Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler belli değil ama kim gelirse gelsin artık içerden çok şey patladı. Kiimse kimseyi rahat bırakmaz. Ama diyorum Ülker'le imzaladığımız güne lanet olsun.

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Serdar Aslan":1hd0nnoe]Karanklıkdan, Aydınlığa...
Teşekkürler ÖZYER!!!!
sen etrafa nasıl bakıyorsan bir söyle de bende öyle bakmayı deniyeyim.. ben bir aydınlık göremedim. karanlıktı, hala karanlık en zifirisinden...[/quote:1hd0nnoe]
2005 yılında basketboldan anlamayan koca koca adamlar geçmiş karşıma benle dalga geçiyorlardı.(fenereli olduklarını söylememe gerek yokdur herhalde)
Bu sene fenerlilerin bizim tarafımızdan 3,5 atmaları aydınlık değilmidir. Avrupa'da 4. lük(tarihi başarı) aydınlık değil midir ?
Bu arada neler oluyor burada yahu ?

Serdar Aslan' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":1kt6pf82][quote="Serdar Aslan":1kt6pf82]Karanklıkdan, Aydınlığa...
Teşekkürler ÖZYER!!!!
sen etrafa nasıl bakıyorsan bir söyle de bende öyle bakmayı deniyeyim.. ben bir aydınlık göremedim. karanlıktı, hala karanlık en zifirisinden...[/quote:1kt6pf82]
2005 yılında basketboldan anlamayan koca koca adamlar geçmiş karşıma benle dalga geçiyorlardı.(fenereli olduklarını söylememe gerek yokdur herhalde)
Bu sene fenerlilerin bizim tarafımızdan 3,5 atmaları aydınlık değilmidir. Avrupa'da 4. lük(tarihi başarı) aydınlık değil midir ?
Bu arada neler oluyor burada yahu ?[/quote:1kt6pf82]

Serdar Aslan
Eline sağlık !

Biz niye ülkerin liginde oynuyoruz ki :roll: hiç oynamayalım kapatalım şubeyi para gitmesin boşuna..olmadı altyapıyla oynayalım da evlatlarımız yetişsin ne gerek var başka şeylere...

Maç dahi alamadıgımız Türk Telekomu görüyoruz final serisinde El-Amin dışında hangi oyuncusunu alırız Tutku olabilirdi ama Beşiktaş Cola Turka serisinde de fazla iyi oynamamıştı , Fenerbahçe Ülker serisinde de çok kötü oynuyor Cüneyt bence daha iyi bir tercih olur Tutkuya göre ,Tutku sert geçen maçlarda fazla etkili olamıyor bu kadroyu finale çıkaramayan Murat hoca umarım gelecek yıl kalmaz .

Açın bakın Ntv'e. Kim şampiyon.

Aa ne tesadüf bizim sponsorumuz olann Ülkerin sponsor olduğu takım şampiyon. Aa bakın bakın onların teknik ekibinde Ülkerde çalışan kaç kişi var. Var mı göremedim ben. Aa tesadüf işte...

Herkes bir sakinleşsin sonra yazsın. Bir süre kilitli.
Bir deli kuyuya taş atmış 100 akıllı çıkaramamış misali olduk iyice.

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Serdar Aslan":28cu34gq]Karanklıkdan, Aydınlığa...
Teşekkürler ÖZYER!!!!
sen etrafa nasıl bakıyorsan bir söyle de bende öyle bakmayı deniyeyim.. ben bir aydınlık göremedim. karanlıktı, hala karanlık en zifirisinden...[/quote:28cu34gq]

Açıkcası serdarın bakış açısı gerçektende çok doğru.

bizim için play-out oynamaktan gelip avrupada son 4 e kalmak aydınlıktır kaan.

Resmen site 2ye ayrılmış,özyerciler-kunterciler gibi.

Bunu gökçeyede anlattım.biz kunter geldiği günden itibaren kunteride destkeleriz dedim.hemde hiç bir açığını aramadan sene sonunuda beklemeye biliriz dedim.inanmayan var özelden sorsunlar gökçeye bu konuşma 2 hafta önce yapıldı.

ama gönlü kunterden olan arkadaşlar akla mantığa sığmayacak tepkiler veriyorlar.
Artık yeter Galatasaraylı olduğunuzu unutmayın.Size 2 yıldır hizmet veren İmparator dediğiniz adama ülker uşağı muamelesi yapmayın sonra size kunter uşağı muamelesi yapılır.bu sene hangi hocayla gideriz bilinmez ama insanların kalbini kırmadan yıkıcı değil yapıcı olaylar yazın.

G.Saray Lisesi mezunu olan basketbol takımı antrenörü Murat Özyer, GS TV Koordinatörü Mete Razlıklı, operasyonlardan sorumlu genel sekreter yardımcısı Ali Himmetoğlu, tesislerden sorumlu genel sekreter Fahrettin Aktaş'ın da kulüple ilişkisi kesilirken, tartışmalar da beraberinde geldi

kaynak:sporx.com

yazdıkları doğru ise artık murat özyer yoq

Mehmet Durmaz' Alıntı:
G.Saray Lisesi mezunu olan basketbol takımı antrenörü Murat Özyer, GS TV Koordinatörü Mete Razlıklı, operasyonlardan sorumlu genel sekreter yardımcısı Ali Himmetoğlu, tesislerden sorumlu genel sekreter Fahrettin Aktaş'ın da kulüple ilişkisi kesilirken, tartışmalar da beraberinde geldi

Bu haber bugün yayınlandıysa doğru olmayabilir ama eğer doğruysa M.Özyerin yerine yeni bir koç buunmuş olabilir .

Mehmet Durmaz' Alıntı:

haber linkini verirmisin

Sn. Özyer kalacak ise bu 1 Hazirana kadar açıklanmalı idi . Artık kalması hiç şık olmayacak onun açısından da bence sözleşme biteli bir hafta olacak yakında

Nasıl bir camiayız anlamadım gitti ya! Yok Ülker baskısıyla görevinin başında kalıyor denir, yok Galatasaray Lisesi mezunu olduğu için görevine son verilecek denir... Bizim kulüpte işini layıkıyla yaptığı için görevinin başında kalabilen kaç kişi var merak etmeye başladım.

Cumhuriyet gazetesindeki haberi ben de okudum. Hatta haberde Özyer´in Beşiktaş´tan ciddi teklif aldığını ve Galatasaray´daki durumunun netleşmesini beklediğini yazıyordu.

Konu amma uzadı be...
Öyle bir noktaya geldim ki artık Cevat Güler misali Aziz Bekir çıksın yönetsin diyeceğim...
Fena baydı fena...
Bir an önce kapansa da mesele,misyonu bitenler pılını pırtını toplayıp gitse...

Onur Yavuz' Alıntı:
Nasıl bir camiayız anlamadım gitti ya! Yok Ülker baskısıyla görevinin başında kalıyor denir, yok Galatasaray Lisesi mezunu olduğu için görevine son verilecek denir... Bizim kulüpte işini layıkıyla yaptığı için görevinin başında kalabilen kaç kişi var merak etmeye başladım.

Cumhuriyet gazetesindeki haberi ben de okudum. Hatta haberde Özyer´in Beşiktaş´tan ciddi teklif aldığını ve Galatasaray´daki durumunun netleşmesini beklediğini yazıyordu.
Hocamız gittiğinde değerini anlayacağız galiba.Son 2 sene içinde Galatasaray basketbolunu atağa kaldıra bu insana 1 sene daha şans verilmeli!!!

HOPPALAAAAAAAAAAAAAA

MURAT ÖZYER'E KARTAL PENÇESİ!
Haberi yazdırın 06 Haziran 2008 18:52

Beko Basketbol Ligi'nde başarılı bir sezon geçiren Galatasaray Cafe Crown, son 2 sezonki antrenörü Murat Özyer ile devam etmeyi planlıyor.

Antrenör Özyer, sarı-kırmızılı yöneticilerle görüştüğünü ve durumun gelecek hafta netleşeceğini söyledi.

Bu arada, Murat Özyer'e, Beşiktaş Cola Turka'nın da teklifte bulunduğu öğrenildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...