Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Volkan Ozger' Alıntı:
Yok yok öle demeyin gelicegimiz aydınlık paralı usaklar yazar .Kendi adamları yönetir ama kendi adını verdigi takım sampiyon olur GELİCEGİMİZ aydınlık öle demeyin

Mithat abi ,Zihni abi,gökce , kaan gelecegimiz aydınlık digenler nasıl telekoma süpürüldügümüzde susmuslardı yine onlardan tek satır cümle yok entresan
murat hoca ya bir şey olmasın... geleceğimiz aydınlık. 3, bilemedin 5 sene sonra şampiyonuz...

Mithat!

Dostum neden sürekli bana cevapları havale ediyorsun?????

Ben entrika bilmem, rant bilmem, menfaatim yok, çok şükür iş güç sahibiyim, kısaca en ufak bir maddi

menfaatim yok!!!

Murat hocaya hep destek oldum, çünkü inandım, halada inanıyorum, çünkü geçmişte gördüklerim hala

hafızalarımda, ayrıca her geçen gün

şubenin iyiye gittiğinide düşünüyorum, bundan sonrası yönetime kalmış onlar ölçüp biçecekler karar

verecekler, ben yönetici olsaydım devam ederdim tek diyeceğim bu.

Ülker konusunda ise sadece şunu söyleyebilirim biran önce keşke başka bir sponsor bulunsa, benim fikrim bu şekilde, ayrıca kongre üyesi olan sizlersiniz gücünüzü etkinizi kullanıp birşeyleri değiştirebilecek olan sizlersiniz!!!

Ben bir garip bencileyim

Benim sazım çalınmaz bu ellerde

Benim sözüm itibar görmez bu ellerde

Bu tartışma bitmez forumlarda

Eyüp derki ey maşuk, sus artık bu günlerde:):):)

Bu şiirle cevabımdaki anlamı pekiştirmeye çalıştım, gayri bana müsade :) :) :)

Mithat Bey ve Zihni Bey, madem Ülker´in paranın gücünü kullanarak pislik içinde yüzdüğünü, bize 1 Fener´e 4 verileceğini biliyordunuz neden iki sene önce sözleşme imzalanacağı dönemde müdahale etmediniz? Taraftarın tepkisine rağmen ağabeylerin desteğiyle seçilen Özhan Canaydın´a müdahale edilse o sözleşmeyi imzalamaya yüreği yeter miydi?

Bu forumda Ülker sponsorluğunu savunan zaten yok. Ancak Ülker üzerinden Murat Özyer´e saldırmanız hoş değil.

Volkan, şubenin duayenleri Telekom serisinden önce masaya yumruğunu vursaydı Ankara´daki maçta hakem rezaleti yaşanmaz ve İstanbul´a 1-1 dönülürdü. Hem o dilinizden düşürmediğiniz süpürülme olayı gerçekleşmemiş olur hem de avantaj bize geçerdi. Özyer´in gönderilmesine iyice zemin hazırlamak için yaşananlara müdahale edilmemiş olmasın? Evet bu söylediklerimi ispatlayamam çünkü varsayım, tıpkı Özyer´in sponsor baskısıyla takımda kalmaya çalıştığı varsayımının ispatlanamayacağı gibi.

Gelecek 5 yıl ne olur kimse bilemez ama geçmiş beş yılımıza bir bakalım:
2007 / 2008
Son 10 yıldır Avrupa'ya katılamıyoruz söylemeye gerek yok. Ama 10 yıl aradan sonra 1 elhâm 3 ihlâs suresi hoop Final 4. ( Ya da bize çekemeyenler bahanesi mi desek TESADÜF :( )
Lig 5. ancak Play Offda sınavı geçemedik.
2006 / 2007
Lig 4. Yarı Final (imkanlar aşikar karşı tarafa göre )
2005 / 2006
Lig 8. Play Off'da 2 kötü maç (tesadüf işte karşı tarafda Özyer, bizi yendi şampiyon oldu yok yok Yasin Suresi işe yaradı bence )
2004 / 2005
Bu yılı hatırlamak isteyen
2003 / 2004
Peki ya bu yılı hatırlamak isteyeniniz ? yok mu bu da mı tesadüf....

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey ve Zihni Bey, madem Ülker´in paranın gücünü kullanarak pislik içinde yüzdüğünü, bize 1 Fener´e 4 verileceğini biliyordunuz neden iki sene önce sözleşme imzalanacağı dönemde müdahale etmediniz? Taraftarın tepkisine rağmen ağabeylerin desteğiyle seçilen Özhan Canaydın´a müdahale edilse o sözleşmeyi imzalamaya yüreği yeter miydi?

Bu forumda Ülker sponsorluğunu savunan zaten yok. Ancak Ülker üzerinden Murat Özyer´e saldırmanız hoş değil.

Volkan, şubenin duayenleri Telekom serisinden önce masaya yumruğunu vursaydı Ankara´daki maçta hakem rezaleti yaşanmaz ve İstanbul´a 1-1 dönülürdü. Hem o dilinizden düşürmediğiniz süpürülme olayı gerçekleşmemiş olur hem de avantaj bize geçerdi. Özyer´in gönderilmesine iyice zemin hazırlamak için yaşananlara müdahale edilmemiş olmasın? Evet bu söylediklerimi ispatlayamam çünkü varsayım, tıpkı Özyer´in sponsor baskısıyla takımda kalmaya çalıştığı varsayımının ispatlanamayacağı gibi.
onur abi şu yazında bile başarısızlığı camianın abilerine ve hakeme buldun. yani murat hoca nın hiç suçu yok, telekom hezimetinde.. bence aksine takımı yönetemedi, bütün suç kendisinindir...

Coach Murat Özyer; Galatasaray Lisesi mezunu olmasına rağmen, kulübün içinden bir çok istemeyeni var. Bazıları yüksek sesle söylüyor. Aydın Örs'e bile teklif yaptılar. Daha nicelerinin adı coach olarak geçiyor. Allah Aşkına düşün şu adamın yakasından. Huzurlu çalışsın. Çünkü hayatını basketbola adamış ve her türlü bilgi ve insanlık nosyonu yüklü bu adam sevdiği kulüpte başarılı olacak. Tek göreviniz omuz vermek.

Son söz Sevgili İdareci Ahmet Dedehayır'a Tribünlerde amigoluk yapmak yerine oturaklı idareci olmayı deneseniz daha iyi olur.

Bu sözleri yazan ismet badem sahsiyet zat neyse.Sana burdan yazıyorum sana biri bu yazıyı söler eminim .O savundugun hocanın 2 senedir bir tane aynı macta iki kere üst üst aynı oyunu oynadıgını vede dısarda uzundan kısaya oyunu dısında kactane oyunu var sölermısın ben oyunlardan anlamam anladıgım tek birsey var bizde oyun yok ortaya bir karısık konmus kim kime dum duma

He gelelim amigo diye agızına aldıgın Sayın Ahmet dedyahıra ilk önce fenerleri yöneticeleri nasıl hitap ediyosan öle ediceksin galatasaraylı yöneticinın taraftarının adını alırkan 2 kere düsünerek konusucaksın senın amigo dedıgın adam sizin yaptıklarınızın farkında vede sizi göndermek için calısıyo noldu gücünüzme gitti asıl senın büyük hoca dedıgın murat özyer istenmedıgı yerde kalıyorsa burda art niyet masa bası işler vede planlanmıs organize işler var derim agızına aldıgın isimlere dikkat et destur de yoksa biz cüüüşşş demesini biliriz !!!!

doğrusu bu olanlardan sonra Murat özyere olan saygımı yitirdim eğer düşünülmediğini ve sponsor dayatmasıyla kalacağını biliyosa bunu ona yakıştıramam eğer Galatasarayı gerçekten seviyosa çekilmesi çok daha yararlı olur bence

Onur Yavuz' Alıntı:

Zihniden önce ben cevap vermek istedim sormuşsun onurcum neden müdahele etmediniz diye ama burda bilmediğin buda çok normal kulübün içinde değilsin Abiler müdahele etti ama burası galatasaray burda yalnızca başkanın dediği olur.Hatta ülkerle antlaşmanın hemen öncesinde erman kunteri istanbula getirip sözleşme imzalatılıyordu ki başkan önce kabul etmesine rağmen sonra fikir değiştir di artık böyle bir durumdan sonra abilerin yapacağı bir durum yok sende bilirsin ki ben murat hocayı eleştirmem için başka bahaneler aramama gerek yok yalnız murat hoca basındaki arkadaşlarını kullanıp onların köşesinden bu kulübün duayenlerine gönderme yapınca senin gibi galatasaray sevdalısı bir arkadaşımın bu konulara tepki vermemesi garibime gitti.Sonuç olarak ben bu takımın ankaraya gitmeden önceki hazırlığını da biliyorum hakemlerle elendik gibi bir kanıya düşmek yalnızca bizi hedeflerimizden uzaklaştırır ve doğruyu görmemizi engeller biz burda ispatlayamayacağımız bir konuda ahkam kesmeyiz öyle demişsek ki dedik bu konuda kati ve kesin bilgi sahibiyiz demektir.Bizim varsayımlarla işimiz olmaz
Özhan abinin başkan seçilmesi olayına gelince bu durumda senin düşündüğün gibi değil müsait bir ortamda sana özel mesajla anlatırım yalnız unutursam hatırlatmanı rica edicem.Sevgiyle kal

M.DURAN

Kaan Can Garip' Alıntı:
onur abi şu yazında bile başarısızlığı camianın abilerine ve hakeme buldun. yani murat hoca nın hiç suçu yok, telekom hezimetinde.. bence aksine takımı yönetemedi, bütün suç kendisinindir...
Kaan elbette Özyer´in de hataları vardı seri boyunca. Ben Telekom´a elenmemizin hep arka planda tutulmaya çalışılan sebeplerine değindim. Sonuçta az hata yapan ve belli destekleri arkasına alan kazandı.

Mithat Bey açıklamalarınız için teşekkür ederim. Ben kulübe çok yakın birisi değilim hatta dışlanan kesimdenim liseli olmadığım için. Ancak tanıdığım kadarıyla Özhan Canaydın koltuk sevdası nedeniyle gerekli baskı sonuna kadar yapılsaydı vazgeçerdi. O başkan ki ölüm döşeğinde vazgeçmemiştir koltuk sevdasından. Son seçimde nasıl bıraktı koltuğu hala aklım ermiyor buna, o da ayrı bir mesele.

Şunu da ekleyim ki Galatasaraylı yazarlar arasında kafamda 2-3 tane isim vardır diğerlerinin hiçbir önemi yoktur nazarımda. Ne de olsa bazen susmak en büyük tepkidir.

Tekrardan merhaba :) Neden aldığımı bilmediğim uzaklaştırma cezasından sonra yeniden yazmak istedim.

M.Özyer,sözleşmesi bitmiş ve kulüp ile ilişiği kalmamıştır.Ama köşe yazarları hatta Yalçın Dümer gibi isimler bile bir pofpoflamadır gidiyor.Eğer şubenin başından A.Dedehayır alınırsa anlayalımki basketbol şubemizi sponsor yönetiyor biz değil!

M.Özyer'inde istenmediği,düşünülmediği ortada,teklif ettiğimiz kişilere bakılırsa bunu açıkça görebiliriz.

Son sözde İsmet BADEM'e hangi kanalda kimler için çalıştığınız ortada,kimse öyle Galatasaray Yöneticisine yakışıksız üsluplar ile hitap edemez.İyicene renginizi belli ettiniz.Size hiç yakışmadı.

Eğer Özyer ile devam edilseydi çoktan açıklanırdı ama başka birisinin geleceği yüksek ihtimal.Tabii sponsor komplolarını düşünmezsek.

Gökmen Özdemir Alisamiyen.net te yazmış:

Arkadaşlar,
Sizlere bu yazıyı çok uzaktan yazıyorum... Aslında hiç dahil olmak istemediğim bir tartışma bu...
G.Saray'ın yeni yönetimine şans tanımak lazım ama bu kadarı da fazla... Hala basketbol yönetimimizin nasıl olacağı belli değil. Koçumuz kim olacak, takıma kimler gelecek, şubeyi kim yönetecek... Bildiğim kadarıyla şube Yiğit Şardan'a bağlandı...
Murat Özyer'le görüşmeler devam etti ve sonra kesildi. Aydın Örs'ün kapısı çalındı. Şimdi de Erman Kunter ile görüşüyorlar. Bugün Ahmet Dedehayır Erman Kunter ile görüşecekti. Sonuç ne oldu bilmiyorum... Ama çok geç kalıyoruz. Çünkü Ahmet Dedehayır kendi hatalarını örtmek için koç değiştirmek istiyor. Ve şu ana kadar kimseyi bulamadı. G.Saray'ın basketbol yönetiminde radikal değişikliklere ihtiyaç var. Bu kafa ile devam edildiği sürece en iyi koç gelse ne olur? Oyuncusuna, rakibe, taraftara saygı göstermeyen bir yönetici şubeyi ne kadar yönetebilir. Onun sözünü dinleyen Yiğit Şardan ne kadar doğru karar verebilir.
serkan erdoğan Telekom'a gitti. Utku alınamadı. Asım Pars' da Telekoma gitti. Hamle yapmayı bilmeyen, kime gideceğini kestiremeyen, basketbolu bilmeyen bir yöneticinin yönettiği şubede Koçtan bahsetmek gerçekten basketbola ihanet olur.
Murat Özyer bence bu saatten sonra kendisine teklif yapılsa da göreve devam etmemeli. Çünkü kendti yönetimi, daha doğrusu kendisini yem yapmaya çalışan Ahmet Dedehayır tarafından çok yıpratıldı.
Benim tanıdığım Murat Özyer bugünden sonra G.Saray'da görev kabul etmeyecektir. Zaten karakterli bir insan olarak bunu yapmaya hakkı var. Kendisinin bu kadar tartışıldığı, yerine 2 aydır koç arandığı bir ortamda Özyer'in devam etmesi kulüp için hayırlı olmayacaktır.
Nedense erkek takımı için yaprak kıpırdamazken, bayan takımı transfer üzerine transfer yapıyor. Ahmet dedehayır bunu nasıl açıklayabilir.
Bir de unutmadan Erdem Türetken transferi (!) var. Geçen sezon 110 bin YTL'ye oynadı. Toplam oyun süresi 5 tam maçı bulmaz. Takımın koçu yok. Erdem Türetken ile yıllığı 200 bin YTL'ye sözleşme imzalandı. nedendir? Sayın Ahmet Dedehayır bunları açıklasın önce... Sonra koç kim olacak onu tartışalım...
herkese kolay gelsin

Ali Emre elbette sen basketbol camiasının içinde olduğun için daha iyi bilirsin ancak benim bildiğim kadarıyla ilk sözleşme iki yıllıktı ve ilk yılın sonunda Fener Ülker birleşmesi gündeme geldi. Bizim ve Beşiktaş´ın sözleşmesinde taraftar tepkisi nedeniyle bütçe artırımı yapıldı ancak bu arada sözleşmeler de uzatıldı.

Gökmem bey yazmışta bayan takımı için transfer yapılmasın mı onu anlamadım. Orada bir Özyer yok belki ondan transfer yapılması şaşkınlıkla karşılanıyor. Ahmet Dedehayır iyi kötüdür onu pek bilmem ama bayan takımı için yapılanlar ortada ve bu kadar içine oturması anlamsız.

Gökmen Özdemir tam bir Murat Özyer cidir ve ona çok yakındır sanırım Muray Hocaya yapılanlar ona baya bi dokunmuş,yapılanları bende anlamıyorum ne yapmaya çalışıyolar,Ahmet Dedehayır'dan da memnun değilim basketbolu yönetenler basketboldan anlamalılar,bu profesyonel bir iş ve profesyonelce yapılmalıdır.Uzun zamandır ilkez böyle bi adım sezon başı atıldı ve Syn.Nur Germen Erkek Basketbolunun başına geçti fakat işte gene bazı yapılmak istenen şeyler yukardakilerin hoşuna gitmedi ve kendisi özel işlerini göstererek istifa etti.

Avrupa'da dördüncü olduk ama sadece sportif başarı olmaz artık yönetim açısından da Avrupa standartlarını yakalamalıyız...Bize uyan bir örnek Barcelona da emin olun Baketbol şubesini başında 2.başkanları yok veya hiç işin içersinde olmayan(borsacı) bi yönetici,son derece profesyonelce yapıyolar işlerini, 2.başkanlar yönetmeye kalkarsa işte böyle belirsizlikler,yanlış icraatlar ortaya çıkar.
Acı ama gerçek bu zihniyetle bu kadar...

Sevgili Eyüp'te murat özyercidir .Deyip formu ikiye bölmek gibi bir amacım yok ama yanlışları hataları söylememek işte bu formu ikiye böler bu saatten sonra yapılacak tek bir eylem vardır Bu takımı sonuna kadar desteklemek sonuç ne olursa olsun yoksa medyadaki kendini bilmez bir kaç insan dilediği gibi at oynatır.Buna biz dur demeleyiz ve asla izin vermemeliyiz.

Mithat Duran' Alıntı:
Sevgili Eyüp'te murat özyercidir .Deyip formu ikiye bölmek gibi bir amacım yok ama yanlışları hataları söylememek işte bu formu ikiye böler bu saatten sonra yapılacak tek bir eylem vardır Bu takımı sonuna kadar desteklemek sonuç ne olursa olsun yoksa medyadaki kendini bilmez bir kaç insan dilediği gibi at oynatır.Buna biz dur demeleyiz ve asla izin vermemeliyiz.
Özyerci veya Abici bu tip kavramlara karşıyım, ben GS nin geleceği için doğru kararın M.Özyer ile devam etmek olduğunu savundum hep, ama tekrar ediyorum BENİM SÖZÜM GEÇMEZ BU ELLERDE

Merhabalar,
Mithat, Eyüp ve diğer kardeşlerim fikir yarılığımız olabilir, sert şekildede fikirlerimizi dile getirmiş olabiliriz ama birbirimizi kırmayalım.. Takımı başarıya götürecek realist fikirlere ihtiyacımız var...

Ülkerin Murat Özyer diye dayatması olsaydı Ahmet Dedehayır nasıl Aydın Örs e koçluk teklif etti?
Aydın Örs ten önce de sanırım yine Tuğrul Demir in baskısıyla playoff lardan önce Erman Kunterle gelecek sezon için konuşulmadı mı? Bu nasıl bir dayatmadır ki Murat Hoca gelirse 3.5 milyon euro daha fazla destek olacağı palavrası gerçek olsa şu ana kadar on defa imzalanmazmıydı sözleşme? Murat hoca hain ve kötü birisi mi ki 3.5 milyon euroluk farka bile değmez?
Bu takıma sınıf atlatacak olan hocalar Aydın Örs Ergin Ataman ve belki Oktay Mahmudidir, zaten bu hocalar başarıları ile bir gömlek üstün olduklarını kanıtlamışlardır. Sen bu hocaları getiremedikten sonra gidip yine Murat hocayla imzalayacaksın. Şimdi size soruyorum bu Murat hocanın ayıbı mı yoksa yöneticilerin mi
Murat hocayı istemeyen yönetici grubu Erman Kunteri de getiremedi. Ülker engel oldu palavrasına inanmıyorum ben açık açık söyliyim. Duyduğuma göre istediği ücret fazla gelmiş. Ben Erman hoca veya Murat hocadan birisine sıcak bakıyorum. İki isim de bugünkü şartlarda en uygun hocalar kanımca.
Bi de şu var bjk nın Murat Özyerle ilgilendiğini yazdı birçok site. Murat hoca kendisine yapılan bu kadar ayıptan sonra çeksin gitsin "Ülker'in desteklediği" bir başka takıma. Erman Kunteri de getiremedik mi artık Halil Üner mi gelir kim gelir, bilemiycem. O zaman çok ararız Murat hocayı!!!

Zihni Öztürk' Alıntı:
Merhabalar,
Mithat, Eyüp ve diğer kardeşlerim fikir yarılığımız olabilir, sert şekildede fikirlerimizi dile getirmiş olabiliriz ama birbirimizi kırmayalım.. Takımı başarıya götürecek realist fikirlere ihtiyacımız var...
Zihni abi selam!
Kendi adıma Murat Hocanın devam etmesini isterken Abiler hakkında olumsuz yazılarada çok üzülüyorum, doğru bulmuyorum, bu süreç hem M.Özyer'i hemde GS ye yıllarca hizmet etmiş insanları yıpratmaya başladı, en kısa sürede bu işin GS etiğine yakışır bir şekilde çözülmesini umuyorum!
Sonuçta çabamızın adı Galatasaray!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...