Murat Özyer & Zafer Kalaycıoğlu 22:10 da Skytürkte

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Basketdergisi.com Zafer Kalaycıoğlu'nun katılamayacağını yazmış..

butun heyecanım kaçtı.....
murat özyerinin yüzünü görmeye dayanamam izlememek en iyisi...
bi de sunucu maillerde gs taraftarı sizi unutamadı demez mi :shock:
herhalde fbliler yazmışıtr!!!!!
l.james & k.bryant macı varken kim ne yapsın murat özyeri :)

Murat Özyer güzel bir kapanış yaptı programda.
Kimler düşer diye konuşulurken Casanın düşeceği konusunda mutabakata vardılar.
Kepeze de Erdemire de kıyamadılar
Murat Özyer Ben sizin formülünüzü buldum dedi
Sadece casa düşer dedi
Bir takımla la bir takım birleşir:) sadece tek takım düşer formül budur dedi ve bence bizim kulübe ufak bir gönderme yaptı.

Ayrıca Özyerin güzel bir cevabıda Ahmet Kurt M.Akü selçuk Galatasaray maçı ne olur dedi.
Murat Özyere sordu
Murat Özyerde ben cevaplamam abi ben hala takımın sözleşmeli antrenörüyüm dedi espriyi patlattı:)

Zaten komik bir program olacaktı !ne tekimde oldu! Ahmet bey sordu bizim eski hoca kızardı,bozardı,sanırım Ahmet bey bütün planlarını bozdu! :) :) :)

ahmet dedehayıra herkes yükleniyo fakat sayın dedehayır yokkende başarılı olamıyodukki son senelerde.en azından şimdi şampiyonluğa oynayan takımlarımız var. tabiki dedehayırında hataları var hemde çok ama neden bu kadar yükleniliyo anlamış değilim. ayrıca murat özyerin gönderilmesine üzülmüştüm fakat daha sonraki açıklamalarından gördümkü sayın özyer galatasaraylıdan daha çok cafe crowncıymış.

Furkan Atacar' Alıntı:
ahmet dedehayıra herkes yükleniyo fakat sayın dedehayır yokkende başarılı olamıyodukki son senelerde.en azından şimdi şampiyonluğa oynayan takımlarımız var. tabiki dedehayırında hataları var hemde çok ama neden bu kadar yükleniliyo anlamış değilim. ayrıca murat özyerin gönderilmesine üzülmüştüm fakat daha sonraki açıklamalarından gördümkü sayın özyer galatasaraylıdan daha çok cafe crowncıymış.
ahmet dedehayır gelmeden önce düzenlisponsorumuz yoktu. basketbola yeterli destek verilmiyordu. onun şansı sponsorluk oldu.

neyin sponsoru ,sponsor bizleri kandırıyor.galatasaray ve bjkyi yerinde saydırırken feneri büyülttüklerinin farkındamısınız.sponsor olmadanda ermen kunter döneminde dördüncüydük şimdi sponsorumuz var yine dördüncüyüz.ama fener 7nci 8 nci iken şimdi son iki yılın şampiyonu konumundalar.

Butun bunların sorumlusu Ozhan Canaydın dır..Ozhan Canaydın bu klubu her anlamda bozmustur yok etmistir.En kotusu insanların kotu ahını aldı ya,bu fena.!

Bu takımın bu hale gelmesinin asıl suçluları,bu takımdan küstürüldükleri için desteklerini çeken abilerdir.

Zamanında küsmeyip hocaya karşı çıksalardı!!! şimdi çok farklı olurduk.

Mithat Duran' Alıntı:
Bu takımın bu hale gelmesinin asıl suçluları,bu takımdan küstürüldükleri için desteklerini çeken abilerdir.

Ama sadece koçla,takım abilerle olmuyorki bu işler.Sponsoru ve altyapısıda önemli etkenlerdir takımın iyi konuma gelmesinde.Ama maalesef ikiside bizde doğru düzgün olmadığı için herşeyde transfere bakıyoruz.

Mithat Duran' Alıntı:

Ne yaparlardı da çok farklı olurduk mesela?

Ünsal Y.' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":2xk0pvu7]Bu takımın bu hale gelmesinin asıl suçluları,bu takımdan küstürüldükleri için desteklerini çeken abilerdir.

Ne yaparlardı da çok farklı olurduk mesela?[/quote:2xk0pvu7]

Öncelikle kadro istikrarı olurdu,sağlam bir hoca olurdu,salon abdi ipekçi,olurdu,maçlardan önce taraftara,yönelik showlar olurdu.vs.vs.
ama bu günden daha iyi olurdu.Dün akşam gördük insanların yüzlerini,kulüple ilişiği fiilen bitmiş bir kişinin her çıktığı programda eleştirilerini,o beyfendi bu konuştuklarını görevi devam ederken yapacaktı.