Murat Özyer & Zafer Kalaycıoğlu 22:10 da Skytürkte

GALATASARAY olarak 8. olmak mı yoksa,galatasaray cafe kravn olarak 3 ya da 4. olmak mı?Ülker ne de olsa bizi şampiyon yapmamak için elinden geleni yapacak.Bunu garantilemek için zorla kendi istedikleri asistan koçluktan öteye geçememiş birisini takıma dayattılar.Playy offlara doğruda zaten geçen sene Beşiktaş şampiyonluğa koşarken olan gibi bir para sorunu da ortaya çıkartırlar.(bu tür para sorununu hiç bir zaman fenerbahçe yaşamayacak tabii ki)
Oyun belli sonuç belli.O zaman bu oyunu niçin ülkerin(aslen fenerbahçenin) istediği gibi oynayalım ki?

Transfer edilecek yabancılar. Çeşitli defalar yaşadık bu olayı.
Elendiğimiz avrupa maçı öncesi kesin kazanıcaz nedenini sormayın demeçleri.
Gerçekliği kanıtlanamayan ve kanıtlanamayacak kişileri ilgilendiren sözlük dilinde iftira olarak geçen konuşmalar.
Yaptığını iddia ettiği transferler.

Bunlar mı forumun zamanla gördüğü doğrular. Ben almayayım kendi adıma.

Ülker'le geçirdiğimiz üvey evlat(!) sürecinde hiç mi üst düzey sponsor talip olmadı takıma. Vestel'le hiç mi flört edilmedi . Ya da ülker'in malum takıma kattığı değer ile bize kattığı değer arasındaki bariz farkı göremiyor muyuz ? Malum takıma bize oranla en ufak bi farkla dahi olsa daha fazla yakın olan kuruluş Galatasaray'ın sponsoru değildir. Ülkerin ne mal olduğunu dünya biliyor Türkiye bilmiyor. Geçmişe bakıp daha iyiyiz demek polyanacılık olur.Malum takımın geçtiğimiz 2 yılda şampiyon olduğu bir ligte play off finali dahi oynayamamamız,onlardan daha geride olmamız hazmedilemez bu kadar basit.
(Topic dışı gelişen konuda tutamadım klavyemi.)

Murat İNAL' Alıntı:
Transfer edilecek yabancılar. Çeşitli defalar yaşadık bu olayı.
Gerçekliği kanıtlanamayan ve kanıtlanamayacak kişileri ilgilendiren sözlük dilinde iftira olarak geçen konuşmalar.

Murat bey sizi şahsen tanımıyorum,ancak isminizi muhabetlerde duydum,temcit pilavı gibi hep aynı şeyleri söylüyorsunuz.Sizin de forum dışında dostlarınıza eski hoca hakkında dediklerinizi duymuştum, doğru veya yanlış ama bu forumda tam tersini yapıyordunuz.

Neyse zamanında söylenenler,transfer haberleri,yönetimin erman hocayı getirmesiyle olacak işlerdi,olmayınca suçlu Mithat'mı oldu.

Hangi iftiradan bahsediyorsunuz,söylediklerinin hangisi yalandı,hatta bayan takım menejeri çıktı bu forumda görüşmediğini dile getirdi üstünden 1 hafta geçti görüştüğü ortaya,çıktı.

Neyse siz sadece bu forumda yöneticisiniz,fazla ikili diyologlara gerek yok.

Merhaba Rüzgar Abi,

İlk olarak Mithat Abi ile aramda kötü hiçbir şey geçmediğini,hatta kendisini sevdiğimi ve kendisinin de beni sevdiğini,en azından benim bunlara inandığımı söyleyeyim ki yanlış anlaşılmayayım ne Mithat Abi ve ne de siz tarafından.

Söylemek istediğim şu,haddimi aşıyorsam bağışlayın ama buradaki sevdiğimiz saydığımız bir insan ile ilgili olarak hem onu hem de forumumuzu küçümsercesine"sen sadece bu forumda bir yöneticisin" demek ne derece doğru bilmiyorum.

Teşekkür ederim.

Çok haklısın Alperen kardeşim,Murat beyden kendisini kırdıysam özür,dilerim amacım onu küçük düşürmek değildi,demek ki! yanlış anlaşılmışım,yardımın için teşekkür ederim.

Sizin koridor dedikodularınız burada geçmiyor Rüzgar Bey.
Duymuştum etmiştim. Yahu öylesine bir adamım ama ismim de heryerde geçiyor işte :)
Olayı ikili diyaloğa çekmeye çalışan sizsiniz sonra aa girmeyelim. Hep mi aynısınız temcit pilavı demişken.
Lütfen bakın mesajımda ki konular bellidir nettir. Net şeylerden konuşalım.
Yoksa bende sizin hakkınızda duyduklarım der başlarım sonra bir de üzerine siz de bu forumda sadece bir kullanıcısınız derim olay biter. Ama bugüne kadar böyle bir şey yapmadım yapmamda.
Saygı konusuna girersek Galatasaray ismine yakışan her insana gerekli saygıyı gösterdik ve gösterilmesini istedik bugüne kadar.
Benden özür dilemenize de gerek yok Rüzgar Bey. En azından iki duyu organınızı kullanarak doğrulara karar verin ve bunları konuşun yeterli.
Kusura bakmayın -mış -muş larla geçmiyor ömrümüz.

Varsa konuyla ya da benim yazdıklarımla ilgili söyleyeceğiniz bir şey buyurun yazın. Yoksa lütfen özel mesaj yolunu kullanın.

Rüzgar Acuner' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":29pcgivn]Transfer edilecek yabancılar. Çeşitli defalar yaşadık bu olayı.

Murat bey sizi şahsen tanımıyorum,ancak isminizi muhabetlerde duydum,temcit pilavı gibi hep aynı şeyleri söylüyorsunuz.Sizin de forum dışında dostlarınıza eski hoca hakkında dediklerinizi duymuştum, doğru veya yanlış ama bu forumda tam tersini yapıyordunuz.

Neyse zamanında söylenenler,transfer haberleri,yönetimin erman hocayı getirmesiyle olacak işlerdi,olmayınca suçlu Mithat'mı oldu.

Hangi iftiradan bahsediyorsunuz,söylediklerinin hangisi yalandı,hatta bayan takım menejeri çıktı bu forumda görüşmediğini dile getirdi üstünden 1 hafta geçti görüştüğü ortaya,çıktı.

Neyse siz sadece bu forumda yöneticisiniz,fazla ikili diyologlara gerek yok.[/quote:29pcgivn]