Murat Özyer'i protesto edelim !

Arkadaşlar forumda yırtınıyoruz istifa diye fakat hiçbir gelişme yok varsada çok geç kalındı.Ayhan Şahenkte yöneticilerin olduğu bir maçta pankart slogan istifa tezahüratlarıyla tepkimizi herkese gösterelim.Artık yeter !

6 da 6 yapmayı inan ben senden daha çok istiyorum ama murat hocanın gelecek vaat etmediğini düşünüyorum eğer hedefimiz ligde üst sıralar sonrasında playoffta elenmekse tamam protestoda yapmayalım hocamızıda sonuna kadar destekleyelim işte sizin bu zihniyetiniz yüzünden ülkerin bile gerisindeyiz.En azından ülker kadar olup el de oynayalım.Bu büyük klubün camiyanın neden el de final 4 oynayan bi takımı olmasın?

Sırf onu protesto etmek karanlığa küfretmekten farklı olmaz.Bu takımda kimin söz hakkı varsa onu protesto etmek lazım.

Ya öle bir konuşuyorsun (z) ki sanki murat hoca geldiğinden beri istifa etsin diyodunuz.Daha geçen sene Telekom'a elendiğimiz maçta İmparator Özyer Diye bağırdı herkez..
Birde geçen Uleb Kupasında yarı final oynadık Murat Hoca ile.Playoff da elendik falan diyorsunda bunu da unutma.

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
Ya öle bir konuşuyorsun (z) ki sanki murat hoca geldiğinden beri istifa etsin diyodunuz.Daha geçen sene Telekom'a elendiğimiz maçta İmparator Özyer Diye bağırdı herkez..
Birde geçen Uleb Kupasında yarı final oynadık Murat Hoca ile.Playoff da elendik falan diyorsunda bunu da unutma.

Ek=Birde el de olmamamızın tek sebebi Murat Özyer midir ? Hiç mi oyuncuların suçu yoktur,hiçmi Ahmet Dedehayır'ın sucu yoktur. ??

Biz bağırmış 3-0 Telekom hezimetinden sonra!!! İmparatormuş!

Her şeyi berbat eden, takım yönetemeyen, yabacıların takmadığı, yerlilerin tılamadığı, otoriteden yoksun, Liderlik vasıfları olmayan ve bulunduğu Kuruma hiç ağırlığını kaldıramayan bir kişinin etrafında kendi şaklabanları Padişahım Sen çok yaşa, doğrudur efendim deseler ne olur!!!

Para ile rezil oluyoruz!

Sponsor diyorki parayı veren benim vezirde ederim REZİLDE! Edemezsin efendi burası Galatasaray diyeceğiz ama kukla yöneticiler varken söylesek ne olur söylemesek ne!!!

Şube tam bir sirk olmuş!!!

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
[quote="Ali Erdem Güntepe":1b95gr6y]Ya öle bir konuşuyorsun (z) ki sanki murat hoca geldiğinden beri istifa etsin diyodunuz.Daha geçen sene Telekom'a elendiğimiz maçta İmparator Özyer Diye bağırdı herkez..

Ek=Birde el de olmamamızın tek sebebi Murat Özyer midir ? Hiç mi oyuncuların suçu yoktur,hiçmi Ahmet Dedehayır'ın sucu yoktur. ??[/quote:1b95gr6y]

Kesinlikle haklısınız sadece özyer değil ahmet dedehayır ve basketbol şubesinin başarısızlığında sorumluluğu olan herkesi protesto edelim daha iyi bir yönetim şart ama bu sene eurocup a bile kalamamızın tek sorumlusu bana göre özyerdir bu kadro bu taraftar kesinlikle eurocup seviyesinde bir takımdır bu takımı eurocup a çıkaramayan kişi de özyerdir avrupadaki yenilgiler yüzündende oyuncular isteksiz oynamaya başlamışlardır.

Murat Ozyere siirler yazalım..besteler......Koray Mincinozlu ile dizide oymasını teklif edelim.Dizide daha iyi yonetmenlik yapar,benche gore!

''Kesinlikle haklısınız sadece özyer değil ahmet dedehayır ve basketbol şubesinin başarısızlığında sorumluluğu olan herkesi protesto edelim.''

Buna varım tüm besketbol şubesini protesto edelim,murat hoca'da dahil !!!

'' Euro cupe özyer cıkaramamıştır ,oyuncular bu yuzden isteksiz oynuyor''

Euro Cupta murat özyer oynamadı maçta yine aynı oyuncular oynadı.Ruhsuz,önemsemeyen şekilde oynamasalardıda 30 sayı fark yemeselerdi.Bi de şimdi kupa küçümsüyolar,önce bi kendi hallerine baksınlar.

Antrenör'ü GALATASARAY YÖNETİMİ getirir ve Antrenör'ü GALATASARAY YÖNETİMİ GÖNDERİR.

Herkes İşini yapsın.Taraftar taraftarlık görevini yapsın.Hoca göndermek birilerinin haddine değil isterse dünya'nın en kötü hocası olsun bu böyle.Lütfen rakip takım taraftarlarının yaptıklarını yapmayın BURASI GALATASARAY BURADA BELLİ KURALLAR GELENEKLER VAR.Nerede görülmüş taraftarın antrenör gönderdiği.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Antrenör'ü GALATASARAY YÖNETİMİ getirir ve Antrenör'ü GALATASARAY YÖNETİMİ GÖNDERİR.

Herkes İşini yapsın.Taraftar taraftarlık görevini yapsın.Hoca göndermek birilerinin haddine değil isterse dünya'nın en kötü hocası olsun bu böyle.Lütfen rakip takım taraftarlarının yaptıklarını yapmayın BURASI GALATASARAY BURADA BELLİ KURALLAR GELENEKLER VAR.Nerede görülmüş taraftarın antrenör gönderdiği.

Peki napalım sesimizi kesip yenilgilere mi destek verelim kolay mı büyük umutlarla çıktığımız maçlardan hezimetlerle dönmek?

Yenilgilere destek vermek diye bir şey varmı.Orada verilen destek murat özyer'e değil takıma yani Galatasaray'a verilen destektir.Murat Özyer'i sevmiyorum diye takıma küsemem ben.

yenilgilere destek derken takımımız mağlup durumdayken nasıl destek yapalım demek istedim kimse size takıma küsün demiyor zaten bunu diyen galatasaraylı değildir benim söylediğim şey koçu ve başarısızlıkta payı olan kişileri protesto etmektir zaten bütün maç protesto saçma olur gerekli yerlerde mesajımızı vermek amaçlı kısa süreli pankart tezahürat şeklinde protesto edelim diyorum

bugüne kadar oyuncuların olumlu etkilenmesi için gerekli tezahüratları yaptıkta ne oldu? bu ruhsuzluk bu isteksizlik fazla tezahürattan mı sizce? ben tezahürat yapmayalım demiyorum protestomuzu tepkimizi gösterelim diyorum kısa süreli tezahüratlarla ama yine takımımızı desteklemeye devam

Oğuz Özgüven' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":3l4p61xl]Antrenör'ü GALATASARAY YÖNETİMİ getirir ve Antrenör'ü GALATASARAY YÖNETİMİ GÖNDERİR.

Peki napalım sesimizi kesip yenilgilere mi destek verelim kolay mı büyük umutlarla çıktığımız maçlardan hezimetlerle dönmek?[/quote:3l4p61xl]

tepki verilmeli dogrudur ama dozunda, bize yakismayan durumlar yasanmasin salonda.. onumuzde cok kritik 6 maclik bir period var, ligde durum ortada, yakanacak bir havayla ilk yariyi iyi bir yerde bitirme durumumuz var.. karsi cikanlar olacaktar ama boyle bir durumda yapilacak en dogru sey destek, en azindan ilk yari bitene kadar..