Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 71 - Galatasaray CC: 72

'wılt'
haftaya selçuk üniversitesi ile oynamıyormuyuz???
birde bu cezaya itiraz ettikmi?
turkbasket.com'da itiraz etmemiz durumunda cezamızın düşeceği yazıyordu bunun için sormuştum....

Evet yav, Selçuk Üniversitesiyle oynuyormuşuz. Aklımda yanlış kalmış, düzelttim.

Cezaya itiraz etmedik.

Büyük bir aksilik çıkmazsa ve maç Cumartesi olursa kesin gideceğim. Bunu da yayınlamazlar sanırım.

dostum bende böyle bir topic açtım silersen iyi olur..
hem seyircisiz oynanıp hemde yayınlanmazsa çok kötü olacak :oops: :oops: :oops:

Fener karşısında izlediğim selçuk çok sağlam bir takımdı...
zor maç olacak...
BB'yi izlerken delireceğiz yine sanırım...

zor maç bu hafta fenerbahçe karşısında oynadıkları gibi oynarlarsa ciddi sorun yaratırlar ayrıca pota altındaki uzunları son derece atletik özellikleri olan oyuncular bu da hantal gs pota altına sorun yaratacaktır diye düşünüyorum mitchell - hawkins fitch - boddicker düellolarından galip çıkan maçı alır gibime geliyor , yalnız gs de skora ve oyuna sürpriz katkılar yapabilecek kapasitede oyuncu sayısı daha fazla o yüzden savunmayı iyi yaparsa gs bu maçı kazanır diyorum ben

bodicker, hawkins ve yunus cankaya 50% den iyi yüzdeyle oynuyorlar. istikirarli sut atiyorlar. o yüzden pek güvenemiyorum bizimkilere.

Valla Selçuk iyi güzel oynadı da Cumartesi günü, her attıkları da girdi. Biraz suni bir performans oldu, ama yine çekinilmesi gereken bir takım.

WILT' Alıntı:
Valla Selçuk iyi güzel oynadı da Cumartesi günü, her attıkları da girdi. Biraz suni bir performans oldu, ama yine çekinilmesi gereken bir takım.

evet biraz adamlar gaza geldi ama kesinlikle boş bırakmamak lazım hemde fenr bu maca pek asılmadı genelde 3-4 genc le oynadılar semih-oguz-hakan falan son periotta kalıteyı gosterdı fb bizde asılırsak macı alırız

Kazanmamız gereken maçlar arasında ama Boddicker'in oyununu gördükten sonra zorlanacağımızı düşünmeye başladım????
ama yinede kazanacağız ilk yarıda başka yenilgi almayacağız!!!

BBL'de 12. hafta programı
Beko Basketbol Ligi'nde 12. hafta müsabakalarının programı belli oldu. Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan (TBF) yapılan açıklamaya göre, Beko Basketbol Ligi'nde haftanın müsabakaları ve müsabakaların oynanacağı salonlar şöyle:

"23 Aralık Cumartesi:

15.00 Casa Ted Ankara Kolejliler - Beşiktaş Cola Turka: Aski
15.00 Alpella - Mersin Büyükşehir Belediyespor: İstanbul Caferağa
16.00 Pınar Karşıyaka - Efes Pilsen: Karşıyaka
17.00 Oyak Renault - Darüşşafaka: Bursa Atatürk

24 Aralık Pazar:

15.00 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi - Galatasaray Cafe Crown: Selçuk Üniversitesi 19 Mayıs

16.00 Bandırma Banvitspor - Türk Telekomspor: Banvit Kara Ali Acar
16.00 Fenerbahçe Ülker - Tofaş: Abdi İpekçi
16.00 Beykoz - Tekel: R.Şahin Köktürk "

arkadaslar ben mi yanlış goruyorum siz mi fark etmediniz mac deplasmanda degil mi.
ben fb ülker macını vereceklerini zannetmiyorum tofaş cok kotu bir takım fb cok rahat yener. bizim mac daha cekişmeli ve zevkli gecer.
maca gelince mitchell in giderekl beklenen seviyeye gelmesi takımı 1 seviye daha yukarı cıkaracaktır bence. pota altındaki sakatlıklar iyileşirse cok rahat alırız bu macı.

bencede maci ntv verecektir..Gecen haftaki selcuk izledigim kadariyla baya saglam bir takim...Gecen hafta bodicker i i izlerken eridim resmen...Adam dısardan,bıcok guard gore cok daha iyi sut atiyor.. :D Yunus da baya dısardan yuksek sut yuzdesiyle oynayan bir oyuncu..Cok zor mac olacak bu kesin...Bu arada arkadaslara katiliyorum mac dısarda degil mi ya?? Selcuk uni de mi ceza aldı yoksa mac seyircisiz falan demissiniz??