Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 71 - Galatasaray CC: 72

umarım hakeden kazanır gs avantajlı gibi ama selçuk da iyi kadroya sahip

ya banvit telekom maci kimi ilgilendirir yaa?? Allahim sen sabir ver. Balikesir yakin ya daha basit. Yazik Türk basketboluna vallahi billahi yazik. Selcuk- GS maci cekismeli ve güzel gecmesi muhtemel bir mac. Zaten ülkede milyonlarca GS taraftari var. NTV ye kesin protesto yapilmali. Kabul edilecek bisey degil bu.

güzel kardeşim yapma gözünü seveyim azcık basketboldan anlıyorsan o galibiyete haybeden demezsin adamlar tecrübeli maçın sonunu oynamasını bildiler savunmayı iyice sertleştirip kaptıkları toplarla hızlı hücumdan kolay sayılar buldular , aynısını gs maçında da yapmışlardı hatta kavga olayı olmasa efesi bile yakalamışlardı hepisni geçtim koskoca barcelona yı bile bu taktikle yeneceklerdi nerdeyse mirsad saçmalamasa

yani şu forumda ki tüm arkadaşların yazdıklarını keyifle okuyorum hakikaten basketbol adına pırıl pırıl bir ortam burası ama bazen gerçekten yapılan yorumlar basketbol objektifliğinden uzak oluyor buna üzülüyorum

kimse kimseden daha inançlı olduğunu iddia edemez her takım kendince inanıyordur başarıya , normal şartlarda selçuk ünv. de o kadar iyi oynayamaz bunu da bi düşünmek lazım bence

ben galatasaraylı basketçilerimizin devşirme takım olan fenerbahçe-ülkerin basketçilerinden daha inançlı olduklarını düşünüyorum
ister objektif olsun ister olmasın
fener heybeden kazandı derkende selçuk üniversitesinn biraz daha akıllı oynasa galip gelebileceini kastetmiştim
burası gsbasket.org takımımızı övmemiz ve onu diğer takımlardan üstün tutup biraz subjektif olmamızındada çok yanlış bi düşünce olduğunu zannetmiyorum
kimse kimseden daha inançlı olduğunu idda edemezse kimse kimseden daha çok basketbolu bildiğini de iddia edemez o zaman
herkesin bilgisi kendine

ben sadece kendi düşüncelerimi belirtmiştim ama şiddetle kınaman hiç hoş deil
burdaki herkesin tek ortak özelliği renklere aşık olmaları basketbolu sevmeleri değil
burdaki kimsede profesyonel yorumcu değil...

güzel kardeşim yapma gözünü seveyim azcık basketboldan anlıyorsan o galibiyete haybeden demezsin adamlar tecrübeli maçın sonunu oynamasını bildiler savunmayı iyice sertleştirip kaptıkları toplarla hızlı hücumdan kolay sayılar buldular , aynısını gs maçında da yapmışlardı hatta kavga olayı olmasa efesi bile yakalamışlardı hepisni geçtim koskoca barcelona yı bile bu taktikle yeneceklerdi nerdeyse mirsad saçmalamasa

yani şu forumda ki tüm arkadaşların yazdıklarını keyifle okuyorum hakikaten basketbol adına pırıl pırıl bir ortam burası ama bazen gerçekten yapılan yorumlar basketbol objektifliğinden uzak oluyor buna üzülüyorum

kimse kimseden daha inançlı olduğunu iddia edemez her takım kendince inanıyordur başarıya , normal şartlarda selçuk ünv. de o kadar iyi oynayamaz bunu da bi düşünmek lazım bence

ben galatasaraylı basketçilerimizin devşirme takım olan fenerbahçe-ülkerin basketçilerinden daha inançlı olduklarını düşünüyorum
fener heybeden kazandı derkende selçuk üniversitesinn biraz daha akıllı oynasa galip gelebileceini kastetmiştim
burası gsbasket.org takımımızı övmemiz ve onu diğer takımlardan üstün tutup biraz subjektif olmamızındada çok yanlış bi düşünce olduğunu zannetmiyorum
kimse kimseden daha inançlı olduğunu idda edemezse kimse kimseden daha çok basketbolu bildiğini de iddia edemez o zaman
herkesin bilgisi kendine

burdaki herkesin tek ortak özelliği renklere aşık olmaları basketbolu sevmeleri değil

çok kritik ve bir o kadar da önemli bir maç.geçen hafta ki maçdan sonra ne kadar kaliteli olduklarını isbat ettiler.bu maçı muhakkak kazanmamız lazım.özelliklede casa bjk maçı varken büyük bir fırsat tepmemeliyiz.

Kasmayın beyler kendinizi.Telefon numaramı bilen biriyle sık sık canlı bağlantı yaparız,problem değil.O da geçer buraya ...

Transfer

Arkadaşlar 2 oyuncu vardı biri japonyada biri israilde olan onlardan haber varmı geleceklermi konuşuldumu veya transfer niyetimiz varmı?Bilgisi olan yazsın lütfen.Teşekkürler

Ben de bizim maçın yayınlanmasını istesem de Banvit-Telekom haftanın maçı gibi duruyor.NTV'ye fazla yüklenmemek lazım.
Bakalım Burak abi ve benim Tekel maçındaki performansımızı Utku'da görebilecek miyiz... :)

ben böle yayının taa A dan Z ye...............

ulan ben baktığımda bizim maç verilcek ti selçuk üni.galatasaray dı şimdi ne oldu :mad::mad:

ntv ye alkışşşşşşşşşşşşşşşşşş :claps :claps

sezon öncesinde tartışılmıştı yayın konusu murat özyer de biz cuma maçlarına talibiz demişti ancak ntv kendi programına göre bizim maçlarımızı verdi.açık ve net söyliyebilirim ki ntv galatasaray maçlarından çok raiting yapıyor neden galatasaray maçlarını vermiyor anlamış değilim. ntv nin bu sezon ki yayın politikasını beğenmiyenlerdenim bir bjk-gs maçı var ki içler acısı belki 30 kez değiştirdiler yayın programlarını alt yazılar fln fln tam bir fiyaskoydu o maç yayını.geçen haftalarda fb beykoz maçını verdi ntv bizim beykoz deplasmanında ki maçı ise vermedi?geçen hafta selçuk üni-fb maçını verdi gene ntv bu hafta gs-selçuk üni maç yayını gene yok?hadi geçen haftayı anladık peki bu hafta galatasaray için sezonun en kritik maçlarından biri olan maçı nasıl vermezsin bjk-tekel maçını cuma saat 16:00 ya alan ntv,telekom-banvit maçını bir cumaya alamıyor??beni rahatsız eden bir başka konu da ntv nin maç yorumcuları kaan da diğer yaşlı adam da tek kelime ile zavallı ikisinin de fener li olduğunu düşünüyorum ya da galatasaray antipatisi olduğunu şimdi onları da uzun uzun anlatmıyayım gerçekler ortada konu biraz dağıldı maç topiğine ntv nin yayın politikasını tartışıyoruz.maç için dua etmekten başka çaremiz kalmadı ALLAH yardımcıları olsun umarım kazanır keyifli döneriz...

NTV yorumcularının takımları hakkında konuşursak.Murat Murathanoğlu'nun Fenerbahçeli olduğu bilinen bir şey zaten.Kaan Kural'ın ise tarafsız yorum yaptığını düşünüyorum.

sarpemre' Alıntı:
NTV yorumcularının takımları hakkında konuşursak.Murat Murathanoğlu'nun Fenerbahçeli olduğu bilinen bir şey zaten.Kaan Kural'ın ise tarafsız yorum yaptığını düşünüyorum.

Kaan Kural kesinlikler fenerli adam hangi takımlı oldğunu bile gizliyemiyo mutlu akü fener maçında spiker fener bu dakikalarda dış atışlarda başarısız diyor bizim kaan malesef öyle bu aralar başarsız diyor

erdi' Alıntı:
herkesin bilgisi kendine

subjektif dünyanda başarılar diliyorum sana kardeşim

güneş balçıkla sıvanmaz kimsenin inançlılığını sorgulamıyorum ama hakkında daha az inançsız dediğin takım gs ın üstündeyse gs ı lig maçında yendiyse şu ana kadar tek mağlubiyetini de efes pilsen den almışsa keşke gs li oyuncularda inançsız olsaymış diye sesli düşünüyorum

almighty' Alıntı:
subjektif dünyanda başarılar diliyorum sana kardeşim

güneş balçıkla sıvanmaz kimsenin inançlılığını sorgulamıyorum ama hakkında daha az inançsız dediğin takım gs ın üstündeyse gs ı lig maçında yendiyse şu ana kadar tek mağlubiyetini de efes pilsen den almışsa keşke gs li oyuncularda inançsız olsaymış diye sesli düşünüyorum

kardesim fenerli olarak burda bariniyorsun. burasi en önce bir Galatasaray forumu. Galatasaray taraftarlarinin takimlari hakkinda konustuklari yer. subjektiv yorumlar heralde burda olacak. Milletin Galatasaray askini frenlemek sana kalmis degil. Ayrica kulubümüzün adi Galatasaray "gs" degil. Fenerbahce nin bizden önde olmasinin inancla ilgisi yok. sonucta ortada bir kadro farki var. euroleague de en kötü birkac takimdan biri su anda Fenerbahce takimi. Belese gelen Euroleague hakkini hak etmedikleri ortada. Ne takim olarak ne de taraftar olarak.