Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 71 - Galatasaray CC: 72

ya beyler cezaya neden itraz etmedik
eminmisiniz etmediimize
etmememiz için yönetimin aptal olması lazım

Zor mac olcak ama selcuk üniverisitesi asla bir casa ted degil ancak bir pınarkarsıyaka biraz daha iyisi belki de ama yabancıları kaliteli özellikle fener-ülker macında sakatlanıp oyundan cıkan oyuncuyu cok beğendim aman dikkat kazasız gecelim bu vrajı

Maç zor olacak ama kazanmamız lazım..
8 maçlık galibiyet serimize Beykoz maçıyla başladık..Gerisi gelecek inşallah.. :atki

Yakın zamanda TBL'de böyle bir salon atmosferi hatırlamıyorum.O atmosferde yüzdeli atmaları doğal.Mevzu bizim Fenerbahçe kadar onlara cevap verip veremeyeceğimizde.İleriyi görmek için zorlansak da almalıyız bu tip maçları.Boddicker'ı izlerken azap duyacağımız kesin.
Utku uyuma desteğe git takıma! :) ;)

çok zor bir maç olacak maçı tv nin vermesi iyi olur maçı izlemiş oluruz geçen hafta oynana ülker-selçuk üni maçını izledim boddicker diye bir oyuncuları var formunda olursa bizi en çok zorlayan oyuncu olur maça çok iyi başlamamız gerek telekom deplasmanındaki gibi ilk periyotta koparsak oyundan fark yer döneriz bir başka konu da taraftar ve salon.salonları çok güsel olmasada dolduruyorlar ve baskı oluşuyor baskı sonucunda ülker in zor durumlara düştüğünü gördük.eğer bu deplasmandan galibiyetle dönersek lk 4.için önemli bir rakibi de devirmiş oluruz en azından altımıza alırız.

koch' Alıntı:
Yakın zamanda TBL'de böyle bir salon atmosferi hatırlamıyorum.O atmosferde yüzdeli atmaları doğal.Mevzu bizim Fenerbahçe kadar onlara cevap verip veremeyeceğimizde.İleriyi görmek için zorlansak da almalıyız bu tip maçları.Boddicker'ı izlerken azap duyacağımız kesin.
Utku uyuma desteğe git takıma! :) ;)[/dquote]

boddicker bizim oyuncumuz(du) zaten renkdaş:)süper bi adamdı ben niye gönbderşldiğini anlmadım vllah.süper 3 lükatıo bizden gitti adam.

ErcaN' Alıntı:
çok zor bir maç olacak maçı tv nin vermesi iyi olur maçı izlemiş oluruz geçen hafta oynana ülker-selçuk üni maçını izledim boddicker diye bir oyuncuları var formunda olursa bizi en çok zorlayan oyuncu olur maça çok iyi başlamamız gerek telekom deplasmanındaki gibi ilk periyotta koparsak oyundan fark yer döneriz bir başka konu da taraftar ve salon.salonları çok güsel olmasada dolduruyorlar ve baskı oluşuyor baskı sonucunda ülker in zor durumlara düştüğünü gördük.eğer bu deplasmandan galibiyetle dönersek lk 4.için önemli bir rakibi de devirmiş oluruz en azından altımıza alırız.

boddicker bizim oyuncumuz(du) zaten renkdaşsüper bi adamdı ben niye gönbderşldiğini anlmadım vllah.süper 3 lükatıo bizden gitti adam.

uAozi' Alıntı:
boddicker bizim oyuncumuz(du) zaten renkdaşsüper bi adamdı ben niye gönbderşldiğini anlmadım vllah.süper 3 lükatıo bizden gitti adam.

tek kelimeyle yazık olmuş tam iyi hatırlamıyorum ama 34 sayı attı galiba çok cesaretli 3lükleri var korkmadan atıyor rolante de oynamıyor risk alıyor asist yapıyor ribant alıyor dış şutu çok iyi içerden de çok iyi atışlarını gördüm o kadar takım oyuncusu ki ülker maçında blok bile bastı. boddicker tek değil elimizden kaçırdığımız dixon olsaydı şu an takımda fena mı olurdu ?

gönderilmedi ki..NJ Nets'e gitti daha doğrusu kampa çıktı..biz de iyi oynayan adamı zaten tutmamız zor..elin takımı 2 mislini verecek her zaman için..inşallah bu günleri atlatırız..

koch' Alıntı:
Utku uyuma desteğe git takıma! :) ;)

takımlara baktığım zaman atış düellosuna girilebilecek en son iki takım fenerbahçe ve telekom bence bu ligde efesle bile girişebilirsin bu yarışa ( savunmaları izin verirse tabi ) ancak fb ve telekom asla affetmiyorlar heleki hücumdan boş döndüyseniz fast break ile anında kesiyorlar cezayı o yüzden ben gs nin o kadar yüksek yüzde ile cevap verebileceğini sanmıyorum ancak selçuk ünv. ninde geçen maçtaki kadar yüzdeli oynayabileceğini düşünmüyorum açıkcası fb sadece 3,5 - 4 dk savunma yaparak maçı aldı resmen

fener gerçekten heybeden bi galibiyet aldı
selçuk üni. için çok üzüldüğümü belirtiim
ama biz kazanıcaz ve galibiyeti hakedicez buna inanıyorum çünkü biz fenerden daha inançlı bi takımız

GÜÇ PARADA DEĞİL YÜREKTEDİR O YÜREKTE SADECE SENDEDİR.. :atki

erdi' Alıntı:
fener gerçekten heybeden bi galibiyet aldı
selçuk üni. için çok üzüldüğümü belirtiim
ama biz kazanıcaz ve galibiyeti hakedicez buna inanıyorum çünkü biz fenerden daha inançlı bi takımız

GÜÇ PARADA DEĞİL YÜREKTEDİR O YÜREKTE SADECE SENDEDİR.. :atki

güzel kardeşim yapma gözünü seveyim azcık basketboldan anlıyorsan o galibiyete haybeden demezsin adamlar tecrübeli maçın sonunu oynamasını bildiler savunmayı iyice sertleştirip kaptıkları toplarla hızlı hücumdan kolay sayılar buldular , aynısını gs maçında da yapmışlardı hatta kavga olayı olmasa efesi bile yakalamışlardı hepisni geçtim koskoca barcelona yı bile bu taktikle yeneceklerdi nerdeyse mirsad saçmalamasa

yani şu forumda ki tüm arkadaşların yazdıklarını keyifle okuyorum hakikaten basketbol adına pırıl pırıl bir ortam burası ama bazen gerçekten yapılan yorumlar basketbol objektifliğinden uzak oluyor buna üzülüyorum

kimse kimseden daha inançlı olduğunu iddia edemez her takım kendince inanıyordur başarıya , normal şartlarda selçuk ünv. de o kadar iyi oynayamaz bunu da bi düşünmek lazım bence

evet takım giderek rayına oturuyor gibi bir görüntümüz var burak kaptanmızda tamamen sakatlıktan kuruldu sanırım özellikle cemal adına mutluym giderek skor yukunu ve rıbaund larda sorumluluk almaya basladı bu basarı fatih ve holmana itici güç olarak yansıyabilir

maç büyük olasılıkla tv'den verilmeyecek.ntv banvit-telekom maçını verecekmiş.2 hafta üst üste konya'ya gitmek zor geldi anlaşılan

belli olmaz belki bizim maçı verme ihtimalleri var çünkü reytingi düşünülecek olursa kim izler banvit-telekom macını tv de ama gs maçını 1000lerce gs basketbol sever var izlecek yane öle deilmi zaten daha belli deil şimdi baktım ntv prog da sadece tbl macı yazıo macın adı verilmemiş henüz