Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 71 - Galatasaray CC: 72

Fatih-h' Alıntı:
kardesim fenerli olarak burda bariniyorsun. burasi en önce bir Galatasaray forumu. Galatasaray taraftarlarinin takimlari hakkinda konustuklari yer. subjektiv yorumlar heralde burda olacak. Milletin Galatasaray askini frenlemek sana kalmis degil. Ayrica kulubümüzün adi Galatasaray "gs" degil. Fenerbahce nin bizden önde olmasinin inancla ilgisi yok. sonucta ortada bir kadro farki var. euroleague de en kötü birkac takimdan biri su anda Fenerbahce takimi. Belese gelen Euroleague hakkini hak etmedikleri ortada. Ne takim olarak ne de taraftar olarak.

eywallah kardeşim sağolasın bnm düşüncelerimi yansıtmışsın arkadaş objektif ol diyo olmuyorum kardeşim EN BÜYÜK GALATASARAY...

KONYADA ÖĞRENCİ OLDUĞUM İCİN SELCUK ÜNİVERSİTESİNİN BURDAKİ BÜTÜN MAÇLARINI İZLEME ŞANSIM OLDU ÜNİVERSİTE TAKIMI VE İYİ Bİ SALONA SAHİP VE ÜNİVERSİTE TAKIMI OLDUĞU İÇİN İNANILMAZ Bİ SEYİRCİ DESTEĞİYLE OYNUYORLAR GEÇEN HAFTA FENERE KARŞI SON 3 DAKİKAYA KADAR MAÇI HEP ÖNDE GÖTÜRDÜLER YENİ VE TECRÜBESİZ Bİ TAKIM OLMALARINA RAĞMEN ÇOK KALİTELİ Bİ KADROYA SAHİPLER BODDİCKER-YUNUS ÇANKAYA İKİLİSİ DIŞARDAN ÇOK ÇOK YÜZDELİ ŞUTA SAHİP VE ÖZELLİKLE BODDİCKER IN SON HAFTALARDA YÜKSELEN PERFORMANSI SANIRIM SAYI KRALLIĞINDA FİTCH İ GERİDE BIRAKARAK 1. SIRAYA YÜKSELDİ GEÇEN HAFTA FENE R NE DENEDİYSE BODDİCKER I DURDURABİLMEK İÇİN BAŞARAMADI ÖMER ONAN RASİM BAŞAK HEPSİ FİYASKO EĞER MAÇI KAZANMAK İSTİYORSAK BODDİCKER I KESİNLİKLE DURDURMAMIZ GEREKİR EĞER FİTCH ONU SAVUNMA GÖREVİNİ ÜSTLENİRSE BİRAZ YETERSİZ KALABİLİR BİZ UA-SELCUK ÜNİ OLARAK 200-250 KİŞİ SESİMİZİ DUYURMAK İÇİN ORDA OLACAĞIZ UMARIM KAZANIRIZ

Fitch niye tutsun ki Boddicker'ı yav? :) Fitch 2 numara, Boddicker 4 numara. Boddicker'ı Burak kaptan tutar büyük bir ihtimalle, çünkü Cemal'e oranla daha hareketli.

'ALMIGHTY'
Fenerbahçe'nin nekadar inançlı olduğunu görüyoruz EUROLEAGUE'de ligin en kötü takımı oldular ÜLKER'ken bu takım daha başarılıydı en azından 16 takım arasına giriyorlardı ama inanmış FB ile birleşince sonuncu oldular....
TBL meselesine gelince daha henüz dersinizi almadınız ama emin olun 2. yarıda size engüzel cevabı vereceğiz....
SAYGILARIMLA.

Kaan Kural %100 Galatasaraylı .Ve tarafsız yorum yapması da bunu gösteriyor bu fb'lilerde yok.Hatta bir dönem ASY müdavimiymiş.
Ha Onurcum bu benim ilk tecrübem aynı verimi bekleme :)

Gecen bir macta kaan kurala atkı veriyorladı galatasaray taraftarları bir ürlü almadıı ama cok eğlendi :p

SEVGİLİ VİLT BODDİCKER SELCUKTA BANVİTTE RADOSEVİÇ İN YAPTIGI GÖREVİ YAPIYOR TAM BİR 2 NUMARA OLMASADA 2 MEVKİNDE OYNUYOR

almighty' Alıntı:
subjektif dünyanda başarılar diliyorum sana kardeşim

güneş balçıkla sıvanmaz kimsenin inançlılığını sorgulamıyorum ama hakkında daha az inançsız dediğin takım gs ın üstündeyse gs ı lig maçında yendiyse şu ana kadar tek mağlubiyetini de efes pilsen den almışsa keşke gs li oyuncularda inançsız olsaymış diye sesli düşünüyorum

üstümüzde olmasını nasıl sadece inanca bağladın acaba..

oyuncuların tecrübelerini ve aldıkları paraları katarsan zaten sıralama normal..inançla alakası yok..

uabasket' Alıntı:
SEVGİLİ VİLT BODDİCKER SELCUKTA BANVİTTE RADOSEVİÇ İN YAPTIGI GÖREVİ YAPIYOR TAM BİR 2 NUMARA OLMASADA 2 MEVKİNDE OYNUYOR

Aynı Selçuk ya da Boddicker'dan bahsetmiyoruz galiba. Benim dediğim Boddicker Power Forvet, ama dışarıdan şutu olan bir Power Forvet. Bu 2 numara olduğu anlamına gelmez ki. :)

Maç büyük ihtimalle verilecek. Ama kesin olmadığı için; telefon numaranı bana ve ya Önder abiye özel mesajla iletirsen iyi olur. Önemli dakikalarda skorları arayıp söylersin, biz de yazarız.

Önder Abi'ye vermiştim.Telekom -Banvit maçı gibi bi maç dururken NTV kıllık yapmak için bundan daha iyi fırsat bulamaz.Bjk maçından sonra bi antipati olustu bende,Ntv'ye karşı.