O kupa ellerinizde yükselecek!

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="meliH vartal":u0fodxkk]atatürk stadının hemen yanında. metroya binerseniz halkapınar durağında inin. duağa yakın mesafede.
Ksk'den Yeni garaj dolmuşuda stadın yanından geçiyor ona binsemde olur mu?[/quote:u0fodxkk]
okadarını bilmiyorum. ben bornova tarafından gelicem.

İzmir li arkadaşlar havaalanından şehir merkezine her açıdan her uygun ulaşım nedir? İzmire hiç gitmedim havalimanı şehirin dışındamı içindemi onu bile bilmiyorum,şimdiden sağolun cevap için

Eser Atalay' Alıntı:
İzmir li arkadaşlar havaalanından şehir merkezine her açıdan her uygun ulaşım nedir? İzmire hiç gitmedim havalimanı şehirin dışındamı içindemi onu bile bilmiyorum,şimdiden sağolun cevap için
Abi havaalanı şehrin dışında kalıyor.Ama havaalanından salona otobüs veya dolmuş ile nasıl gidilir onuda bilmiyorum.En rahat taksiyle bulabilirsin doğal olarak. :) Oda biraz tuzlu olur :)

Mali durumları ayarlayabilirsek tabiki Armanın peşinden heryere gideriz, her türlü fedakarlığı yapacağız inşallah orada olmak için.

Bekler bizi kupalar nice şampiyonluklar haydi bastır GALATASARAY.

Eser Atalay' Alıntı:

Havaalanı şehir merkezine uzak, havaalanından Havaş otobüslerine binip Efes Oteli'nin orada inebilirsiniz (Otobüsün son durağı-Alsancak semti oluyor). Oradan taksiye binseniz taksi 7-8 lira falan yazar. Veya Efes Otelinden Sevinç Pastanesine (veya Alsancak Camii'ye) yürüyerek (10 dk yürüme mesafesi) oradan Halkapınar yazan her hangi bir otobüse binerek de gidebilirsiniz. Otobüslerin son durağı metronun olduğu yer, oradan 5 dk yürüme mesafesinde salon.

Bir başka alternatif de Çankaya metro istasyonundan metroya binmek (ki o da Efes oteline yakın, 10 dk yürüme mesafesinde) ve Halkapınar durağında inmek.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="meliH vartal":2dn9tcsa]atatürk stadının hemen yanında. metroya binerseniz halkapınar durağında inin. duağa yakın mesafede.
Ksk'den Yeni garaj dolmuşuda stadın yanından geçiyor ona binsemde olur mu?[/quote:2dn9tcsa]
karşıyaka-garaj dolmuşu halkapınardaki metro istasyonunun yanında bulunan köprüyü geçtikten sonra ki ilk ışıklarda inip karşıya geçeceksin.Karşıya geçtikten sonra soldaki caddeye gireceksin.Salon o caddenin üzerinde yaklaşık 100-150 metre ileride sağda.
biraz karışık oldu galiba sen yinede dolmuş şöförüne söyle o seni istediğin yerde indirir

Oraya giden arkadaşlar daha sonradan üzülmemek için her türlü sonuca hazırlıklı gitsinler.Büyük beklentiler içerisinde olursak sonu hüsan olabilir.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Emir Kalyoncu":qhpg6va8]Eyup Bey,Izmire ucakla mi gidiyorsunuz?Umarim soyle 10.000 kisi olur taraftar toplulugu.
Cuma gecesi otobüslerle yola çıkıyoruz:)[/quote:qhpg6va8]

İlk maç cuma günü değil mi abi?Yoksa perşembeyi cumaya bağlayan gece mi demek istedin?

İlk maça gidemiyoruz, çünkü arkadaşlar çalışıyorlar.