O kupa ellerinizde yükselecek!

Kaza falan olmayacak, biz sonuna kadar inanıyoruz, kupayı alacağız!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kaza falan olmayacak, biz sonuna kadar inanıyoruz, kupayı alacağız!

Ben de cuma gecesi yola çıkıp gelicem izmire. Salonda forumdaki arkadaşların yanlarında olmak isterim. öyle bir organizasyon var mı? Biletleri 10 liralık yerden mi aldınız

Can Akogul' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2hx118vz]Kaza falan olmayacak, biz sonuna kadar inanıyoruz, kupayı alacağız!

Ben de cuma gecesi yola çıkıp gelicem izmire. Salonda forumdaki arkadaşların yanlarında olmak isterim. öyle bir organizasyon var mı? Biletleri 10 liralık yerden mi aldınız[/quote:2hx118vz]Özel mesaj atıyorum.

Türkiye kupasını en son 14 yıl önce İzmir'de kazanmışız.Ne dersiniz tarih tekerrür eder mi?
14 senelik bu çile bitsin artık bu sene
Sen şampiyon olacaksın seni sevmeyen ölsün,ölsün

Oraya gidip takımı destekleyecek olan büyük galatasaray taraftarının hatrına bu kupa gelecektir.Eşleşmelerde iyi allahın izniyle kupayla döneceğiz.Camiamız en güzeline layık.

Tüm arma sevdalıları!

Bu takım finale kalıp kupayı alacak, buna inanın, şimdiden kendizi cumartesi gecesi yola çıkacak şekilde hazırlayın, sonra o kupa ellerimizde yükselirken pişman olmayın!

Bu taraftar seninle heryerde,
Bazen İstanbul'da bazende gurbette.
14 yıldır süren kupa hasretini,
Bitirin bu sene...

Dilerimki mutlu ol sevgilim,
Ben olmasam bile hayat gülsün sana
Günahım boynunda ağlayan bir çift göz,
Bıraktın arkanda.

Bir maçta taraftarlar "anlamazdın" şarkısının bir bölümünü marş yapmışlar.Kulağa çok hoş geliyordu.Bende dedimki "onlardan ne eksiğimizi var bizde yaparız" ve bu beste çıktı ortaya.Mırıldanınca beğeniceksiniz eminim :)

En son 14 yıl önce aldığımız Türkiye kupasını bu sene yine alacağız.
Pazar akşamı hepimiz Türkiye Kupamızı konuşucağız.Buna inancım sonsuz