O kupa ellerinizde yükselecek!

Finale kalırız diye tahmin ediyordu herkes.Rakipte efes olacaktı.Biz de bu sene Efes'i yenip büyük takımlardan efesi mağlup eden ilk takım olacaktık.Ama dün Erdemir azmiyle mücadelesiyle zor da olsa finale çıktı.Efes'te aldı kupayı.Kimse birbirini suçlamasın.Finale çıksak da kupayı almamız biraz zordu.

Arkadaşlar ben bu başlığı sonuna kadar inanarak açtım, otel rezervasyonum 3 günlük idi, aldığım maç biletleri 3 günlük idi, uçak biletim pazar akşamına idi!

Ama olmadı, içim sızlıyor, canım acıyor, efes'e yenilsek, fenere yenilsek bu kadar kahrolmazdım, düşünün kilometrelerce yol gidiyorsun, ve erdemir'e eleniyorsun, kendinizi benim yerime koyun lütfen!

Ayrıca ben her kupa öncesi, her turnuva öncesi, kupayı alacağımıza inanmaya devam edeceğim!

2008-2009 TÜRKİYE ŞAMPİYONU BİZ OLACAĞIZ!

Anlamak isteyene çok şey anlatır bu cümlem, hadi kalın sağlıkcakla!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar ben bu başlığı sonuna kadar inanarak açtım, otel rezervasyonum 3 günlük idi, aldığım maç biletleri 3 günlük idi, uçak biletim pazar akşamına idi!

Ama olmadı, içim sızlıyor, canım acıyor, efes'e yenilsek, fenere yenilsek bu kadar kahrolmazdım, düşünün kilometrelerce yol gidiyorsun, ve erdemir'e eleniyorsun, kendinizi benim yerime koyun lütfen!

Ayrıca ben her kupa öncesi, her turnuva öncesi, kupayı alacağımıza inanmaya devam edeceğim!

2008-2009 TÜRKİYE ŞAMPİYONU BİZ OLACAĞIZ!

Anlamak isteyene çok şey anlatır bu cümlem, hadi kalın sağlıkcakla!

Canın sağolsun Eyüp !

Teşekkür ederim KUTAY!

Hepimiz çok üzüldük, hatta futbol takımı ilede üzüntümüz perçinlendi, yinede canları sağolsun!

YILGINLIK YOK DESTEĞE DEVAM!

ali sami yenden geliyorum,felaket durumlar..skibbe nin yerinde olmak istemezdim..hak etti bu yonetim butun branslarda yaptiklari ile...basket futbol yaziklar olsun...HERKES ENGELSIZ ASLANLAR GIBI OLAMAZ!

ENGELSIZ ASLANLAR+HUSEYIN BESOK+ARDA TURAN......

Digerleri koca bir YALAN!

arkadaslar futbol macından cıktım şimdi durumlar cok kötü malesef futbolda tarihi bir yenilgi aldık bunun altında toparlanmak mümkün değil felaket bi gündü tabiki futbol değil konumuz ama yönetimin bransları tekrar gözden geçirme zamanı geldi ama futboldaki bu kötu olaydan baslarını kaldırmaları cok zor (bu arada malesefki bugün bir daha gördümki mac secen oyuncular bütün branslarda var özellikle fubolda yabancıkarımız)anlasıkan GALATASARAYI BÜTÜN BRANSLARDA ÖZELLİKLE FUTBOLDA ZOR GÜNLER BEKLİYO

uğur deniz' Alıntı:
arkadaslar futbol macından cıktım şimdi durumlar cok kötü malesef futbolda tarihi bir yenilgi aldık bunun altında toparlanmak mümkün değil felaket bi gündü tabiki futbol değil konumuz ama yönetimin bransları tekrar gözden geçirme zamanı geldi ama futboldaki bu kötu olaydan baslarını kaldırmaları cok zor (bu arada malesefki bugün bir daha gördümki mac secen oyuncular bütün branslarda var özellikle fubolda yabancıkarımız)anlasıkan GALATASARAYI BÜTÜN BRANSLARDA ÖZELLİKLE FUTBOLDA ZOR GÜNLER BEKLİYO
Basketbol ile alakası ne? :?

yalnız o kupa ne biçim birşeymiş öyle yaa! Ben sırf o kupa için müze açarım arkadaş,yerim manevi değerini metal değeri o kupanın 100000 dolar vardır:=)Görünüşe göre Kral Arthur un çalınan hazinesini federasyon aşırmış
LiveImages%5CSpor%20Foto%5CT%C3%BCrkiye%20Kupas%C4%B1%20Efes%27in%5C01.jpg

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="uğur deniz":1776hx0m]arkadaslar futbol macından cıktım şimdi durumlar cok kötü malesef futbolda tarihi bir yenilgi aldık bunun altında toparlanmak mümkün değil felaket bi gündü tabiki futbol değil konumuz ama yönetimin bransları tekrar gözden geçirme zamanı geldi ama futboldaki bu kötu olaydan baslarını kaldırmaları cok zor (bu arada malesefki bugün bir daha gördümki mac secen oyuncular bütün branslarda var özellikle fubolda yabancıkarımız)anlasıkan GALATASARAYI BÜTÜN BRANSLARDA ÖZELLİKLE FUTBOLDA ZOR GÜNLER BEKLİYO
Basketbol ile alakası ne? :?[/quote:1776hx0m]

arkadaş herhalde burayı gsfutbol.org falan sandı :)