Okan Çevik Erkek Takımı Baş Antrenörü

Re: Okan Çevik Erkek Takımının Başına Geçiyor.

bende artık final maçını izleyebileceğim bi basketbol takımım olsun istiyorum !!!

OLdu olacak birde seimone augustus u da erkek takıma alalım.. kısa forvet sorununu çözmüş oluruz :)

Şapkadan tavşan çıkarma konusunda yöneticilerimize diyecek yok doğrusu
Sadece bu karar bile spor yöneticiliğinde ne kadar geride olduğumuzu gösteriyor bence :(

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
[quote="Doğan SAĞLAM":280vb30r]
Küçülmek ayrı şubeyi kapamak farklı.
Bence fazla abartmayalım...[/quote:280vb30r]

Gidersin Özyer'i,Yücel Platin'i getirirsin yada gider Erman Kuner'i çağırırsın yada olmadı dersinki Koray Hocam kal.

Ozaman küçülüyoruz bu sene böyle dersin.Sorun olmaz.Abartılmaz.

Ama Okan Çevik...

Anlaşılan o ki gelecek senelerde de Fülker-Efes Pilsen hegemonyası devam edecek,biz de play-off ilk turlarında elenen bir takım olarak,sürünüp gideceğiz.

Bir yanda (futbol) çabalayıp bir yanda (basketbol) da, yağımızda kavruluruz, fikri gerçekten üzülecek bir durum... Göz önünde bulunmaktır bunun adı. Futbolda bunu yaptım, tüm Türkiye gördü; basketbolda nasıl olsa herkes görmeyecek, anlayışıdır bu. Türkiye'deki basketbol ve futbol anlayışıdır bu da ne yazık ki bir taraftan. : (

Okan Çevik'e saygılıyım, başarı gelecekse onunla gelsin; ama bu da yapılmaz be! Yazık, bu bir yılımıza da!

Hiç kimse ağlayıp sızlamasın.Bu kulübün zaten bir planı bir düzen arayışı bir istikrarı yok.Senelik sözleşmeler,senelik planlar yapılıyor bu takımda.Sadece küçük resime bakıyoruz ama geniş çercevede bakan yok olaya.Galatasarayın istikrarlı bir kadroya ve o kadroyu yönetebilecek sabır gösterilen bir antrenöre ihtiyacı var.Her sene Avrupanın en iyi oyuncularını en iyi coachunu bile getirseniz başarı gelmez.Onun yerine genç ve yetenekli oyuncularla kadro kurmamız lazım.Okan Çevikin yapması gereken tek şey bunu sağlaması.Zaten kimsenin ondan şampiyonluk beklediği yok.Baskıdan uzak olucak bu sene o yüzden ne kadar gelişime açık bir kadro kurar ve o oyuncuları uzun süre tutabilirsek bizim için bir avantaj olur.

gerçekten çok yazık bu kadar büyük takıma yakışmıyor helal olsun galatasaray moruklarına sebahattin kart tugrul demir ali ulas hala bunların sözü geçiyor basketbolda malesef basketbolu seven yönetimiz yok lise sevdası hiç bitmez helal olsun şu moruklara elinde çeviliyor koscoca galatsaray basketbol şubesini ihşahlah kümeye düşeriz amin çok yazık çok yazık en büyük rakibimiz fenerbahçe yi kıskanmamak mümkün degil helal olsun fenerbahçe yönetimibne her branş ta şampiyon malesef bize bunları söyletenler utansın artık basketbolu sevmen içinde galatsaray olmayınca

[/quote]

Gidersin Özyer'i,Yücel Platin'i getirirsin yada gider Erman Kuner'i çağırırsın yada olmadı dersinki Koray Hocam kal.

Ozaman küçülüyoruz bu sene böyle dersin.Sorun olmaz.Abartılmaz.

Ama Okan Çevik...[/quote]
Yüzde yüz katılıyorum.Murat Özyer kalsaydı o zaman ya da Yücel Platini getirselerdi hiç değilse takım taş gibi savunma yapardı ama Okan Çevikle olmaz.Erman Kunter de getirilebilirdi
Ayrıca küçülme kabul edilemez bişeyler yapalım Galatasaray sadece Futbol kulübü değildir.
Ayrıca bu sonuç tamamen Ahmet dedehayırın ihtiraslarının sonucudur.Zafer Kalaycıoğluna yer açmak için yapılan bir değişikliktir bu.Okan Çevikte Avrupa Şampiyonu koç onunda kalbi kırılmasın erkek takımına geçsin denmiştir.Olmaz Bu zihniyetle şube yönetilmez.Kimsenin beğenmediği Halil Üner bile daha iyi koçtur Okan Çevikten.

Oktay Mahmutiler Repesalar Trifunovicler beklerken Erman Kuntere de razıydık ama bu hamle olmadı
1 Yıl daha başlamadan bitecek...

Galatasaray lisesi mezunu olsaydım seneye bayan takımının başına da ben gecerdim. Kaçırdık fırsatı yine..

Vay be, forumda Oktay Mahmudi adının bile geçtiğini hatırlıyorum. Rijkaard'a seviniyorduk tam, parası buralardan kesilmiş herhalde.

Bu kadar küçüleceğimizi bilseydim takımın başına ben geçerdim. Madem gençlerle amaçsız bir takım kuracaktık bu işi daha önce yapan aleddin yakan ismini neden almadık diye sormazlarmı

her şeyde bir hayır vardır.bence bu kadar erken karamsarlığa düşmeyelim.okan hoca iyi bir takım oluşturacağına inanıyorum.

Merhaba arkadaşlar,
ben birşeyden bahsetmek istiyorum.Okan Çevik kötü bir coach değil ama büyük bir armayı kaldıramayacağı kanısındayım ve umarım yanılırım!
Önce yiğit!çe bir açıklama yapılıyor, genç bir kadroyla devam edeceğiz diye.Bunu yine kötüye çekmek istemediğim için foruma yazmadım herhangi birşey, çünkü belki yetenkli genç yabancı oyuncular alarak takımdaki birkaç abi ile sağlam bir rotasyon yakalar mıyız umudu vardı içimde, ki Oktay Hoca'nın geleceğini düşünerek bu umuda ufak da olsa kapıldım.Ancak hedefler büyük derken, hele ki yıllardır yaşamaya hasret kaldığımız demek istemiyorum bırakıldığımız! şampiyonluğa nasıl ulaşabileceğimizi düşünmekten saçlarımız beyazladı.Ben Okan Hoca'nın basketbol anlayışını ve nasıl basketbol oynattığını çok iyi bilirim, hem de kendi lise dönemimden!
Şimdi bazı arkadaşlar ''Ya durun, belki yanılırsınız gibi konuşacak''
ama perşembenin gelişi çarşambadan belli olur diye düşünüyorum.Bizim takım ölüsüyle play-off'a girer.Koçsuz da girer..Önemli olan playoff'da birşeyler yapıp yapamayacağı.Şu anda bir Efes Pilsen ve Fenerbahçe'nin yerinde Okan Çevik'li bir Galatasaray'ı hayal edebilen kaç kişi varsa, onların rüyasını saygıyla! karşılıyorum.
Yalnız bu armaya sevdalılar için, son olarak şunları yazmak istiyorum..
''Allah yardımcımız olsun..''

fenerbahcenın sampıyonluklarını gormek yonetıcılerımızı hıc rahatsız etmıyor heralde yazık ne hayaller pesındeydık

% 80 oranında küçülme öngörülüyormuş.ilk adımlarını atıyorlar.daha neler göreceğiz bakalım.kim bilir ne transferler yaparız ?bu günler iyi günlerimiz daha.sponsor parasını futbol şubesine aktarmazlarsa ben de bişey bilmiyorum.olan okan çevik'e olacak,onuda harcıyacaklar.

Bu sene lige hiç girmeyelim, para biriktirelim gelecek sene birikmiş para ile gireriz belki birşeylr yaparız. Ben 1 sene boyunca kahır çekmek istemiyorum!

Uzun zamandır erkek basketbol ile ilgili yorum yapmamak için kendi kendimi yiyorum.
Ama artık bu kadarına da pes doğrusu.
Yine yorum yapamayacağım,çünkü söyleyecek söz bulamıyorum. :oops: