Oyak Renault - Galatasaray C.C

Şu anda 74 66 mağlubuz, bjk ise 3 sayıyla önde, 2 dk var bitmesine.

Beykoz 105-91 kazandı. Yani Oyak düştü. Bakalım bizim maça nasıl yansıyacak ?

Verirsek 4.lüğü yazıklar olsun ya...

Can Altay' Alıntı:
Şu anda 74 66 mağlubuz, bjk ise 3 sayıyla önde, 2 dk var bitmesine.

Beykoz 105-91 kazandı. Yani Oyak düştü. Bakalım bizim maça nasıl yansıyacak ?
tofas kaybeti beykoz kazandı oyak bizi yenerse ligde kalır eger yenilirse kendi düşer!

Şu an itibariyle rahatlıkla şunu söyleyebilirim:

Bjk'ye kesinlikle eleneceğiz, 4. veya 5. olalım hiç fark etmez.

Yazık ya normalde çok farklı kazanmamız gereken maçı kaybettik. Oyak'ın küme düşmesi falan bahane. Kendi oyunumuzu oynasak çok çok rahat kazanırdık.

Banvit yense biz 4. olsak ne değişir ki?
Oyak'ı yeneme sen, Banvit yen diye duacı ol.
Hadi Bjk'ı da eledik play-off'da ne olacak?
Karşımıza çıkan takıma yine teslim mi olucaz? 3-0 ile elenmek için mi çıkacaz?
Ben bu takım hakkında çok iyimserdim ama şu an çok karamsarım. Bu seneden herhangi bir beklentim kalmadı.
İnşallah beni yanıltırlar...

Can Altay' Alıntı:
Şu an itibariyle rahatlıkla şunu söyleyebilirim:

Bjk'ye kesinlikle eleneceğiz, 4. veya 5. olalım hiç fark etmez.

Yazık ya normalde çok farklı kazanmamız gereken maçı kaybettik. Oyak'ın küme düşmesi falan bahane. Kendi oyunumuzu oynasak çok çok rahat kazanırdık.
hayır abi ya eleyecegiz bunun için de saha avantajının bizde olması lazım!! eleyecegiz!!

Yiğit kardeşim bir söz vardır: "Başkasının şeyiyle şeye girilmez" diye bilir misin ? Geçen sene futbolda, bu sene basketbolda (hem de baş düşmanlarımızdan banvitten medet umarak) iyi yerlere gelmeye çalışıyoruz. Bu da beni oldukça yaralıyor.

Ya 4. olsak kaç yazar. Sen Oyak'ı yenemiyorsan, bjk'nin yenilmesinden medet umuyorsan, kendi evinde daçka'yı, alpella'yı yenemiyorsan, deplasmanda iddiası olmayan ksk'ya yeniliyorsan, o zaman biraz durup düşüneceksin. Demek ki bir yerlerde yanlış yapıyorsun Murat Hoca.