Phil Jackson'ı da getirsek bu takım iflah olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle olgunca yaklasimindan dolayi tesekkür ediyorum Onur abi.

Ben bu forumu seviyorum ve kesinlikle kavga etmek, tartisma, huzursuzluk vb. hadiseler cikartmak icin yazmiyorum burada. Olayi uzatmamak icin bana yazilanlara da cevap vermiyorum. Sadece son cümlenize yanit vermek istiyorum. Emege saygidan bahsetmissiniz. Ben orada kendi görüslerimi belirttigim bir metin yazdim ve ufak capli da olsa yaklasik 45 dakikami alan bir arastirma yaptim. Ben scout iscisi degilim, Istanbul'da veya cevresinde de yasamiyorumki gidip mac ya da antrenman takip edeyim. Elimden geldigince bilgisayar basindan yapabilecegimi yaptim 3-4 isim saydim. Alinmalilar demedim bile takip edilebilir dedim hepsi bu. Oyuncular iyidir, kötüdür, forumdaki arkadaslar görüslerime katilirlar, katilmazlar buna kimsa birsey diyemez. Zaten tanimiyorum da oyunculari, tanisam ve gercekten kötü oyuncular olduklarini bilsem hic paylasmazdim zaten. Burasi forum ise, karsilikli görüs, fikir alis verisi bu forumun en olmazsa olmazlarindan olmali.
Ne olursa olsun benim emek vererek yazdigim bir iletiyi gönderir göndermez Emre'nin oradan cikip bilmedigin konularda konusma demesinde art niyet ararim ben. Benim yerimde kim olsa ayni düsünürdü eminim.

Not: Ayrica Ceyhun hocayla herhangi bir sorunum yok, sorunum olmasi icin onu kisisel olarak tanimam gerekir öncelikle, tanimadigim icin bir sorunum da olamaz dogal olarak. Ben sadece takimimizin basinda bugüne kadar yaptiklarindan dolayi gelecegimizi de karanlik görüyorum. Ha tarihte görülmemis basarisizlik demekle abarttim evet özür dilerim herkesten bundan dolayi. Ama tarihte görülmüs veya görülmemis bunun hic bir önemi yokki sonucta bana göre basarisiz önemli olan da o. Neyse cok uzadi yine yazi yeter bu kadar:)

şu maçtan sonra bu konuya olumsuz yazı yazanların hepsini görmek isterdim forumda. yüzleri kızardı foruma giremiyorlar sanırım :p

Mert, Pondexter'ın Fenerbahçe formasıyla bize karşı hareketlerinden sonra bu yaygara neden demeni anlamış değilim açıkçası.

Kaçıncı kez gündeme geldi bu konu bilemiyorum açıkçası. Ama sonu olmayan bir konu ve bunu defalarca dile getiren isimler var. Sarı kırmızı renkler altında Pondexter'ın bir saniye bile oynamasına göz yuman insanlar varsa kendilerini sorgulasınlar ilk önce. Onunla gelen bir galibiyetin bile bir gram değeri yoktur gözümde.

Neyse başlığa aykırı bir mesaj oldu ancak bıkkınlık verdi artık bu Pondexter konusu.

Arca Yıldırım' Alıntı:
Mert, Pondexter'ın Fenerbahçe formasıyla bize karşı hareketlerinden sonra bu yaygara neden demeni anlamış değilim açıkçası.

Kaçıncı kez gündeme geldi bu konu bilemiyorum açıkçası. Ama sonu olmayan bir konu ve bunu defalarca dile getiren isimler var. Sarı kırmızı renkler altında Pondexter'ın bir saniye bile oynamasına göz yuman insanlar varsa kendilerini sorgulasınlar ilk önce. Onunla gelen bir galibiyetin bile bir gram değeri yoktur gözümde.

Neyse başlığa aykırı bir mesaj oldu ancak bıkkınlık verdi artık bu Pondexter konusu.

ya kardeşim şu kompleksden kurtulun,
yok o ne yaptı, yok haluk ne dedi, yok evren gitti yok baliç şunu demişti
arkadaşlar geçti o zamanlar...
takıma kim yararlı olacaksa o gelmeli, fenerden 30 sayı fark yemek kimsenin zoruna gitmiyor ama Pondexter'ın gelmesi zoruna gidiyor...
ben anlamıyorum arkadaşlar,
kim bize yarar sağlayacaksa o gelsin....

Mert Karahan' Alıntı:
[quote="Arca Yıldırım":1mjg9wnz]Mert, Pondexter'ın Fenerbahçe formasıyla bize karşı hareketlerinden sonra bu yaygara neden demeni anlamış değilim açıkçası.

ya kardeşim şu kompleksden kurtulun,
yok o ne yaptı, yok haluk ne dedi, yok evren gitti yok baliç şunu demişti
arkadaşlar geçti o zamanlar...
takıma kim yararlı olacaksa o gelmeli, fenerden 30 sayı fark yemek kimsenin zoruna gitmiyor ama Pondexter'ın gelmesi zoruna gidiyor...
ben anlamıyorum arkadaşlar,
kim bize yarar sağlayacaksa o gelsin....[/quote:1mjg9wnz]

o zaman siz futbol takımına para için klübü satan emre gibilerinide istersiniz.sizin için başarıya giden her mubah ya.ama ben kendi adıma konuşuyorum istemiyorum pondexteri.onunla başarı gelecekse hiç gelmesin.

Pondexter'ı istemem ben de çünkü açık açık aklınca dalga geçmiştir videoda bizle. Türkiye'ye gelmeyi çok istiyorsa Z.K. var onun takımına gitsin ;)

Pınar Filiz' Alıntı:
şu maçtan sonra bu konuya olumsuz yazı yazanların hepsini görmek isterdim forumda. yüzleri kızardı foruma giremiyorlar sanırım :p
Gören de maci kazandik sanacak. Bu kadar da kücülmüs olamayiz, Fener'e 6 sayiyla yenildik diye gurur duyuyoruz. Yahu 4 defa 30 sayi fark yedik bu sezon, biz o 4 mactaki elestirilerimizi sizlerin bu mac icin yasadigi sevinc kadat abartmadik.

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Pınar Filiz":gws5bvqc]şu maçtan sonra bu konuya olumsuz yazı yazanların hepsini görmek isterdim forumda. yüzleri kızardı foruma giremiyorlar sanırım :p
Gören de maci kazandik sanacak. Bu kadar da kücülmüs olamayiz, Fener'e 6 sayiyla yenildik diye gurur duyuyoruz. Yahu 4 defa 30 sayi fark yedik bu sezon, biz o 4 mactaki elestirilerimizi sizlerin bu mac icin yasadigi sevinc kadat abartmadik.[/quote:gws5bvqc]

kardeşim bizde sevinmedik herhalde yenildiğimize.suyun karşı tarafındakiler gibi bir galibiyet ile de sevindirk olmazdım. ama her yerde yok 30 sayıdan aşağı fark yermeyiz yok şu yok bu diye söylenirse kusura bakmayın ama onu yazarım ben buraya.

Mert Karahan' Alıntı:

Ya sanırım bozmak gerekiyor, ses etmedikçe bir de iyice üste çıkma çabaları. Bu Pondexter dediğiniz muhterem ne yaptı 5 gün önce Diana Taurasi'ye karşı? Kötü oynar, sonuca negatif etki eder de bir oyuncu, maç kaybettirdi basketbol ilahınız. Seimone'un ölüsü neler yaptı peki 2 gün önce aynı oyuncuya karşı? Komşunun tavuğu komşuya kaz görünürmüş misali ezberlenmiş bir Cappie Pondexter ismi, Galatasaraylı oyuncu tuvalete gitse Pondexter diyorsunuz.

Biraz yenileyin kendinizi, Angel var WNBA'de Cappie'nizi yalan etti, takımını finale çıkardı. Onu söyleyin bari, karakterinde sorun yok en azından. Bir de hava var sanki Cappie Florya'da antrenmanlara çıkıyor da, taraftar tepkisinden çekinildiği için açıklanmıyor transfer gibi. Cappie herhalde daha midelidir, Galatasaray taraftarı (!) onu istese de kendisi o hareketlerden sonra bu formayı giymenin haddi olmadığını bilir. Bugün kendisi twitter'da 'Galatasaray Yok' videosunu retweetliyordu hala.

tamam arkadaşlar siz daha iyisini biliyorsunuz,
siz herkesden daha iyi galatasaraylısınız

usandım şu forum da herşeye muhalefet eden, her yoruma itiraz edilmesinden... bu kafayla daha çok sevinirsiniz fenerden az fark yedik diye......

Mert Karahan' Alıntı:

usandım şu forum da herşeye muhalefet eden, her yoruma itiraz edilmesinden... bu kafayla daha çok sevinirsiniz fenerden az fark yedik diye......
Siz daha neye sevinildiğini anlayamamışsınız,sevinilen az fark değil,sahadaki mücadeleydi.

Mert Karahan' Alıntı:

siz kendi kafanıza bakın önce.başarıya giden her yolu mubah saymayı sindiremem kendime.kadın bizle hala dalga geçiyor sizde pondexter diye tuturuyorsunuz.bu arada buraya yazdığım son mesajdır.daha fazla uzatmanın anlamı yok.

Pınar Filiz' Alıntı:
[quote="Mert Karahan":1yqmyrux]tamam arkadaşlar siz daha iyisini biliyorsunuz,

siz kendi kafanıza bakın önce.başarıya giden her yolu mubah saymayı sindiremem kendime.kadın bizle hala dalga geçiyor sizde pondexter diye tuturuyorsunuz.bu arada buraya yazdığım son mesajdır.daha fazla uzatmanın anlamı yok.[/quote:1yqmyrux]
Dahga fazla yazmama kararımı uyguladığın için pişman olmayacaksın. Hem sinirlerini burda bozma Galatasaray Sk forumu var oraya sakla sinirlerini :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...