Phil Jackson'ı da getirsek bu takım iflah olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harun Taşkapılı' Alıntı:
phondexter bulduk da beğenmiyoruz.ne güzel hodges var.....

kardeşim boşverrrr
ne gerek var polemiğe ben bir yazdım bin işittim. bak ne güzel ayaktakımı olduk işte.... edirneden ötesi ızdırap bu sene bize. emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.........

Cidden uğraşamayacağım sizle kusura bakmayın ne yazarsanız da yazı neyse ki sizin sözünüzle ne hoca gider ne oyuncular. Ayrıca Fener'in son Avrupa maçında Pondexter'ın düştüğü durumu unutmuş olmalısınız ya da hiç izlememişsiniz. Neyse selamet dilekleriniz için teşekkür ederiz. Dilerim sizin de forum serüveniniz uzun sürer.

Mert, mevzuu takımı eleştirmen ya da eleştirmemen değil. Takım şampiyon olsa bile eleştirilecek bir şey bulunur ki vardır da. Burda sadece eleştirilen, Pondexter gelmeli demen. Büyük ihtimalle senin de Cappie dışında bize lazım olduğunu düşündüğün oyuncular vardır. O tarz isimler versen bence bize de yararlı olursun. Tabii ki yönetim ya da hoca bizi dinler dinlemez orası onların tassarrufu ama en azından bie yararın olur. Bu dünyada Cappie dışında oyuncumu yok zaten. Kaldı ki hepsini geçtim takımın pondexter'a ihtiyacı yok bunda sende hem fikrisindir. Sana göre kötü bana göre iyi Seimone orayı kapatabilir. Bizim takım içni farklı alternatifler üretmemiz lazım. Benim şahsen kızdığım her sonuçtan sonra rakibin oyuncularını (birsel-Esmeral-Nevriye) övmek ve Cappie olayını gündeme getirmek. Dünya kadın basketbolu bu kadar da güdük değildir sanırım.

bozuk plak gibi gerçekten, wnba.com sitesinden players kısmına girin orada birsürü iyi oyuncu var üstüne konuşacak. Pondexter'ın draft edildiği sezon kim 1 numaradan draft edildi, madem bu kadar cappy meraklısısınız biliyorsunuzdur mutlaka onun 2 numara olduğunu.

Neyse bu takımın ihtiyacı zaten Pondexter değil Catchings gibi gözüküyor. Bana kalsa zaten bugün Gintare ve Hodges bugün gider yerlerine paraya kıyıp 2 iyi yabancı alırdım nasılsa Avrupa bitti bitecek bizim için. Neyse umarım herşey iyi olur burada bu saçma tartışmalara girmeyiz. Seneye
Hammon
Augustus
Çek Cumhuriyetinin 3 numarası (valla unuttum adını)
Türk Sophia
Fowles beşini isterdim.Ligde ise
Işıl - Hammon
Augustus - Tuğba
Çek - Ceyda
Young - Bahar
Fowles - Avrupalı pivot
Bu şekilde bir oluşum isterdim hammon bize acaip level atlatırdı mesela...

Ara ara yazıyorum. Böyle polemiğe de pek girmeyi sevmem. Geçen biri vardı, maç esnasında oyunculara allah belanızı versin yazmıştı bir ona tepki gösterdim. Daha fazlasını haketmişti ya neyse.

Şu üstteki sözler ayıptır, arsızlıktır ve terbiyesizliktir. Bulunduğunuz bir ortamı pislemekten başka bir şeye yaramayan, insanları itham eden ve herhangi bir kişi üzerinden tümevarım kuran sakat bir mantıktan başka bir şey değildir. Forum kötüdür çünkü yönetimin hipnotizeleridir. Niçin, beğenmediğin için mi? Kimi beğenmiyorsan x kişinin adamı ve çıkarı olabileceklerdir onlar. Ne güzel değil mi? E ben 6 sayılık mağlubiyeti zafer olarak görmüyorum, ne yapıcaksın, benim kanaatim üzerinden analiz mi yapacaksın ki o kişide neye sevindiğini açıklamasına rağmen hem o kişiye hem o kişi üzerinden foruma bel altı vurmuşsun. Aferin, tebrik ederim.

Bu arada, Aras ve Pınar çok güzel bir şey söylemiş. Kime yenildiğin önemli değil, kimin GS forması giyebilme kriteri önemli.

Forumun adminleri kimdir bilmiyorum ama benim bu forumda hoşuma gitmeyen şey bazı insanların dilediğince cümleler dizmelerdiri. Bu isterse bir oyuncuya, isterse takıma, isterse forumun kendisine olsun. Sabır. Bir yere kadar. O yüzden rica ediyorum patlamadan benim üyeliğimi silin, ben birkaç kişiye çok fena söveceğim ortamın tadı tuzu kalmayacak. Eyvallah.

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Mert Karahan":1d8lj0dl]ben forum meraklısı değilim kardeşim, benim tek isteğim canım kadar sevdiğim galatasaray ın bu durumdan bir an önce kurtulması.... yok sa buraya yazsam ne olur yazmasam ne olur....

Mert, mevzuu takımı eleştirmen ya da eleştirmemen değil. Takım şampiyon olsa bile eleştirilecek bir şey bulunur ki vardır da. Burda sadece eleştirilen, Pondexter gelmeli demen. Büyük ihtimalle senin de Cappie dışında bize lazım olduğunu düşündüğün oyuncular vardır. O tarz isimler versen bence bize de yararlı olrusun. Tabii ki yönetim ya da hoca bizi dinler dinlemez orası onların tassarrufu ama en azından bie yararın olur. Bu dünyada Cappie dışında oyuncumu yok zaten. Kaldı ki hepsini geçtim takımın pondexter'a ihtiyacı yok bunda sende hem fikrisindir. Sana göre kötü bana göre iyi Seimone orayı kapatabilir. Bizim takım içni farklı alternatifler üretmemiz lazım. Benim şahsen kızdığım her sonuçtan sonra Rakibin oyuncualrını (birsel-Esmeral-Nevriye) övmek ve Cappie olayını gündeme getirmek. Dünya kadın basketbolu bu kadar da güdük değildir sanırım.[/quote:1d8lj0dl]

sühan sana katılıyorum, pondexter tabi ki bu alınacak tek oyuncu değil, benim onun ismini zikretmemin sebebi ülkemizde gösterdiği performans. belki başkası gelse daha verimli olur ama ülkeyi ligi tanıyan biri daha faydalı olur bence. seimone konusunda sana katılmıyorum, geçen sene çok ciddi sağlık sorunları yaşadı ve eskisi olaması zor. bu konuda takım kumar oynadı şimdilik kaybettik. takının şuan bu kadar kötü olması bence ışıl ve seimone den beklentilerin çok altına verim almamız. tamam sabır gerek form tutmaları gerek ama o zaman kadar atı alan üsküdar ı geçecek.....

Gokhay Bulur' Alıntı:
madem yanıt gelmedi, ben soyleyeyim; Seimone Augustus

güzel kardeşim herkes Seimone Augustus un kim olduğunu biliyor. ben sadece seimone geçen sezon çok ciddi sağlık sorunları yaşadı ve formsuz du. bu sene bize istediğimizi veremeyecek diyorum. şuana kadar ki performansıda bunu gösteriyor. keşke yanılsam bende seviyorum prensesi ama fazla duygusal davrandık bence.....

Bence şu an durum fena değil ligde sonuçta bi hamle şansımız var içerdeki Fener maçına kadar. Mesele ligde artık maç kaybetmemek olmalı. Bu kadar kötü bir tablodan şampiyonluk çıkabilir Fener'in Panküp mağlubiyeti yüzünden.

Son zamanlarda "Kadın Takımımız" bölümü ciddi anlamda sabır zorluyor!

Elimizde gönül rahatlığı ile destekleyebileceğimiz bir kadro ve teknik heyet varken sağa sola çamur atmaktan geri kalmayan üyeler mevcut. Takımın eksikleri olabilir, yanlış yabancı oyuncu tercihleri yapılmış olabilir, taktik anlamda hatalar yapılmış olabilir... Bu konularla ilgilenmesi gereken kişiler ilgilenir. Ceyhun Hoca ile aramızda ufak (!) bir fark var, biz taraftarız o ise hem taraftar hem profesyonel hoca.

Bu forumun kuruluş aşamasında yoktum ama biliyorum ki kuruluş amaçları arasında gelecek vaat eden hoca adayları bulmak, onları Türk basketboluna kazandırmak yok. Elbette biz de burada teknik konularda fikirlerimizi dile getireceğiz ama gerek karşıt fikirdeki forum üyelerine, gerekse bu kulübü alnının akıyla temsil eden kişilere karşı saygı sınırlarını zorlamadan.

Deniz Baskın' Alıntı:
Neyse bu takımın ihtiyacı zaten Pondexter değil Catchings gibi gözüküyor. Bana kalsa zaten bugün Gintare ve Hodges bugün gider yerlerine paraya kıyıp 2 iyi yabancı alırdım nasılsa Avrupa bitti bitecek bizim için. Neyse umarım herşey iyi olur burada bu saçma tartışmalara girmeyiz. Seneye
Hammon
Augustus
Türk Sophia
Işıl - Hammon
Augustus - Tuğba
Çek - Ceyda
Young - Bahar
Fowles - Avrupalı pivot

Işıl-Hammon-Seimone-Sophia-Fowles
Tuğba-Gülşah-Bibrzckaya-Bahar-Wauters kadrosunu isterdim bende :) :p ;)

Bu arada Çek Cumhuriyetinin 3 numarsı kimdi yahu hakkaten :)

wauters seneye bu zamanlarda anne olur daha toparlayamaz hamile değil miydi o kadın :) Yabancı pivot olarak Kulichova'yı istiyorum 3 numaraya da Viteckova'yı... Bu takımla da şampyon olamama şansı yok
Hammon - Augustus - Viteckova -Young - Fowles
Işıl - Tuğba - Gülşah - Bahar - Kulichova
Bibrzckaya'yı istemedim Viteckova varken yoksa topu paylaştıramayız. Gerçi Seimone yerine Maya Moore için denerdim ben şansımı bence acaip birşey olacak 2 yıla.

Viteckova'yı istiyorum ben. Gerekirse araya Baros sokulsun. Hatta gençliğinden emekliliğine kadar peşinde olduğumuz Nedved bile devreye sokulabilir 20 yıllık hatrımız var bi şekilde sokulsun biri devreye. En kötü bulun msn'ini ben konuşıyım :)

Suat Aydın' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":2k9ios8w]Neyse bu takımın ihtiyacı zaten Pondexter değil Catchings gibi gözüküyor. Bana kalsa zaten bugün Gintare ve Hodges bugün gider yerlerine paraya kıyıp 2 iyi yabancı alırdım nasılsa Avrupa bitti bitecek bizim için. Neyse umarım herşey iyi olur burada bu saçma tartışmalara girmeyiz. Seneye
Hammon
Augustus
Türk Sophia
Işıl - Hammon
Augustus - Tuğba
Çek - Ceyda
Young - Bahar
Fowles - Avrupalı pivot

Işıl-Hammon-Seimone-Sophia-Fowles
Tuğba-Gülşah-Bibrzckaya-Bahar-Wauters kadrosunu isterdim bende :) :p ;)

Bu arada Çek Cumhuriyetinin 3 numarsı kimdi yahu hakkaten :)[/quote:2k9ios8w]
Becky Hammon olmaz Sue Bird gelsin :)

marina kress gibi bır pota altı oyuncusu bulamadık 2 yıldır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...