Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden geliyor..

bu maç nereden çıktı anlamadım.. ben görmedim..ya da 2 toronto maçı üst üste diye karıştırdım.. bu maçı da 84-79 kazanmış sixers... pre-season da 2-0 olduk yazmış bizim resmi site .. franchise ın haline bak.. hazırlık maçlarında torontoyu yeniyoruz diye sevinir halde. toronto'yu yenmeyecekseniz formaları çıkarın çıplak oynayın zaten..

Philadelphia Sixers coachu Eddie Jordan'dan, takımın pivotu Samuel Dalembert'e ilginç bir rol biçildi.
Sixers'ın yeni coachu Eddie Jordan, Samuel Dalembert'i hücumda daha aktif kullanacak. Jordan, geçtiğimiz sezon işin savunma kısmıyla daha çok ilgilenen Dalembert'e farklı bir rol biçti.

Jordan açıklamasında, ''Sam'i seviyorum. Ben Sam'in bizim için yaptıklarını seviyorum. Ben onun yaklaşımlarını, görüşünü seviyorum.'' derken ''Ben ona sürekli söylüyorum 'Şutunu ara .. Şutunu ara'..'' dedi.

nbaturka

:) :)

bu ne ya, bizle dalga geçer gibi.. şutunu arıyormuş da bilmem ne.. sövmeyeceğim artık dalemberte..

dün akşam oynadığımız nets maçını da 93-92 kazanmışız.. pre-sason 3-0 oldu.. çalsın sazlar, oynasın ponpon kızlar..şutunu arayan dalembert 27 dakikada sıfır sayı atmış.. aramaya devam etsin.. t.young ın durumu sevindirici..

bu akşam " yeni gelin " knicks ile oynuyoruz..
camiamıza galibiyet veya mağlubiyet şimdiden hayırlı olsun..
keşke her akşam new yorkla oynasak..

Emre Yuksel' Alıntı:
bu akşam " yeni gelin " knicks ile oynuyoruz..
camiamıza galibiyet veya mağlubiyet şimdiden hayırlı olsun..
keşke her akşam new yorkla oynasak..

bu maçta yenilirler ise koltukları kırıp sahaya atalım hocayı gmyi istifaya davet edelim tesis basalım dalemberte ar yu bik pileyır diyelim...

Flaş flaş flaş Ayın hatta yılın gazetecilik olayı

Sam in da GSbasket

Evet işde sır gibi sakladığımız son dakika gelişmesini söyleme vakti.Çök istediniz yaptık... Değerli sixers gönüllüleri hafta arasında hepinizin çok sevdiği Samuel Dalembert le bir röpörtaj yapacağız...
Lütfen Dalemberte sormak istediğiniz soruları içinizden geçen methiyeleri şutunu nasıl en kolay bulabileceğini ,nasıl belli bir özelliği olmadan bu kadar ballı kontratlar aldığını ,kadir gecesi doğup doğmadını,en çök kimin üstünden basmasını sevdiğini veya geçen sene 5 maç arka arkaya nasıl 0 sayı atmayı başardığını hiç çekinmeden sorabilirsiniz :=) Sam ile röpörtaj msn vasıtasıyla yapılacaktır bu arada isteyenler için samin msn adresi "shitigotdunkedonagain@h0tmail.c0m"

eser bence bunun için bir başlık açmalısın..
franchise mızın sütten çıkmış ak kaşık gibi tarihine yakışmayacak bu gibi adamlar, forumda da sayfamızda yer alamazlar..

beklenen tabii ki oldu ve new york'u deplasmanda yendik.. hazırlık maçı olması deplasman kavramının özünü bozmuyor.. 16.000 kişi gelmiş..

bize farketmez.. hazırlık, junior, senior, regular,play-off.
her zaman her yerde knickerbockers a varız..

maç 93-85 bitmiş..
istatistiklere bakınca 2 sevindirici şey görünüyor. birincisi t.young, 2. bir iguodala olma yolunda hızla ilerliyor.. bu sene süresi ve istatistikleri yukarı gitti. ikincisi elton brand in kıpırdamış gibi görünmesi..20 sayı, 8 ribaundu gayet yüzdeli bir şekilde yapmış.. sevindim.. "şutunu arayan " dalembert de ilginç bir şekilde bu maçtan 4 sayı ile çıkmış.. Hiç böyle yapmazdı aslında.. Basket atmış olması şehirde infial yaratmıştır..

eddie jordan, jrue holiday i ilk 5 başlatmayacağını belli etti artık . louis williams pg olarak başlayacak.. biraz off-guard gibi olacak ama hiç değilse skor potansiyeli yüksek adam.. sahada olmasının bazı avantajları da olacaktır.. ben biraz jason smith i merak ediyorum. önceki seneyi iyi bitirmişti ama sakatlığı nedeniyle geçen senenin tamamını kaçırdı.. potansiyelli adam merak edilir.

stromile swift'e yol vermişiz..bu geliş gidişi cap le ilgili bir hamle idi herhalde.. araştırmadan , okumadan attık tuttuk burada.. ayıp ettik yönetime..

dün akşam phoenix deplasmanındaydık..daha önceki hazırlık maçlarımızdan farklı bir maç olacağı belliydi suns ile.. contenderlıktan çok uzaklaşmış olsa da hala tempolu oynamaya çalışan ve skor potansiyeli çok yüksek bir takım.. 115-113 kaybetmiş ve ilk hazırlık maçı mağlubiyetimizi almışız.. ancak istatistiklere baktım ve beni mutlu edecek şeyler gördüm..eddie jordan bu maçta bazı yedek oyuncularımıza sağlam süreler vermiş ve karşılığını almış. şöyle ki ;

m.speights : 32 min , 32 pts, 12 reb
j.holiday: 30 min, 14 pts, 7 reb, 6 as.
j. smith: 23 min, 11 pts, 8 reb ..

bence bu rakamlar çok değerli bir hazırlık maçı da olsa.. hepsi çok genç oyuncular.. onlar için yeteneklerini gösterme ve moral kazanma maçı olmuş biraz.. smith ve speights pota altı rotasyonuna katılacaklardır.. primoz brezec çok düşük sürelerle oynuyor yalnız.. coach, şimdilik onu düşünmüyor gibi..

dün gece mexico city'de phoenix ile bir kez daha karşılaştık ve bu sefer hiç acımadık..116-94 kazanmışız.. maçı izleyemedik ama nba tv canlı yayın programında vardı.. belki akşama tekrarına falan rast gelirsem iyi olur.

artık şu belli oldu ki m.speights bu sene patlayacak.. hem süreleri artacak, hem katkısı.. jason smith'den de bişeyler alabilirsek dalembert'e olan bel bağlamışlığımız zayıflar.. elton brand yine istikrarsız..

yine de en iyi hazırlık dönemini geçiren takımlardan birisiyiz.. regular season başlamadan önce 2 hazırlık maçımız daha var.. suns'a bir basketle kaybettiğimiz maçı kenara atarsak 4 maçımızı da kazandık.. ince ayar yapmaya devam.. ben bu eddie jordan'ı seveceğim galiba, öyle görünüyor..

Hehe :)
Bu istatistik Samuel'e 1 ay yeter.Gelecek ayda 1 double-double yapar..
Öyle, öyle yine şukela bi kontrat yapar.İnsanları kel bırakma görevine kaldığı yerden devam eder.

dün gece washington'a 90-89 mağlup olmuşuz..böylece hazırlık maçlarında 5-2 ye geldik..Kaybettiğimiz iki maçı da 1 ve 2 sayılarla vermiş olduk.. speights ve jason smith yine iyi oynamış görünüyorlar.. ben bir tek onlara bakıyorum zaten.. onların durumu, uzun rotasyonumuzun derinliğini direkt olarak etkileyecek.. önümüzde, cuma akşamı ,new york'ta oynayacak olduğumuz bir nets maçı var.. çarşamba günü de orlando'yu ağırlayarak sezonu açıyoruz..

maçın tekrarını izledim
son 1 saniyeye 89-88 önde girdik ama dalembertten sonra gitmesini dört gözle beklediğim green saçma sapan bir faul yapınca 0.4 saniye kala washington maçı kazandı...
young ve brand etkisizdi hücumda
neyse kazaydı bu İnşallah normal sezonda böyle böyle aptallıklar yapmayız...

Eser Atalay' Alıntı:
Emreden bir Dalembert açılımı bekliy0rummm...

eser kusura bakma.. önceki gece dağdaydım, teröristçilik oynuyordum.. bir kaç asker öldürdüm.. dün sabah teslim olduk işte, akşam da serbest bıraktılar.. dün gece ondan yorgundum biraz..yarın da molotof kursuna gideceğim.. ya molotof yapıp atıyorum biraz biraz ama bubi tuzağım çok kötü.. kendi tuzağıma kendim düşüyorum.. çalışıyoruz işte donanımlı bir terörist olmak için.. Allah hökümetimizden razı gelsin.. yeni yılda da , halk eğitim merkezlerinde kalaşnikof atış talimimiz var..

ntvspor'da nba tv programı açıklanmış ,işte size bir yorum.

22 Ekim 2009, Perşembe 09:23Münir Şimşek
koca ayda 4 tane Philadelphia maçı var. Portland-Houston açılış maçı izlenmeye değer.

adam da biliyor bu takım bu sene contender.. koca ayda 4 maç az diyor. bana göre de her ay 13-14 maçımız verilmeli.. tabii bir ayda o kadar maç oynayacaksak.

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":1hlvpj7b]Emreden bir Dalembert açılımı bekliy0rummm...

eser kusura bakma.. önceki gece dağdaydım, teröristçilik oynuyordum.. bir kaç asker öldürdüm.. dün sabah teslim olduk işte, akşam da serbest bıraktılar.. dün gece ondan yorgundum biraz..yarın da molotof kursuna gideceğim.. ya molotof yapıp atıyorum biraz biraz ama bubi tuzağım çok kötü.. kendi tuzağıma kendim düşüyorum.. çalışıyoruz işte donanımlı bir terörist olmak için.. Allah hökümetimizden razı gelsin.. yeni yılda da , halk eğitim merkezlerinde kalaşnikof atış talimimiz var..

ntvspor'da nba tv programı açıklanmış ,işte size bir yorum.

22 Ekim 2009, Perşembe 09:23Münir Şimşek
koca ayda 4 tane Philadelphia maçı var. Portland-Houston açılış maçı izlenmeye değer.

adam da biliyor bu takım bu sene contender.. koca ayda 4 maç az diyor. bana göre de her ay 13-14 maçımız verilmeli.. tabii bir ayda o kadar maç oynayacaksak.[/quote:1hlvpj7b]

Sen hangi kamptaydın lan ben direk kandilden indim işde sanki uefa kupasını almış takım gibi karşılandık yarın bakayım iş bulamazsam gene giderim diyarbakır / kandil belediye 0t0büs k0ymuş zaten tek akbil hemde