Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden geliyor..

Bu takımın neyini seviyorsunuz merak ettim :)
Hani eski nesin Mckie İverson dönemi daha eskisi Doctor J dönemi falan diyecem de yeni nesil Dalembert'e mi sevdalı oldu merak ediyorum :)

Zaten sevdada ıvy mckie`li dönemde basladı sevdam halada sürer ,Ivy gitti bız yine phılylımızla kaldık iyisi ile kötüsü ile phıladelphia bizim philadelphia :)

Memphis'de yendiyse Philly'i Emre abinin umutsuzluğa kapılması için bayağı sebep var demektir.

biz öyle hikayeden taraftar değiliz...
dalemberte rağmen seviyoruz semtimizin takımını...

bizim süper yıldızımız takımın kendisi...:)

ne transfere nede bilete bizim aşkımız bu renklere...:)

Macta ayakta kalan oyuncularımız BRAND vede Tyoung olmus brand double double yapmıs sevindirici,Sonuc ise üzücü olmus yapıcak birsey yok nezaman dalembert denilen yaratıkdan kurtulucaz ozaman lanetde gidicek ben buna inaniyorum

Bu sene ANDRE MİLLER arıcaz cok asikar GM bir iş iyi yapıyosa 2 iş kötü yapıyo mehter takımı gibi ilerliyoruz :D sanırım emre abi torun istemeye basladıgı zaman cocuklarından bizde yeni coluk cocuga karısıtıgımızda,sampiyonluk görücez olsun deger senın için sixers ....

Lou Williams'ın mükemmel son saniye tercihi ile bir maçımızı daha kaybetmiş bulunuyoruz.
x=1/2*gt^2
Hücumda toparlandık gerçi son periyot ama bu savunmayla hiçbir şey olmaz.

şimdi özetleri izledim.. inanamadım gözlerime.. sonra box score 'a baktım.. dalembert 15 pts,9 reb ve 4 bls yapmış..1 tane top çalmış o da son 30 saniyeye girilirken..Ama son topu nedense 3 sayılık atışta harcamışız.. 15 sayı geriden gelip kazanma şansımızı tepmişiz..Dalembert yılda 2 maç oynuyor.. Hazır oynamışken kazansaydık bari..

A.Jamison maçın yıldızı.. Bu adamla eşleşebilecek bir oyuncumuz yok savunmada.. Çok hareketli ve uzun kollu bir dört numara olacak da tutacak.. Bizde hiç 4 numara yok.. Hepsi çakma dört numaralar.. Elton Brand bir kaç maçtır iyiydi, bugün yine kayıp..

fikstüre bakıyorum ağlıyorum.. boston(d), atlanta, san antonio(d), dallas(d).. sonrasında da düzelmiyor.. böyle gidiyor..3 maçtır kaybedip 5-6 dan 5-9 a geldik..

önümüzdeki maçlarda bir çıkış yaşayamazsak kesin bir değişiklik olur.. ya bir takas, ya coach değişikliği.. daha aralık'tan ligi bırakacaksak hiç başlamayalım..

Ve son olarak Philadelphia şehri... Sixers formasıyla harika anılarım var. Tüm Philly taraftarları, sizlere teşekkür ediyorum. Sesiniz kulağımda bir müzik gibi yankılanacak...

Hiç gitmeseydin keşke be Iverson. NBA'ı ve Philly'i bana sevdiren insan. Bizde sana teşekkür ederiz.

Iverson'ın bırakmasına çok üzüldüm...
keşke hep bizimle kalsaydı...

bu arada son olarak boston'a yenilmişiz...
daha evvele söylemiştim hücum yapamayan Sixers en kötü 8. olur ama savunma yapamayan sixers aralığı göremez diye...

nitekimde öyle oluyor aralık ayına kadar galibiyet alamayacağımızı düşünüyorum...

artık seneye ilk 3 den yapacağımız bir draft dalembert'in kontratının son senesi olması sebebiyle yapılabilecek bir takas ve bu sene bitmeden iyi bir Brand takası ile geleceğe daha umutlu bakabiliriz...

aslında İguodala, Speights, Young, Williams gibi oyuncularla oldukça potansiyelli bir takımız bu kadroya iyi bir draft ve Dalembert, Brand, Green gibi ölü dalların yerine alınabilecek süperyıldız olmasada takıma katkı yapan istikrarlı oyuncular bulursak geçen sene yaptığımızın çok daha iyilerini yapabiliriz...

Atalantayada yenılmısız işler pek iyi gitmıyo.......

Spurs 97, 76ers 89
Tim Duncan'ın 22, Tony Parker'ın da 16 sayı kaydettiği maçta San Antonio peş peşe 5'inci galibiyetini elde etti.

Sixers'da Andre Iguodala 21 sayı üretti ancak ekip peş peşe 6'ıncı mağlubiyetini almaktan kurtulamadı. Bu arada 76ers'ın, kısa süre önce basketbola veda ettiğini açıklayan ve Philadelphia'da yıldız olan Allen Iverson'ı yeniden takıma geri getirme planları bu mağlubiyetin ardından gölgelendi.

Son cümleyi tam anlayamadım, biri açıklayabilir mi? :) üst üste 6. mağlubiyeti de aldık maalesef.

başımıza gelmeyen kalmadı.. lou williams da sakatlandı speights gibi.. en az 30 maç yok deniyor.. elton brand kenardan gelmeye başladı.. yine şansımız dönmüyor.. dün de son saniyede el üstünden terry'nin attığı basket ile dallas deplasmanından 104-102 mağlup ayrıldık..

bu jason kidd in de bizle ne alıp veremediği var anlamıyorum.. hayatının hiç bir döneminde iyi bir şutör olmamıştır.. ancak geçen seneki maçta ve dün gece resmen üçlük olup yağdı bize.. dün de 5/8 atmış.

7 maçtır kaybediyoruz.. oklohoma deplasmanı var sırada.. artık oradan bir galibiyet çıkar herhalde..

Philedelphia toplamda 60 rebound aldığı maçı nasıl kazanamamış?Merak ediyor insan.

Ve Big Sam bunu da başardı. Maçın son hücumuna dikkat :) Cuban seninle gurur duyuyor adamım..

[youtube:31jv0bui]http://www.youtube.com/watch?v=ginNl7JpVt0[/youtube:31jv0bui]

Dalembert'imizin en büyük özelliği kötü hücum etmesi değil zaten...

karşısında oynayan her pivotu all-star a aday yapması kendisinin en büyük özelliği...

yoksa o pozisyonda dalembertin o topu sokmasının bir önemide yok zaten süre bitmiş...

gerçi topa dokunmasa basket olma olasılığı dokunmasından daha yüksek....:)

Sorunda o zaten, top çembere girebilir (bence kesin girecek) ve süre bittikten sonra topa dokunuyor Dalembert. Bıraksa yani belki top iki üç kez sekip yine içeri düşebilir, ne diye elini sokarsın oraya be adam :)