Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden gelemiyor..

Maça 8-0 lık Lakers serisi ile başlandı ama sonrasında mola, oyuncu değişiklikleri ve Derek Fisher'ın elden verdiği 2 topla 15-14 öndeyiz ilk çeyreğin bitimine 2 dakika kala.. Son 3-4 maçın çılgın atanı S.Hawes aynı yerden devam ediyor.. Anne ve babası tribünde olan Nocioni de bugün rotasyonda erken yer buldu ve fena da başlamadı..Maskotumuz Hip Hop da bu gece Noel Baba kılığında hediye dağıtıyor sağa sola..

İlk periyot 21-18 önde bitirdik ama link de sizlere ömür herhalde..
Neyse birazdan Lakers gaza basar, biz de tv'den adam gibi öbür maçı izleriz..

Levent Öktener' Alıntı:
http://atdhe.net/30893/watch-los-angeles-lakers-vs-philadelphia-76ers

bu link çalışıyor Emre ?

21-18 'di açtığım da 24-21 öne geçtik , beni bekliyormuş takım
kapıyabilirim istiyosan Emre :)

link 1 kişilik herhalde
nerden söyledim ya.: )

Pau Gasol'a cevap vermekte zorlanıyoruz, hakemin gözünün içine yalvaran gözlerle bakarak aldığı fauller de cabası..
İk yarıyı 44-39 geride bitirdik..

İlk yapmamız gereken şey; birisi S.Hawes'ı kenara çeksin ve 3 kere suratına ismini söylesin.. Adam 1 haftadır ne yiyip içiyorsa çıldırmış, kendini aşmış durumda.. İlk yarı hasılatı, 10 sayı, 5 ribaunt, 3 asist..

İkinci yapmamız gereken şey; Evan Turner benchin derinliklerinde kaybolmuş.. Bulunsun getirilsin..

Üçüncüsü; Thad Young, bu takımda en çok sevdiğim oyuncu kesinlikle.. Bu takımın geleceği..

Kopmamamız önemli. 2. yarıya iyi başlarsak maçın sonuna kadar başabaş bir oyun olabilir. Maç sonlarını gerçi bi türlü oynayamıyoruz ama maçın sonunu başabaş yada önde götürelim onu da o zaman düşünürüz :)

Alemin 39. sıra seçimi Fields harikalar yaratır, bizim 2. sıra seçimi balonluğunu her gün daha da tesciller.

Hawes son 2-3 maçtır cidden çıldırmış durumda, böyle devam.

Son 8-10 maçtır çok iyi katkı aldığımız Meeks ve Holiday'den hiç skor katkısı alamıyoruz.. Turner zaten yok.. Nocioni bir göründü kayboldu.. Young ve Williams da beklenen süreleri alamıyorlar.. Bu şekilde kazanamayız.. Ayrıca hakemler Pau konusunda ipin ucunu kaçırdılar.. Gasol, basket olmayan veya faul alamadığı her top sonrası hakemlerin peşine düşüyor.. Sırf bu nedenle, bütün ispanyol basketbolculardan nefret ediyorum.

3.çeyreği 63-58 önde kapattık..
Bu arada Eagles'ın her şeyi, NFL in en iyi oyuncusu kabul edilen M.Vick salona geldi ve tüm salon MVP sesleriyle inledi.. Ayakta alkışlandı.
Şehrin tartışmasız en büyük kahramanı artık Michael Vick..
Röportajda da " Giants maçı büyük maç, kazanmak için her şeyi yapacağız " dedi..
Millet etrafını sarmış durumda..Ayakta herkes..

Lou Williams neleri kaçırıyor ya..
Şu takımın en pür şutörüsün, oyna biraz, emeklerimiz boşa gitmesin..
Hawes kenarda ve ribaunt sıkıntısı başladı..
Bloklarda da 6-0 öndeymişiz bu arada.

4. çeyreğe çok kötü başladık, onlarda Odom ve Barnes ortaya çıktılar bu dakikalarda. Odom gerçi maç başından beri vardı. Kobe'yi iyi durdurduk yalnız Odom sıkıntı yarattı. 71-64 gerideyiz mola aldık. Kötü hücum ediyoruz maç gitmek üzere.

Maç gitti, geçmiş olsun..
Elimizden geleni yaptık, 3 periyot başa baş oynadık ama sonu gelmedi..
1 ve 2 numaradan hiç skor bulamadık neredeyse..
Bu şekilde zaten olmazdı..
Coacha saygım sonsuz ama Thad Young'ı çok az oynattığını düşünüyorum.
Neyse yarın akşam Orlando'ya salça olmaya çalışacağız artık..

Hawes ve Iguodala hariç çift hanelere çıkabilen oyuncumuz yoktu.
Lou, Thad, Holiday, son maçlarda hep çift hanelere çıkan Meeks, Brand gibi isimlerden neredeyse hiç skor katkısı alamadık.

Lakers'ta da Kobe'yi iyi durdurduk. Odom maç boyunca iyi olan isimdi onlarda. Gasol da çift hanelere çıkmasına rağmen öyle çok iyi bir maç çıkarmadı. 2 süperstarlarını durdurmayı başardık. Son periyotta özellikle Barnes Odom'a katılınca ve bizim skor neredeyse tamamen kesilince 3 çeyrek başabaş götürdüğümüz maçı son çeyrekte kaybettik. 4. çeyrek sonucu 35-19 Lakers lehineydi. Sağlık olsun artık.

okuduğum kadarı ile fena oynamamışız...
neyse Orlando'da kazanırız diye düşünüyoru zira Orlando bu ara rüzgarı kaçırmış planör gibi baş aşağı düşüyor...

Şimdi bu takas olan oyuncular bu akşam Philly maçında oynamaz..
Lewis, Gortat, Pietrus, Carter yokken Orlando'yu vurabiliriz herhalde..
Bizim takımın durumu fena görünmüyor..
Yatacaktım, yatmıyorum bekliyorum bakalım : ))

Emre Yüksel' Alıntı:
Şimdi bu takas olan oyuncular bu akşam Philly maçında oynamaz..
Lewis, Gortat, Pietrus, Carter yokken Orlando'yu vurabiliriz herhalde..
Bizim takımın durumu fena görünmüyor..
Yatacaktım, yatmıyorum bekliyorum bakalım : ))

kate fagan da twitter'a yazmış zaten hemen..

No official word, but almost 100% that Magic, per those two trades, will be w/out Vince, Rashard, Gortat, and Pietrus.

bu akşam leş kargaları gibi üşüşmeliyiz..
yaralı ceylanın göz yaşlarına bakmamalıyız, annesinden ayırmalıyız, annesinin gözlerinin önünde parçalamalıyız.. acımamalıyız..: )