Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden gelemiyor..

Şu takas biraz önce olaydı da iddaa oynasaydım ya tam fırsattı kaçtı :)

yenersek ne ala, bak Orlando'yu yendik, yenilirsek bahane hazır; Philly'li delikanlılar savunmasız adama vurmazlar. :)

Doruk Ünlü' Alıntı:
yenersek ne ala, bak Orlando'yu yendik, yenilirsek bahane hazır; Philly'li delikanlılar savunmasız adama vurmazlar. :)

dayak yiyip yere düşmüş adama 5 kişi dalalım istiyorum..
hancı !! bize şarap ve kadın getir..
Bu gece buralıyız..

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Doruk Ünlü":3v4nssu3]yenersek ne ala, bak Orlando'yu yendik, yenilirsek bahane hazır; Philly'li delikanlılar savunmasız adama vurmazlar. :)

dayak yiyip yere düşmüş adama 5 kişi dalalım istiyorum..
hancı !! bize şarap ve kadın getir..
Bu gece buralıyız..[/quote:3v4nssu3]

Abi benim de aklıma soktun şimdi, ne kadar yaralı da olsa Orlando'yu evinde tokatlamayı kaçıramam.Büyük ihtimalle ben de buralardayım bu gece..

76ers will start Jrue/Meeks/Andre/Brand/Hawes vs.
Magic's Nelson/Redick/Quentin/Bass/Howard.

İlk beşler yukarıdaki şekilde belli oldu..

Bizim takım el ele, hep beraber tribüne..

Maç başladı ama çalışması beklenen link şu anda ölü..
Doktorlar'ı bile izledim ya maçı beklerken uyumamak için..
İzleyemeden yatmak istemiyorum..

5:39 var ilk periyotun bitimine Magic mola aldı, 14-10 öndeyiz.Pek iyi başlamadık özellikle Jrue ama 9-1 lik serimiz var.Hawes müthiş bir blok yaptı maç başında Bass'e ama 1-2 dk sonra intikamını Jrue'dan aldı Bass.

Hiç iyi oynamadığımız ilk çeyreği 21-20 geride kapadık..
Son 4-5 maçta 16-17 sayı ortalama ile oynayan S.Hawes normale dönmüş.. D.Howard'ı hiç yavaşlatamadı..İlk çeyrek Dwight, 12 sayı 6 ribaund yaptı. Çeyreğin sonlarında Speights biraz daha direnebildi gibi..
Rakibimizin tek bir skor opsiyonu var, her top ısrarla ona iniyor..
Dwight'ı durduramayız, arkasında duracak adamımız yok, gerçi öyle bir adam ligde de pek yok..
Yavaşlatmamız lazım.. Yavaşlat, kazan..

Dwight Howard'ı durduramayacağımız, durdurulamayacağını dünya alem biliyor yine de katkısını minimuma indirmek lazım hele ki böyle bir günde; adamlar 8 kişiler.Takım onun eline bakıyor sadece.

Howard kenara gelmiş ne diye dışardan oynarsınız ki arkadaş ya gir içeri drive et penetre pas yap ne biliyim, şut opsiyonunu Howard varken kullanırsın.

Doruk Ünlü' Alıntı:
Dwight Howard'ı durduramayacağımız, durdurulamayacağını dünya alem biliyor yine de katkısını minimuma indirmek lazım hele ki böyle bir günde; adamlar 8 kişiler.Takım onun eline bakıyor sadece.

Howard kenara gelmiş ne diye dışardan oynarsınız ki arkadaş ya gir içeri drive et penetre pas yap ne biliyim, şut opsiyonunu Howard varken kullanırsın.

İkinci periyot Howard'dan sadece 1 sayı bile yememize rağmen ancak 40-39 önde bitirebildik..İyi oynadığımızı düşünmüyorum.. Kaybedeceğimiz bir maça benziyor maalesef..S.Hawes'tan defansta ve hücumda bir şeyler almamız şart..

Jason Williams'ın sakatlığından sonra 7 kişi kaldı Magic.Şu halde bile yenemezsek harbiden ayıp...

Doruk Ünlü' Alıntı:
Jason Williams'ın sakatlığından sonra 7 kişi kaldı Magic.Şu halde bile yenemezsek harbiden ayıp...

Maalesef hiç iyi oynamıyoruz.. Hawes ilk yarıdan da kötü döndü.. Savunma yok, hücumda zaten yok. Elton Brand ile Iguodala'nın sırtına bindik gidiyoruz bakalım..

Thaddeus Young'dan ve Evan Turner'dan klasik olarak katkı alamıyoruz, daha doğrusu adam akıllı süre bile almıyorlar.Kötü oynuyoruz ama kazanacağız bence.Yorgunluk faktörü iyice devreye giricektir, biraz dişimizi sıkarsak çok rahat kazanılacak bir maç.

*Howard yaptı yine yapacağını, rencide etti Hawes'ı...

Doruk Ünlü' Alıntı:
Thaddeus Young'dan ve Evan Turner'dan klasik olarak katkı alamıyoruz, daha doğrusu adam akıllı süre bile almıyorlar.Kötü oynuyoruz ama kazanacağız bence.Yorgunluk faktörü iyice devreye giricektir, biraz dişimizi sıkarsak çok rahat kazanılacak bir maç.

*Howard yaptı yine yapacağını, rencide etti Hawes'ı...

Turner formsuz ve yetersiz ama Young'ın sorunu pozisyonu Doruk.. Elton Brand'i center denedik olmuyor.. Iguodala'yı 2 numara denedik olmuyor.. Thad Young için 3 ve 4 numaralardan yer açamıyoruz. Bir de bu önündeki oyuncular takımın en iyi oyuncuları.. O yüzden rotasyonda geri düştü, bu arka arkaya galibiyetlerin geldiği dönemde fazla rol alamadı.. Biz Meeks'ten, Hawes'tan ve Holiday'den ekstra katkılar alarak bir seri yakalamıştık ama bu arkadaşlar dün gece Lakers maçında olduğu gibi yine kayıplara karışmış durumdalar.. Maçın sonunu getiremiyoruz bu şekilde..

3.periyodu 71-64 önde kapattık.
Brand tam anlamıyla alev aldı.. Yüzü dönük hiç affetmedi bu gece..
Şu anda hasılatı 20 sayı, 11 ribaund..
Taşı bizi Elton..

Howard'ın bir sakatlığı var sanırım, dün birine çıkıp da Orlando yarınki Sixers maçına 8 kişi çıkacak üstüne Jason Williams ve Howard sakatlanıcak desen bir tarafıyla gülerdi heralde.Kazanmamız farz oldu artık.

Emre abi çok fazla maçları izleyemediğim için bilmiyorum rotasyon durumlarını vs pek fazla.Box score'dan takip ettiğim kadarıyla ancak.Thaddeus Young'ın çok yüksek bir potansiyeli var bana göre kesinlikle kullanılmalı bir şekilde.Evan Turner da umarım ileride düzelir, 2-3 sene sonra başımızı taşlara vurmayız inşallah.

Doruk Ünlü' Alıntı:
Howard'ın bir sakatlığı var sanırım, dün birine çıkıp da Orlando yarınki Sixers maçına 8 kişi çıkacak üstüne Jason Williams ve Howard sakatlanıcak desen bir tarafıyla gülerdi heralde.Kazanmamız farz oldu artık.

Emre abi çok fazla maçları izleyemediğim için bilmiyorum rotasyon durumlarını vs pek fazla.Box score'dan takip ettiğim kadarıyla ancak.Thaddeus Young'ın çok yüksek bir potansiyeli var bana göre kesinlikle kullanılmalı bir şekilde.Evan Turner da umarım ileride düzelir, 2-3 sene sonra başımızı taşlara vurmayız inşallah.

Ben de izleyemiyorum, bu ara sabah erken kalkma zorunluluğu yok diye işte hasret gideriyoruz..D.Howard masaj falan yaptırıyor kenarda.. Thad Young bence de büyük potansiyel.. Bu arada farkı 10 sayıya çıkardık. Gelsin artık bu maç..