Philadelphia 76ers

NFL de Eagles ile normal sezon ortalığı yakıp yıkmış ama play-off'ta sonradan şampiyon olacak Green Bay'e elenmiştik.. NBA de malum play off u bekliyoruz.. MLB de Phillies konferansında lider durumda yola devam ediyor..

NHL de de play-off artık başlıyor.. Normal sezonu 2. sırada bitiren Philadelphia Flyers, Buffalo Sabres ile eşleşti.. İlk maç perşembe akşamı.. Şehrimizin bu takımına da başarılar diliyoruz elbette..

Sızı ıstıyordum Emre abı rakıp olarak, dun gecekı maclardan sonra da kesınlestı. Neden bılmıyorum ama Sıxers karsısında cok rahat bır ust tura cıkacagımızı dusunuyorum, hayırlısı ıle, cok guzel bır serı olacak.

Sızı ıstıyordum Emre abı rakıp olarak, dun gecekı maclardan sonra da kesınlestı. Neden bılmıyorum ama Sıxers karsısında cok rahat bır ust tura cıkacagımızı dusunuyorum, hayırlısı ıle, cok guzel bır serı olacak.

ben de çok rahat çıkacağınızı düşünüyorum.. boston'u yakalayamadık bir türlü..
dün gece en önemli skorerlerimizden ikisi lou ve iggy yokken magic'e direnememişiz..
sezonu son 4-5 maça kadar çok güzel taşıdık ama bitiremedik..
umarım play-off zamanı tam kadro oluruz.

herkese selam mardinde 1 saat vakıt buldum hemen foruma sixers bakmaya geldim insallah işler iyidir beilmem bir daha nezaman girerim carsı yok en kötü 150 gün sora görüsmek üzere :)

herkese selam mardinde 1 saat vakıt buldum hemen foruma sixers bakmaya geldim insallah işler iyidir beilmem bir daha nezaman girerim carsı yok en kötü 150 gün sora görüsmek üzere :)

150 kalmamıştır herhalde Volkan.. O kadar olmadı ya sen gideli.
İzine falan geliyorsundur herhalde.. Kolaylıklar dilerim.

Sixers son 1 haftaya kadar iyi geldi ama sonradan Lou Williams ve Iguodala sakatlanınca arka arkaya kaybettiğimiz maçlarla avantaj kaybettik ve Boston'la eşleşme piyangosunu kaçırdık.. Şimdi Miami ile didişeceğiz.. Bakalım ne olacak..

Cumartesi gecesi dünya spor kamuoyunun büyük bölümünün gözleri El Clasico için Madrid'de olacak ama bizim değil.. 22.30 sularında Miami deplasmanında play off startını veriyoruz..

Takımımızla gurur duyuyoruz.. Yine ellerinden geleni ardlarına koymayacaklardır..

Ve asil show basliyor, haziriz!

Miami'den 1 galibiyet kopararak donmemiz lazim! Kismetse Mondragon'u da en az 1 mac da agirlayacagiz, Mondi ortaya 3lu cektir Sixersa!

Amaçsız bir maç olan Detroit'e yenildik ve 41-41 ile kapattık..
Özellikle yılbaşından sonra gösterdiğimiz çabanın karşılığı daha fazlası olmalıydı ama kısmet..
Şimdi Miami'ye diş sıkacağız sıkabildiğimiz kadar..
Sonra da bu yapıyı bozmadan gelecek sene için takviyeler düşüneceğiz..

Bu arada Cem, Mondragon demiş..
Kendisi futbol hayatına şehrimizin takımı Philadelphia Union'da devam ediyor..
Geçtiğimiz günlerde New York'u yendiklerini biliyoruz ama haber değeri yok..
İşimiz bu..

Lou Williams ve Iguodala için maç saatinde karar verilecek denmiş son raporda..
Game-time decision..
Ulan zaten 7 kişi rotasyon var..
Oynayın oğlum, yakmayın bizi..
İğneyle miğneyle çıkın.

Coach Collins says game plan will include having both Andre and Lou, who played 3v3 today.

Kate Fagan'dan mesaj.. Coach söylemiş.. Planlarımız onların olacağı yönünde..

Maimi serisinde alacağınız her maç için Bostondan bir teşekkür alırsınız, keza onları bekleyen zorlu bir rakip ve formsuzluk durumu ortadayken..

Bugun takimi ugurladik, ozel bir havaalanindan uctular. Buyuk ihtimal TV icin bizi goturduler tabii ki de taraftar ugurlamasi falan yoktu:)

Mondi de hazir 2. maca geliyor, bir upset yapsak ahhh ah ah

Bugun takimi ugurladik, ozel bir havaalanindan uctular. Buyuk ihtimal TV icin bizi goturduler tabii ki de taraftar ugurlamasi falan yoktu:)

Mondi de hazir 2. maca geliyor, bir upset yapsak ahhh ah ah

orada biz olacaktık ki abi uğurlama görsünler..
lincoln'ün karşılanma görüntülerini izlettirmek lazım : ))
deplasmanda 1 maç kazanalım, evdeki maçlara geleceğim ben de..
hesap yapıyorum kaç gündür : ))

Sixers elinden geleni yapacaktır ama... aması var bence sizin şehir olarak yoğunlaşmanız gereken maç bu gece oynanacak olan Flyers maçı inanılmaz formda bir Buffalo ya kendi sahanızda ikinci maçıda veririseniz muhteşem başladığınız sezonu Buffalo da noktalarsınız geçen çarşamba yaptığınız tribüne ise diyecek tek kelime laf yok portakal kasası gibiydi salon bir kişi bile başka renk giymezmi!

Iguodala ilk beş başlıyor ama Lou Williams duruma göre kısıtlı süre alabilecekmiş..
Ulan 7,5 kişi rotasyon var zaten..
Thad Young. Haydi koçum..
Haydi beyler haydi, haydi..
Allah yardımcınız olsun..