Philadelphia 76ers

Kaan Kural acaip övdü sizi abi o övgüleri sizin topçular duysa ayakları yere değmeden oynarlardı valla pota seviyesinde gezerdi ayakları :)

skor anlamında çok etkiler bizi lou'nun olmayışı, aman emeklere yazık olmasın..
tekme tokat boston'u 3.lüğe indirdik, kendimiz tekrar 7. sıraya inmeyelim..
çarşamba york maçını mutlaka kazanacağız..
başka seçenek yok..

Nba yönetimi de Newyork-Miami eşlemesi istiyordur büyük olasılık belki bunun için bazı şeyler olabilir Stern yani herşeyi yapar :) New york yönetimide Miamiyi isteyip ekstra motivasyonla çıkmayı isteyebilir..

doğancım, hadi lbj ile melo, amare ile bosh, chancey ile de wade eşleşti diyelim;
jeffries kim tarafından durdurulacak ?

Abi bizim takım savunmamız her şeyi çözecek göreceksin.NY belki geçen sene kurulmuş bir takım olsaydı neyse belki rakip olurduk ama ben şu an hiç rakip görmüyorum.Hele Wade'ın Big Shot ile eşleştiği yerde zaten avantaj bizde abi hala Chancey'i saymana şaşırdım açıkçası.

Doğan abi o eşleşmelere bakarsak Wade Billups a üstünlük kursa bile Amare de Bosh u denize döker.Yani yine aynı hesap oluyor.:)

Hüseyin Amare'ye lafım yok zaten.Ancak biz kısa savunmasını son derece iyi yapıyoruz heleki play off zamanı sizin tekleyen takım karşısında bizim söyleniyor olsakta işleyen düzenimizde vites yükseltmemiz daha etkili olacaktır.Bunun yanında bizde böyle bir eşleşmede amaç sizin kısaları kitleyip Amare ve kısmen Melo'yu etkisiz bırakmak olacaktır bunu çok iyi biliyorum. Wade'e bir şey olmadı sürece bunuda çok çok rahat yaparız, Allah onu korusun valla.Hatta 'The God bless him' diyim tam olsun:D

Hayatı sixers'ı takip etmekle geçen Kate Fagan'dan 2 tweet...

Lou says he's out for the regular season. Says he "hopes" to be ready for playoffs.

Lou called today's practice a practice for Evan Turner, to get his mind right. Says team believes Evan can respond to fill Lou's minutes.

Özet: Lou normal sezonu kapatı.. Play off için inşallah diyoruz. Yerini Evan Turner'ın dolduracağını düşünmek biraz fazla iyimserlik ama, hadi bakalım.

Sanssizlik iste... Hammy olduguna gore zorlanma herhalde... El mahkum Evan sure alacak ve topu handle edicek Iggy ile beraber yada Ed sapkadan Daniles disinda bir tavsan daha cikaracak...

Boston'a mağlubuz.. Takım yeni yılda hep çok iyi gitti ama pilimiz bitti gibi..
New York'un üzerinde kalmak için bu gece kazanmak zorundayız ama kazanmak mı iyi kaybetmek mi o da karışık..
Miami veya Boston farketmeyecek, bu belli artık..
4 maçımız kaldı ama işler zor..New York toparlandı tekrar..
Mantığım Knicks kazanır dese de içerideki son York maçını kaybetmek istemiyoruz..
Gurur duyulacak bir takımımız var..
Play off'ta da savaşa devam edeceğiz mermimiz bitene kadar..

Lou'nun sakatlığından sonra herkes gibi Turner'ın daha fazla süre alacağını düşünüyordum bende dünkü maçta da öyle oldu ve çok da iyi maç çıkardı. Kenardan gelip 21 sayı 5 asist ile oynadı. Maçın tamamını izledim, gayet iyi işler yaptı maçı kaybettik ama Turner'ı kazanma maçımız olur umarım. Doug Collins diğer oyuncuların aksine Turner'a takım oyunu yapabildiğin kadar, olmuyorsa da kendin dal, at, uç özgürlüğünü vermiş. Lou Williams'ta idi bu ayrıcalık o sakatlanınca Turner'a verilmiş ilk maçta da oldukça işe yaradı, böyle devam eder umarım.

Dünkü maçta Holiday ilk çeyrek çok iyiydi ancak sonraki çeyreklerde çok kötüydü, Thadd bençten hiç katkı vermedi dolayısı ile mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Bugün içerde Knicks'i yeneceğimizi düşünüyorum ben.

76ers will start Jrue/Meeks/Dre/Brand/Hawes vs. Knicks lineup of Billups/Fields/Anthony/Stoudemire/Sheldon Williams

Söz verin söz verin, gelin bize söz verin..
Yediden yetmişe camiaya söz verin.
New Yorku hem orda hem burada yenelim.
O zaman öl deyin, ölmeyeni sevelim.

Beklendiği gibi iyi oynamıyoruz..New York hep ballı olmuştur..
Tam inişe geçtiğimiz zamana denk geliyorlar, 2 hafta önce yakalasak 30 luk yapardık.
Iggy hç yok sahada ve yerine de Nocioni girdi..Vehamet ortada..
İlk periyodu 26-19 geride kapattık..
Bir periyod daha bekleyelim..

Bir ara 17-18 lere çıkan fark eridi ve hatta öne bile geçtik..
Ama bu maçı kaybedeceğimiz daha dünden belliydi..
İki tane el üstü üçlük yedik maç biterken ve kaybettik..
11/31 gibi bir üçlük oranı var rakibin..D'Antoni klasikleri işte..
Çok hayati bir maç kaybettik, 7.liğe indik ama Boston da 2.liğe çıktı..
Miami, Milwaukee'ye yenilmeyi başarmış (!)..
Bu akşam Boston kazansın o zaman.