Play-Off 3. Maç | Beşiktaş Cola Turka 113 - 71 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Bjk - Galatasaray (Canlı)

Allah aşkına isyan ediyorum artık nolur bitsin bu işkence burda.Bir ileri iki geri nereye kadar sürecek böyle.Yönetim teknik kadro eserinizi görün işte...

Bu skor Beşiktaşı cesaretlendirdi. Beşiktaşta da iş yok. ÖBür maç üçlük yüzdeleri düşer onlar da biter. Kadron bu kadar geniş olacak. Guroviç gibi bir oyuncu dışarda kalacak. Şu takımdan 42 sayı fark yiyeceksin. Maçın özeti Cevherin fark 30'larda iken top kapmak için atladığı pozisyonda saklı.

Çok komik ya kahkaha atarak gülüyorsun.Utan be halinden.Orda takımını kepaze ediyorlar,rezil ediyorlar,dalga geçiyorlar ve sen kahkahalarla gülüyorsun.Helal olsun sana devam et böyle.Seriyi verirsek böyle gülebilcekmisin acaba.

pardon biz bu akşam cska yada maccabinden biriyle mi oynadık.. yada beşiktaşla oynadık ama heralde 5e 3 oynadık

Çağrı Çankaya' Alıntı:
Allah aşkına isyan ediyorum artık nolur bitsin bu işkence burda.Bir ileri iki geri nereye kadar sürecek böyle.Yönetim teknik kadro eserinizi görün işte...

Hocam özlemişiz seni yahu :)
Boşver takımı sen nerelerdesin görünmüyorsun:)

Bu takım bu gece herkesi çok gerdi ne kadar basketbol konuşmaz isek o kadar hayırlı olur bu gece.

HAYDİ Kurtlar Vadisi başladı.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="emel dizili":3j2pyprv]bazen evde digitürkün olmamasına seviniyorum.

İyi bir mutluluk :)
Ben şahsen kırmayı aklımdan geçirdim :)[/quote:3j2pyprv]

Sakin gördüm abi seni :) Forumu açtığımda Burak Barut fırtınası bekliyordum. ::)

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
Çok komik ya kahkaha atarak gülüyorsun.Utan be halinden.Orda takımını kepaze ediyorlar,rezil ediyorlar,dalga geçiyorlar ve sen kahkahalarla gülüyorsun.Helal olsun sana devam et böyle.Seriyi verirsek böyle gülebilcekmisin acaba.

...Seriyi verme gibi bi durum olacağını düşünmüyorum...Her ne kadar bu rezilliği yaşasak da seriyi verecek kadar düşmeyiz...

Burak Barut' Alıntı:
Bazen susmak en iyi cevaptır.
Ne susması Allah aşkına eze eze yendiler adamlar son 4 dakika kala yedek genç oyuncularıyla oynamalarına rağmen 42 sayı farkla yenildik, chatman,baxter falan olsaydı artık düşünemiyorum.dedehayırda gülsün bakalım neye gülüyorsa... Abi bu takım babalarının malı değil,oyuncukları değil...

Bu takımın kurulmasında emekleri olan atalarımızın kemikleri sızlıyordur!! Biraz vicdanınız varsa defolup gidin...

Kaybetmek bu şubenin genlerine işledi! Öyle bir işledi ki, tarihi farkla yenilince bile taraftar olağan karşılıyor!

Evet sevgili Galatasaraylılar, Galatasaray tarihi bir fark yedi!

Beşiktaş'ın menajerden olma koçu şayet son çeyrekte as takımı oynatsaydı 60 sayı fark olacaktı.

Şube yöneticisi Ahmet Dedehayır takımı fark yerken gülüyordu, bunları da gördük!

Kaybetmek için gerek yok 10 milyon dolar harcamaya!

Bu şube iflah olmaz bir loser olmuş! Öyle-böyle değil sevgili Galatasaraylılar, tepeden tırnağa!.. İliklerine kadar işlemiş, tepeden tırnağa!..

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Okan DAMGACI":2wnqyycu]hosley ve tollıvera verdigimiz parayı pops mensah bonsuya verseydik simdi takım 3 seviye yukardaydı

Az düşünün de yazın valla ya şöyle bir durumda hele bir de ,ayıp.[/quote:2wnqyycu]
Alperen dogru degilmi yıllardır sacma sapan transferler yapıyoruz dogru bir polıtıkamız yok bu klubun parasını kımsenın sacmaya hakkı yok

Tolliver ve Atkins ligde playoff olan hiç bir takım almaz ama bu oyuncular bizde çok ciddi süre oynuyorlar tabi tek sorun bu degil bu kadar ruhsuz oyuncuyu bir araya toplamakta büyük başarı . Seride yüksek ihtimal 2-2 olur son maçıda zorla kazanır Beşiktaşı eleriz ama Efes Pilsen karşında eger Efes Pilsen son çeyrekte yedek oyuncularına sokmassa 2 maçıda 20 civarı farkla kaybeder eleniriz.

Kendi isteğiyle bu takımın başına getirilmemiş olabilir,
Oyuncular kendi istediği oyuncular olmayabilir,
Böyle yüzlerce bahane üretsek, bulsak da,
Koray hocanın yetiştirildiği, büyüdüğü, öğrendiği Galatasaray değerlerine yakışıyor mu böyle bir takımı sahaya çıkarmak, böyle bir oyun oynatmak.

Kimse ondan bu takımı şampiyon yapmasını beklemiyor. Ama nasılsa Efes serisinde süpürülürüz önyargısıyla, kabullenilmişliğiyle, ortaya konan bu ruhsuzluğun hesabını vermeli. Ya da kenardaki koltukta oturup, yönetimi Aziz Bekir'e bırakabilir, tıpkı idmanlardaki gibi.

Bu yazdıklarım aslında bu akşamki maçla alakalı bir tarfı yok . Son 2-3 aydır birikmiş olan şeylerin şu anda olan dışavurumu.

Hiç tek tek oyunculardan bahsetmedim, çünkü o duruma gelemiyoruz bir türlü. Baştaki düzeni sağlayacak kısımda sorun olduğundan, diğer problemler aşılamıyor bir türlü. Ne yazık ki, bir fantazi planımız bile yok. Şöyle yapsak aslında zor da olsa, imkansız da olsa yenebiliriz diyen, düşünen bir koçumuz yok malesef. Hani plan-programı geçtim, bu takımla yaşayan insanların kafalarını yastığa koyduklarında akıllarından geçenleri diyorum. Ama malesef bu takımı yönetenlerin, bu takımda oynayanların akıllarından bir türlü Galatasarayı geçiremiyoruz malesef.

Aslında edecek çok söz, konuşulacak çok konu var. Ama "play-out oynadığımız dönemde bile bu kadar umutsuz değildik" dedik bu akşam maçı izlerken. Herhalde bundan gerisi de laf-ı güzaftır, başka birşey değil.

Şu kadro üstünlüğüyle bizim 2 maç toplamında atağımız farkı bjk bir maçta attı.Koray Hocayı şu takıma getirenlere de helal olsun! Geldiğinden beri ne oynadığımız belli değil, takıma bir sistem getiremedi.Murat Özyer 5 gömlek üstünmüş de haberimiz yokmuş bu adamdan. Yazıklar olsun sana ve bu takıma oynattığın basketbola.Bu turu geçsen ne farkeder, hiç bir maçı zevk vermeyen bir takım yarattığı için teşekkürler!

Okan playoff çeyrek finalindesin,seride 2-1 öndesin,artık bunları konuşmanın pek bir faydası yok.Alperen onu kastetmek istedi sanırım.