Play-Off 4. Maç | Beşiktaş Cola Turka 102 - 115 Galatasaray CC

Re: Beşiktaş-GALATASARAY(Arman İçin oyna)

41-39 Top bizde

Milo da fena oynamıyor hani...
Bu arada Cüneyt'in de 5 asisti olmuş bile...

43-39 iyi bir skor fark yakın ilk yarının sonlarına doğru iyi savunma yaptık ama biraz daha gayret etmemiz lazım bu seri burda bitmeli

43-39 ilk yarı..üçlük sevdamız daha az olsaydı ve savunmada birebirlerde daha etkili olsaydık..devreye önde girebilirdik...birde tabiki bedavadan Tolliverın savunma pozisyonu almamasından dolayı yediğimiz 6 sayı

Gurovic maçın son hücumunda uzun süredir oynamadığı için seti unutmuş olsa gerek ki setin akışını bir süre bozdu.Sonra koray hoca kenardan kafasını gösterdi yani seti söyledi gurovic biraz gecikmeli de olsa ters forvete gitti boş şutu attı fakat girmedi bu sette gurovice boş pozisyon hazırlayan bir set ikinci yarıda denemeliyiz bu girmemiş olabilir ama bundan sonrakiler girecektir.Savunmaya gelince gurovic savunmada istekli tolliverdan çok daha istekli savunma yapıyor daha doğrusu tolliverın savunma denen şeyden haberi yok

Takımımız büyük bir istekle oynuyor.Aslında 13 sayı olduğunda fark bitti demiştim.Saolsunlar beni utandırdılar.Ve bir sorum var Hosley neden yok ?
Eğer sakatsa tamam ama teknik kararsa bence yanlış....Hosley'i koy 4'e asla sırıtmaz bence Tolliver'in yapabildiği her şeyi yapabailir..Hatta savunmasının 5 6 katını...

arkadaşlar 2.yarı için ne düşünüyorsunuz bence farkı az bi açsak bu sefer biz götüreceğizi maçı ama olmuyo olcaka gibi sizce

Yılmaz Özardıç' Alıntı:
Takımımız büyük bir istekle oynuyor.Aslında 13 sayı olduğunda fark bitti demiştim.Saolsunlar beni utandırdılar.Ve bir sorum var Hosley neden yok ?
Eğer sakatsa tamam ama teknik kararsa bence yanlış....Hosley'i koy 4'e asla sırıtmaz bence Tolliver'in yapabildiği her şeyi yapabailir..Hatta savunmasının 5 6 katını...
Evet bunu daha önce bende söylemiştim kadroda olmaması gereken oyuncu tolliverdır.hosley 4 numarada tolliverın yaptığı her şeyi yapar ama koray hoca onu ısrarla 3 kullandığı için bunu pek görememekte ayrıca sanıyorum karar biraz Hosleye mesaj vermek için yani biraz idari bir karar.Hosleynin disiplin problemleriyle ilgili bir karar olduğunu düşünüyorum...

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
arkadaşlar 2.yarı için ne düşünüyorsunuz bence farkı az bi açsak bu sefer biz götüreceğizi maçı ama olmuyo olcaka gibi sizce
Müneccim arkadaş varsa buyursun cevaplandırsın... Yapacağımız şeyler belli; İçeri top indirmek, boş şutları sokmak vs. vs. Bunları yaparsak zaten maçı vermeyiz.

Elimizde Hosley gibi bir silah var (gecen senenin hem sayı hem ribaunt krali) ama kullanmayi bilmiyoruz .

Koray mincinözlü 8)