Play-Off 4. Maç | Beşiktaş Cola Turka 102 - 115 Galatasaray CC

Re: Beşiktaş-GALATASARAY(Arman İçin oyna)

lebron izlemenin kötü yanlarını Cüneyt te görüyoruz..kaptan niye bukadar imkansız üçlükler denersinki?

o kadar üçlük atıyorsun girmiyor. adamlar üçlük girsin diye atıp duruyorlar bejekede farkı götürüyorlar.

Gerçekten ben de bir sezonda bu kadar çok sayıda farklı mağlubiyet alan takım görmedim.Bu,koçun ve oyuncuların hiç profesyonel olmadığını göstermiyor mu?3. periyotta bırakılan bir sürü maç.Nasıl olsa parayı da yarım yamalak alıyoruz diye maçı da yarıda bırakma anlayışı.O zaman görevini yapmayan bir yönetim ve aynı şekilde koç ve oyuncular.Bana soracak olursanız hiçbirinin yeri yok bu çatı altında.

ve GUROVİÇ

Hep aynı muhabbet.Sürekli denenen saçma sapan 3'lükler ve oyundan kopuş.Ben artık seyretmeyeceğim bu rezaleti.Sonu belli oldu.Bu kadar rezil ve sinir olduğumuz bir sezonu hatırlamıyorum.

38-31

atkins 3ledi yalnız cüneytte gününde değil murata iş düşüo şimdilik 3lük attı bi tane bakalım

Muha Pana' Alıntı:
Hep aynı muhabbet.Sürekli denenen saçma sapan 3'lükler ve oyundan kopuş.Ben artık seyretmeyeceğim bu rezaleti.Sonu belli oldu.Bu kadar rezil ve sinir olduğumuz bir sezonu hatırlamıyorum.
Ben´de üzülüyorum ama GS aşkı.