Play-Off Çeyrek Final Serisi Maçları | Galatasaray CC - Türk Telekom (71-78, 68-73, 86-88)

Re: Play-Off Çeyrek Finali; Galatasarayımız-Türk Telekom

Gerçekten çıldırmamak elde değil!!!
İlk önce erkeklerde daha sonra kızlarda ard arda gelen kasti kararlar; insan,
feNerasyonun Fenerbahçe lerin elinde olduğu kanısını ,aklından bir türlü çıkaramıyor.

Birisinin mutlaka bu hale dur demesinin vakti geldi.
Bu durum böyle gitmeye devam ederse, hiç de hoş olmayan şeyler ortaya çıkacak!!!

(Bu durum hem kızlarımızı ,hem de erkeklerimizi daha çok ateşleyecek ve feNerasyonun elini kolunu bağlayacak.)

Mithat Duran' Alıntı:
HERKES DİLESİN

Her halde bu forumda Murat ÖZYER'e benim kadar kimse muhalefet olmadı.Sanırım bunda hem fikiriz.Şimdi bu konuları bie kenara bırakalım bu formayı her koşulda bir sezon boyunca terleten oyuncularımız için .şimdi susma zamanı şaşırmayın bunu ben söylüyorum. bu saatten sonra tek yapabileceğimiz aslanlar gibi oynayan oyuncularımıza gereken saygıyı göstermek .üçüncü maç yanılmıyorsam pazar günü evimizde olucak. imkanı olan herkes o salonda yerini almalı ve bu aslanları alkışlamalı.biz ne maçlar yaşadık ne farklar gördük.iki maç kaybettik diye bakıyorumda herkes bir anda u dönüşü yapmış.Ayıp oluyor arkadaşlar hani takıma tam destek vericektiniz ne oldu sizin desteğiniz iki maçmıydı.Eğer öyleyse bir daha bu takımın adını anmayın ne olursa olsun biz galatasaraylıyız .TEK üzüntüm haklı çıkmak .ama galatasarayılı kimse bu kadar çabuk pes etmez .Saygılarımla Mithat DURAN
Hepimizde moraller sıfır evet ama hala kayebtmiş değiliz, lütfen bu takıma sonuna kadar destek olalım herşey bittiğinde ozaman eleştrilerimizi sonuna kadar yaparız!

abiler destek zamanı eleştiri değill eli mahkum dee ye de cüneyt abiye de muhtacızz eleştirimiz onlara olumlu değil aksine yıpratıcı olacaktır ne zamanki lig bitti bizim için o zaman eğri oturup doğru konuşacağız.Şuan tekk soru işareti pazar akşamı oynanacak telekom maçıdırr o maçı alıcazz emin olunn efess maçı gibi bir maç olucak bundan da eminim dün telekomun ne kadar dandirik bi takım olduğunu 2.3 periyotta gördükk demekki maçı 3. periyotta kopartmamız lazımm son periyotta onları coşturmamak için evet tecrübesiziz amaa murat hoca bişey biliyor bunu hepimiz biliyoruzz eminim ki gün gelecek murat da patlayacak büyük kolejin muratı gibi olacakk cüneyt abide diğerleri de özellikle hüseyin abi dün ağlamaklı gibiydii onun maçı olacak bu maçç ..Bir de bişey sorucam hem kız hem erkek ler maçında servis olanağımız olacak mıı bu haftaki bakırkoy mecidiyekoy servis olanağı olsa çok güzel olurr ..Eyüp abi bi bilginiz var mı ?

Dördüncü çeyreğin başına dek çok iyi oynadık ve ortalamamızın üzerine çıkarak 60 sayı ürettik. Yaptığımız sert savunmayla Telekom'u oyundan düşürdük. Telekom kötü oynamadı, biz oynatmadığımız için kötü göründüler! Her oyuncumuz çok hırslı idi; fakat bazı hücum tercihlerinde çok büyük hatalar yaptılar.

Ben, skorun 56-64 olduğu ana dikkat çekmek istiyorum!

Aradaki fark 8 idi ve son periyodun yarısını geride bırakmıştık. Telekom üst üste 7 hücumdan boş dönmüş ve ritmini tamamen kaybetmişti. Dudley içeride çok kolay bir basket buldu; bu baskette savunmamız uyuya kalmıştı, Owens'a yardıma gelmesi gereken dış oyunculardan hiç biri ortada yoktu! Ne olduysa o basketten sonra oldu. Telekom maçın başından beri ilk defa bu denli rahat sayı bulmuştu. Ardından, yanılmıyorsam Cüneyt, acele bir üçlük kullandı!!! Akabinde ribaundu alan Telekom hızlı hücuma çıktı ve El-Amin basket faulle farkı 3 sayıya indirdi. Sonrası malum!...

Üç periyot savunmamızla sürklase ettiğimiz Telekom'a, son çeyrekte yaptığımız çok basit hatalarla yine yenildik! Maçtan sonra, sıcağı sıcağına yorumları sadece kendi içimde yaptım. Çok öfkeliydim, çünkü tamamen hakettiğimiz bir maçı pisi pisine kaybetmiştik.

Sakin kafayla düşündükçe, yaptığımız basit hataları düzelmemiz halinde Telekom'u üst üste üç defa yenebilecek bir takım olduğumuz kanaatine vardım. Zira, bu seride oynanan iki maçı da kazanabilirdik.

Şimdi çok bariz ve basit hataların üzerinde durmak istiyorum.

- Sezon başından beri Dee Brown'dan çok şeyler bekledik. O, zaman zaman iyi oynadı, zaman zaman kötü... Ama artık kötü oynama ihtimali olan istikrarsız oyuncular üzerinde yoğunlaşmamız gerekiyor. En azından Dee Brown'un limitlerinin üzerine çıkmasını beklemememiz lazım! Bu takımda kritik topları kullanacak adam "şu an için" kesinlikle Dee Brown değil!

- Cenk Akyol, sorumluluk verildiği hiçbir maçta kötü oynamadı. Son maçın en iyisiydi. (Ama ne olduysa ikinci yarıda diğer oyuncularımız ve Murat hoca onu birden unuttular!!!) Zaten ne kadar kaliteli olduğunu daha evvel defalarca ispat etmiş bir oyuncu. Bu takımın en iyi ve istikrarlı şutörüdür. Eğer bu seriyi geçmek istiyorsak Cenk'e daha fazla pozisyon hazırlamak zorundayız.

- Cüneyt, sadece bu seride değil hemen hemen her maçta acele ve yanlış üçlük tercihleri yaparak bazen isabet bulsada; ekseriyetle çok canımızı yakıyor! Son maçın kaybedilmesinde direkt onun etkisi olmasada, fark 6 sayıyken ve sadece 4 dakika kalmışken onun tek pas yapmadan üçlük denemesi hücumdaki etkinliğimizi o andan sonra bitirmiştir! Cüneyt'in hırsını ve kazanma azmini takdir ediyorum; ama çok daha akılcı tercihler yapması lazım!

- Son olarak takım halinde daha sakin ve ne yaptığını bilerek oynamamız gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Uleb Cup'ta yarı finale çıktıysak sakin ve ne yaptığını bilen bir oyun yapısıyla çıktık. Hırslı olmak iyidir. Ama insanın gözünü döndürecek derecede hırs olursa, zarar vermeye başlar. Tıpkı bu seride kontrolden çıkan oyuncularımız kritik anlarda nereye saldıracağını şaşırmaları gibi!...

Bunlara ek olarak, rakipte canımızı sıkan Tutku Açık'ı oyundan düşürmemiz gerektiğini görüyorum. Şu an Telekom'u Bekir Yarangüme ile sırtamış durumdalar... Dikkat!

Son olarak her şeyin bitmediğini görmemiz gerek. Kaybettiğimiz iki maçıda kazanabilirdik, bunu unutmayalım. İstanbul'da gerçek deplasmanı yaşatırsak 2-2 ile Ankara'ya döneriz ve o ivmeyle turu geçebiliriz.

Buna GALATASARAY TARAFTARI inanmalı!

Re: Galatasarayımız-Türk Telekom(3-2 için omuz omuza)

Arkadaşlar Hocamız, menejerimiz, oyuncularımız şuan tek yumruk olmuş durumdalar, onlara inanmaya son ana kadar devam edelim!!!
Biz bu turu hala kaybetmedik silkinip kendimize gelelim!!!

3-2 İÇİN OMUZ OMUZA!!!

Dün Fener maçında olduğum için telekom maçına bakamadım fakat gelen maglubiyet beni çok üzdü.Ama vazgeçmek yok!!! VE 1.ADIM PAZAR GÜNÜ SİYAVUŞTA ATILACAK VE ORADA OLACAĞIM!

Volkan Özger!
Seninle tanışmak iyi oldu, cidden nasıl biri olduğunu merak ediyordum.
Seni bugünkü tavrından dolayı tebrik ediyorum kardeşim, inşallah bu seriler güzel sonuçlanacak ama olmazsa gördüklerimizi hataları dibine kadar eleştireceğiz!
Şimdi KONSANTRASYON!!!

Biz Galatasaray taraftarıyız iyi günde kötü günde

Arma Sevdalısıyız!!

edit : Ya sabır.. Yazıcaksanız bari doğru sloganları yazın.

COK BIRSEY DEMIYECEGIM....
Bütün Yüregimle INANIYORUM........
Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--Cildirmaya Ayhan Sahenke--
3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--3-2 OLACAK--
3-2 OLACAK--

Hani olurda 3-0 ile süpürülürsek Lütfen taşkınlık yapmayalım,takımımızı alkışlarla uğurlayıp sezonu kapatalım.....

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Volkan Özger!
Seninle tanışmak iyi oldu, cidden nasıl biri olduğunu merak ediyordum.
Seni bugünkü tavrından dolayı tebrik ediyorum kardeşim, inşallah bu seriler güzel sonuçlanacak ama olmazsa gördüklerimizi hataları dibine kadar eleştireceğiz!
Şimdi KONSANTRASYON!!!

Abi kelle avcısı degilmısım dimi :) yada azgın katil tipli :p

İlk maçın aksine daha ilk dk dan itibaren bu maçı kazanmak için çıktıkları okunuyordu çocukların yüzünden. İlk maçtan çok daha iyiydi takımdaki hava. Nitekim maça da iyi başladık ve hep önde götürdük. Tam kırılma anlarında ve Telekom?un teslim olmaya hazır olduğu noktalarda yanlış hücumlar yaparak onları tekrar maça davet ettik adeta.

Hakemler kesinlikle rezaletti. Murat hoca gibi dünya beyefendisi bir adamı bile çileden çıkarmayı başardılar ya başka söze gerek yok. Dee?nin son üçlüğünde temas var mı yok mu bilmiyorum ama Tutku?nun sahtekarca göstermeye çalıştığı faullerin hepsini yediler,ya da zaten yemek için fırsat kolluyorlardı. Gaines?e çaldırdığı 4.faul, ki ondan sonra çıldırıp teknik faul aldı; ve Owens?a çaldırdığı 5.faul tek kelimeyle sahtekarlıktı. İstanbul?da bu düdükleri bulamazlar ama? her şeye rağmen ben mağlubiyeti hakemlere bağlamıyorum. Asıl hatayı kendimizde aramalıyız. 36 dk önde götürdüğün maçı son 3 dk da 12-1?lik bir seriyle kaybediyorsan ve üstelik bu serilerden sezon boyunca sık sık yiyorsan takkeyi önüne koyup düşünmek lazım. Ben murat hocaya başlarda çekimser baksam da,2 sene içinde takımı getirdiği noktayla ve sahadaki ve saha dışındaki klas duruşuyla Galatasaray?a yakışan bir koç olduğunu düşünüyorum. Henüz sezon bitmediği için ayrıntıya girmek istemiyorum fakat bu maç için kafama takılan 2 soru var.. Hite ve Cenk iyi başlamışken ve iyi devam ederken neden kenara alındı ilk yarıda?? Özellikle Hite bu takımın kilit oyuncusu bence. Onu mümkün olduğunca sahada tutmamız lazım.

üst düzey bir oyun iyi bir seyirci lakin futboldan sonra hakemin maça damga vurması rezaletten başka bir şey değil takımın o özverili oyunu rakip takımı oyuna ortak etme çabasında olan hakem grubu çok yazık emeklerimize yazık ellerinle aldılar maçı verdiler.... periyotlarda üstünlüğü sağladık evet boş döndüğümüz ve de maçın kopma noktası denilecek yerlerde çoğunluktaydı durum eşitleniyor tekrar farkı arttırıyorsunuz durduk yerde olmayacak şekilde hakemlerin oyuna ortak çıkması sonucu bu rezalete getirdi maç sonunda cüneyt erden gibi sessiz beyfendi bir adamın hakeme tepki göstermesi durumun rehavetini yapılan haksızlığın ölçütünü de gözler önüne seriyor... 2-0 oldu durum istemesekte sonuç ne yazıkki bu herkes iyi günde yanındadır önemli olan zor gününde takımın yanında olmaktır onlar bize Avrupa da yapmış oldukları başarı ile bu sene ortaya koymuş oldukları üst düzey performansla takdiri haketmişlerdir sonuçta bu bir oyundur hiç bir şey imkansız değildir inşallah durumu eşitleyip son maçı Ankara ya bırakırız...

Telekom kötü oynamış ona rağmen bizi yenmiş.İyide kardeşim bizde çok kötü oynadık.iyi oynayıptamı yenemedik.Bu takımın potansiyeli bu değil.Ben aslanlara sonuna kadar güveniyorum.

O seri 2-2 ' ye bir gelsin,görürüm Ankara'da neler oluyor.O eller nasıl titriyor.Yeter ki şu 2 maçı alalım.

C.tesi şampiyonluğumuzu kutlayıp Pazar'da salon da buluşalım.Bu seri daha yeni başlıyor.....

WE ARE THE BEST

Formu ilgiyle takip ediyorum belki kızgınlıktan belkide vakitsizlikten belli bir süre yazmadım neyse konu bu değil.
Şimdi dimdik ayakta durma zamanı ,şimdi başını dik tutma zamanı, ve son olarak şimdi Galatasaray'lı duruşunu gösterme zamanı.
Arkadaşlar şimdi geçmişten bir iki söz aklıma geldi sizinle paylaşıcam,''bizim için zor diye bir şey yoktur imkansız için uğraşırız'', bu söz şanlı ordumuzun bir birliğinin kendini tanıtma sözü ama ben bu sözü tam 21 sene evvel Ali Sami Yen'deki birmaçın devre arasında soyunma odasında duydum, bağıran kişi sayın mustafa denizli idi maç xamax maçı idi sonuç 5-0 bitti.
Yine bir söz; ''yenilirsek normal olur ama yenersek tarih olur, tarihide cesurlar yazar çıkın tarih yazın'' .bu söz imparator Fatih Terim'e ait yer Danimarka tarih 16 \05\2000 saat 22.28 maçtan bir gün önce sonuç uefa zaferi.
Kısaca inanmak başarmanın yarısıdır, ben bile bu saatten sonra bir köşeYE geçip bak benim dediklerim çıktı demek yerine bu takıma destek veriyorum!!
Diyebilirsiniz bu desteği niye daha önce vermedin??? O zaman bir şans vardı, vakit vardı, artık ne böyle bir şans, nede vaktimiz var, o zaman destek verme zamanı.
Pazar günü yenilebiliriz bu normal ama Türk spor tarihini yazmış bir takımız, ilk lerin takımıyız, biz GALATSARAYLIYIZ.
Her zaferi ilk biz tadarız, başkaları yalnızca bize gıpta eder,şimdi tarihi tekrar yazma zamanı.şimdi üstüste 3 maç alıp herkesi çıldırtma zamanı!!!
Tek takım tek yürek olma zamanı.ben pazar ordayım.sonuca bakmadan takımı desteklemek için ordayım.sizleride bekliyorum.
Mithat DURAN

bu arada dun kızların macında calan 1 sarkı vardı futbolu galatasaraya bıraksınlar onlar oynasın pinponmu öle bisey o sarkıya sahip olan varmı varsa bana cevap yazarsa sevınırım

Mithat Duran' Alıntı:
WE ARE THE BEST

Formu ilgiyle takip ediyorum belki kızgınlıktan belkide vakitsizlikten belli bir süre yazmadım neyse konu bu değil.Şimdi dimdik ayakta durma zamanı ,şimdi başını dik tutma zamanı ve son olarak şimdi galatasaraylı duruşunu gösterme zamanı.Arkadaşlar şimdi geçmişten bir iki söz aklıma geldi sizinle paylaşıcam.Bizim için zor diye bir şey yoktur imkansız için uğraşırız .bu söz şanlı ordumuzun bir birliğinin kendini tanıtma sözü ama ben bu sözü tam 21 sene evvel alisami yen deki birmaçın devre arasında soyunma odasında duydum .bağıran kişi sayın mustafa denizli idi maç xamax maçı idi sonuç 5_o bitti. yine bir söz yenilirsek normal olur.ama yenersek tarih olur tarihide cesurlar yazar çıkın tarih yazın .bu söz imparator fatih terim_e ait yer danimarka tarh 16 \05\2000 saat 22.28 maçtan bir gün önce sonuç uefa zaferi.yani kısaca inanmak başarmanın yarısıdır. ben bile bu saatten sonra bir köşe geçip bak benim dediklerim çıktı demek yerine bu takıma destek veriyorum .Diyebilirsiniz bu desteği niye daha önce vermedin. O zaman birşans vardı vakit vardı .artık ne böyle bir şans nede vaktimiz var o zaman destek verme zamanı.pazar günü yenilebiliriz bu normal .ama türk spor tarihini yazmış bir takımız ilk lerin takımıyız.biz GALATSARAYLIYIZ.Her zaferi ilk biz tadarız başkaları yalnızca bize gıpta eder.şimdi tarihi tekrar yazma zamanı.şimdi üstüste 3maç alıp herkesi çıldırtma zamanı
tek takım tek yürek olma zamanı.ben pazar ordayım.sonuca bakmadan takımı desteklemek için ordayım.sizleride bekliyorum. Mithat DURAN

bende mıthah abi kadar elestiren biri olarak katılıyorum İMZA

Volkan Ozger' Alıntı:
bu arada dun kızların macında calan 1 sarkı vardı futbolu galatasaraya bıraksınlar onlar oynasın pinponmu öle bisey o sarkıya sahip olan varmı varsa bana cevap yazarsa sevınırım

Volkan abi var o parça bende :)

Ne Fener, Ne Beşiktaş TEKSİN CİMBOMBOM !
Futbolu bıraksınlar, oynasınlar pinpoonn =)