Play-Off Çeyrek Final Serisi Maçları | Galatasaray CC - Türk Telekom (71-78, 68-73, 86-88)

Re: Galatasarayımız-Türk Telekom(3-2 için omuz omuza)

Seri 2-2 kesin olur ondan bir şüphem yok,düğüm Ankara'da çözülür.Cumartesi ligde bitiyor zaten, maç olmadığı için futbol taraftarlarıda basket maçlarına kayar artık tıklım tıklım oynarız diye düşünüyorum o atmosferde maç almaları zor.

Polis ön sırayı kapatıp binbir türlü gıcıklık yapar bize,olacağı o.

Onur UNCU' Alıntı:
Polis ön sırayı kapatıp binbir türlü gıcıklık yapar bize,olacağı o.
Herşeyi yapsınlar şunu yapmasınlar

Hocaya güvenmeyenler olabilir. Takıma güvenmeyenler, inanmayanlar olabilir. Takımımız bu turda elenebilir.Galatasarayımız futbol takımı dahil hiç bir branşta başarılı olamayabilir. Hepimiz cok sinirlenebilir üzülebiliriz. Ama bu bizim Galatasaraylı olduğumuzu değiştirmez. Sadece iyi günlerde Galatasaraylıyım demekle olmuyor bence. Cok üzüldüm bende hepiniz gibi.. Murat Hoca'nın bazı yanlışları oldugunu düşünüyorum ama takımımıza , Murat Hoca'ya ve bilgisine sonuna kadar inanıyorum.Bir arkadaş Telekom serisi bitmeden Murat Hoca gönderilsin demiş.Diyelim ki gönderdik ne değişecek takımımız bu haliyle diilde yeni hocayla mı şampiyon olabilicek? İlla birilerini yargılamayalım ve bence sezon bitene kadar sonuna kadar destekliyelim yanlışlar olduğunu düşünsekte.Herşey bir anda değişmiyor.Buralarda kalıcı olmak için istikrar şart. Ayrıca turu geçemese bile takımımızın sonuna kadar mücadele edeceğine inancım tam ve ben takımımızı sonuna kadar destekliyecegim.

bende katılıyorum bazı arkadaşlara murat hoca dee brown konusunda duygusallık yapıyor.onun yüzünden hite kapasitesinin altında oynuyor süre azlığından...
bence artık zorlamamalı bu kadar dee için olmuyor işte,hite bize bu seriyi getirebilir.murat hoca dee'yi pışpışlamayı bırakmalı...

arkadaşlar merhaba !

foruma yeni katıldım.....
acaba maç biletleri satışa çıktımı haberi olan var mı

robert hite dee brown kadar süre alsa ortalamaları tahmini 15 sayı 6 ribaunt 4 asist civarı bişey olurdu

İlk maçta 69-69'a getirdikten sonra maçı verdik. İkinci maçta ise önde olduğumuz maçı yanılmıyorsam 12-1 gibi bir seri ile verdik. Artık şimdi sıra bizde. Ne yapıp edip almamız gerekiyor. Kaybedecek bir şey yok. Yüreğimizi ortaya koyamlyız. Ve öyle oynamalıyız ki bizi yenme düşüncelerini akıllardan atmalıyız. Onlara bir an bile şans vermemeliyiz. Bizde buna sonuna kadar inanmalıyız...

Mutlaka bugünkü maçta yarınki maç için duyurular yapılır,Statta..

Telekom resmen arı kovanına çomak soktu,ne kadar tecrübesiz ve amatör ruhlu oldukları gün gibi ortaya çıktı.Seyirci potansiyeli yüksek bir takımın evine gitmeden önce yapılacak açıklamalar mı bunlar...

Eğer bu açıklamayı yapmasalardı,sakin bir ortamda 3-0,onlar için en kötüsü 3-1 ile İstanbuldan ayrılırlardı ama şimdi bütün iş bu ekstra motivasyonla son maçın Ankara da olmasını sağladı.

Bu ekstra motivasyon için Amatör Telekom yöneticilerine ne kadar teşekkür etsek azdır...

Telekom Klübünün Basketbol geçmisi Spor geçmişi nede bu kadar büyük spor klübü ayaklarına yatıyorlar anlayamıyorum.Biz bir markayız aslında başından bu tür rakipleri eze eze yenmemiz lazım ama oda olacak basketbol şubesi önümüzdeki yıl gerçek Galatasaray Basketbol'u gibi eski günlere dönecek.

biletler niye hala satışa çıkmadı neyi bekliyor lar?
bilgisi olan var mı arkadaşlar

ARKADAŞLAr biletler satışa çıktı......

biletixte :
galatasaray taraftarı:1 ytl
telekom taraftarı:10 ytl

1 ytl eğer 3.500 kişi salonda olmazsa taraftarın kızma hakkı hiçyoktur o gün alınacak başarısız sonuca.Böyle büyük yönetime bir jest yapıp salonu full doldurmak gerekir.

Ben söyleyim salon full dolu olur.Bilet fiyatı taban yapmış.Hafta sonuna denk gelen bir gün.Takımımız için dönüm noktası bir maç salon azına kadar dolu olacak! Maçı alacağız inanıyorum.3-2 için ÇILDIRIN!

ben tek bi cümle söyleyeceğim biz bu yenilmez armaya sevdalı insalarız netice güzel olsa çok güzel ama çokda önemli değil yeterki kız takımı kadar yürekten mücadele edelim giydiğimiz formaya yakışalım ayrıca şimdi destek zamanı benim de takımla ilgili eleştirilerim var mesela dee tapıyoruz nerdeyse maçlarda dee dee dee diye ama malesef bi solomonunyarısı kadar oynayamadı vesaire vesaire bunların sırası değil şimdi bu hafta çok maça gittik ama bu maçada lütfen takımıza destek olalım bizim içerde kaybettiğimiz tek bi maç var bjk onun dışında tüm maçlara kazandım muhteşem taraftarın desteğiyle bu iki maçıda kazanacağız inşallah sonra ankarada uleb cup ta beşiktaş ile oynadığımız maç benzeri bi maç olacak ve inşallah biz geçeceğiz turu yeterki biz bu iki maç üstümüze düşeni yapalım herkez şahenke

ORda Olacağız Arkadaşlarımla Herkesi Bekleriz Cıldırmaya Devam... :)

haydi çocuklar be şu pislik takımına gübnlerini gosterelim şu salon tıka basa dolmalı şu maçı eze eze almalaıyız

Ankara' daki maçlardan sadece bir tanesini alsak inanılmaz bir atmosfer olurdu bugün. Dün şampiyonluk kutlamasında bile anons edildi bu maç. Ama salon dolar mı bilmiyorum şimdi. Nolursa olsun bugün bu maçı kazanmak zorundayız. Bu takım süpürülmeyi haketmiyor.