Play-Off Çeyrek Final Serisi Maçları | Galatasaray CC - Türk Telekom (71-78, 68-73, 86-88)

Re: Galatasarayımız-Türk Telekom(3-2 için omuz omuza)

bu nasıl bir şans yada şansızlık biz atıyoruz içerden çıkıyor dönüşü üçlük oluyor.

Bizi yakan Barış oldu, 6/7 üçlük attı ya.

Dee 3-4 tane topu tam içinden çıktı potanın tesadüf mü yoksa atış stilinden mi öyle anlamadım gitti. Onlar girseydi çok rahattık ama her istediğiniz olmuyor her zaman.

Bu nedir...

Nasıl bir konsantrasyondur bu anlamıyorum. :(

Koca sezon böylemi heba olacaktı allahım!!!

Şampiyon parolasıyla yola çıkan takım 3 maç kaybedip resmen madara oldu..Yazıklar olsun diyorum başka birşey demiyorum..

Re: Galatasarayımız-Türk Telekom(Elendik)

Yzık tüm emekler gitti 3 maçın 2sini son saniyelrde çok salakça kaybettik şuanda ağlıyorum.avrupaya da gidemiyoruz:(

Lanet olsun böyle şansa da böyle çirkef takıma da.Bu kadar sinir bozucu bir takım olamaz.Barışı,haluğu,tutkusu,crisi,bekiri hep bize karşı ne atsa giriyor arkadaş.Yazık ya.Hala inanamıyorum.

bu yıl ligin açık ara ligin en kötü takımıydık..kupadada sonuncu olarak en kötü takımı olduk..murat özyer kozun harrisle beraber bırakın gidin

3-0 geçtiler bizi ama hiç bir maçı bana göre hakederek kazanmadılar, çok talihsiz bir şekilde elendik.