Play-Off Çeyrek Final Serisi Maçları | Galatasaray CC - Türk Telekom (71-78, 68-73, 86-88)

Re: Galatasarayımız-Türk Telekom(3-2 için omuz omuza)

basketbolcularımız dün akşam ali sami yen'deki coşkuyu izlemişlerdir ve oynadıkları kulübün büyüklüğünün bir kez daha farkına varmışlardır umarım. o şampiyonluk inanç,azim ve savaşarak geldi. aynısını basketbolculardanda bekliyoruz ki savaşmak bu teakımın karakteri zaten. pes etmek yok,henüz hiçbir şey bitmedi. biz BU TAKIMA İNANIYORUZ...

bu maçı alırsak ankara'daki cimbomlular maç günü kimseye randevu vermesin...bu seri istanbul'da bitmeyecek...

Bu maçı kazanacağız!! Nasılmı???
2. yarı savunmayı sertleştrip hızlı hücumlarla Telekomu sürklase edeceğiz buraya yazıyorum!!

Chris Owens ve C.Gaines'i alınlarından öpüyorum sonuç ne olursa olsun Hüseyin'ide hırsından dolayı
Diğerleri hakkında konuşmak bile istemiyorum sonuç ne olursa olsun

Dee hayatının maçını oynuyor:)

Dee Hakkındaki düşüncelerim değişmeyecek koca bir sezon çok üzdü bizi.Hüseyin Beşok'u çok hırslı gördüm 2.yarıda daha fazla topla buluşturulmalı.Barış Özcan çok ekstra sayılar buldu hele maçın ilk periyotunda telekom çok şanslıydı her attıkları girdi.Ama bizim takımda hala eksik birşeyler var göze çarpıyor.Bu maçları adnan polat izliyor.Önümüzdeki sezon bambaşka bir basketbol takımı izlemeye hazır olun derim.

HİTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ALIN ULANN 58-52 ÜÇLÜK

SAVUNMMAIZ MÜTHİŞ 2.YARIDA HADİ HADİ HADİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Barışın paçalarından bal akıyor ama yetmeyecek!!!

Eyüp abi maçı izleyemiyorum tribünler nasıl full mu salon,hakem nasıl ayrıca?

Oğuz Uzun' Alıntı:
Eyüp abi maçı izleyemiyorum tribünler nasıl full mu salon,hakem nasıl ayrıca?
2000-2500 civarı bir taraftar var, bence gayet iyi bir tribün var şuan!