Play-Off Çeyrek Final Serisi Maçları | Galatasaray CC - Türk Telekom (71-78, 68-73, 86-88)

Re: Galatasarayımız-Türk Telekom(Elendik)

bukadar aptalliga ve konsantrasyon eksikligini alkislamak ayip olur nitekim seyirci de alkislamadi ve dogru olani yapti. hak ettik elenmeyi. rezil bir sonucla karsi karsiyayiz. gereken yapilsin lütfen. Galatasaray bunu hak etmiyor. sorumlular hesabini versin bu rezaletin. koca sezonun emegi heba oldu.

sinir krizleri geçiriyom parmaklarım tutmuyo yok böyle bişey harbiden ağlamak istiyorum bu durumun açıklaması yok süpürülmemeliydik yazıklar olsun murat sen git manavda karpuz salla yeter artık senin bu takımda işin yok cemal nalga sen ne iş yaparsın ya fatih solak sen cenk brit bu kadar boş adamların içinde bu denli kalite varken biz süpürülüyoruz özürde beklemiyorum destekse destek daha neyin derdinler bizmi gözümüzde büyütüyoz bu takımı allahı olan biri bana burda açıklasın şu yapılan basit hataları as akyazı bayan basketbol takımı yapmaz yeter...cidden yeter.

Banvit ve Antalya BŞB bile kendilerinden çok çok güçlü takımlar karşısında bile en azından bir galibiyet aldılar fakat takımız bir galibiyet bile alamadı çok yazık... ben ilk maçı seyrettikten sonra 3-0 biter demiştim İnşallah yanılıyorumdur oyunları hakkında dedim ama ne yazıkki oyuncularımız bizi yanıltmadı. gayretliydiler belki ama olmadı işte azimli ve hırslı olmak herşeye yetmeyebiliyor bazen. çok üzüldüm ve sezon bizim için bitebilecek en kötü şekilde bitti... önümüzdeki sezon yabancı oyuncular çok önceden ve iyi bir elemeden sonra seçilmeli yerli oyunculardan da cidden işimize yarayabilecek oyuncular takıma alınabilir. tek tek bakarsanız Dee Brown ve Britton Johnsen dışındaki yabancılarımız iyi sayılır. ama iyi bir 5 ve 1 numara almamız şart...

Bu nedir ? Bu ne midir ? Bu Pollyanacılıktan acı bir şekilde uyanmaktır.Bu konsantre özürlü olan oyuncuların aynı anda sahada nasıl yer aldığı bilmemektir.Bu son topu Amin'in kullanacağını bile bile adama gel at demektir.Bu son 1.45 dakika kala 2 saniye öndeyken gereksiz faul almamalıydık demektir.Bu yazık oldu demektir.Bu Gaines ve Hüseyin hariç tüm takım değişmeli demektir.Bu Ne yaptın Murat Hoca demektir.

Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum olabildikçe kötu ruh halimle ağır yazmamaya çalıştım ama yazıklar olsun ya . !

Murat Özyer umarım kalmaz gelcek sezon , şampiyonluk hedefiyle yola çıktık ilk turda maç kazanamadan elenmek büyük başarı 2 yıldan beri bir tane sey oynamıyor takım . Murat Kaya da bu takımda bu kadar süre nasıl alıyor inanılır gibi degil bunu son dakikiada yaptıgı top kaybı yüzünden söylemiyorum , Murat bu kadar süre alırken Cenk ve Erdem hiç süre alamıyor .

Metin Ertürk' Alıntı:
bu yıl ligin açık ara ligin en kötü takımıydık..kupadada sonuncu olarak en kötü takımı olduk..murat özyer kozun harrisle beraber bırakın gidin

Nasıl bir yorumdur ya. Takımın şu aşamada savunulacak bir tarafı olmasa da böyle saçma sapan yorumlara karşı savunma ihtiyacı hissediyorum gerçekten.

Ulebde 4olan takım seneye avrupada yok..ne kadar kkoyuyor insana

seneye cüneyt hite owens gaines hüseyin tufan Cenk kalsın.. diğerleri gitsin özeeliike dee çok iyi oynuyor ama 3lükve serbest atış atamıyor ayıp ya..

Ya ezik banvit bile liderden çeyrek finalde maç aldı.3-0 çeyrek finalde elenilir mi bea.Yazıklar olsun başka bir şey demiyorum.Hep aynı şekilde hep aynı takıma kaybedilirmi bea.Bu sezon aldığımız tek maç da bile maçı uzatmaya götürüyorlardı az kala.Yine 1 dakika kala 8 sayı öndeyken.Hiç mi ders almaz bir antrenör.Ondan sonra ezik gibi her defa Sunterin elini sıkarsın.Taraftara bunu yaşatmaya hakkınız yok .Yazıklar olsun.

Oğuz Uzun' Alıntı:
İmparator Özyer diyedurun ;)
Pardon, Özyer Murat Kaya´ya top tutmasını öğretmesi gerekiyordu da öğretmedi mi?

Eleştiriler için sezon sonu beklensin diyorduk, artık herkes eteğindeki taşları rahatça dökebilir. Ancak tek beklentim eleştirmek olmak için eleştirmeyin, fikirlerinizi mantık süzgecinden geçirerek ifade edin.

3 maçı da aynı şekilde çok kötü bitirdik. Haketmediğimiz şekilde bitirdik sezonu. Artık önümüzdeki sezon için planlar yapılmaya başlanacaktır. Büyük ihtimalle hoca ayrılacaktır takımdan. Büyük hayal kırıklığı içindeyim. :(

kullandığımız son hucum neydı ya ole dee ye ver topu ve seyret hıc mı oyun cızemeyız anlamıyorum ordakı teknık ekıp ne ıse yara elamın elını kolunu sallaya sallaya ıcerı drıve edıyor ıkılı sıkıstırma yok uzun yıllar unutulmayacak bır mactı

"TBL's Greatest Games" diye bir yayın olsa şu serinin 2. ve 3. maçı her türlü girer,ilk maçı da kıyısından döner.
Hem dünden kafanın bir milyon olmasından,hem de yarınki sınavdan gitmedim maça.İçimde hep bir korku vardı sezon bitmesin diye,malesef öyle oldu.Acayip boşlukta hissediyorum kendimi şu anda.
O kadar emek,başarı,herşey silindi gitti.Dünün mutluluğu olmasa ağlardım herhalde.O kadar da güzellik yaşadık üstelik.Ben yine de mutlu hatırlarım bu sezonu.Ama böyle olmamalıydı,yakışmadı.Özellikle yabancıları bir daha canlı izleyemeyecek olmak acayip koyuyor bana.
Bu arada 90 misafir ezikliğinizde boğulun e mi!Keşke bir tarafınız yeterli olsa da üye olup yazabilseniz şuraya.
edit:Ligin ilk yarısını lider kapatan takım ligin açık ara en kötü takımı demek. :) Ayrıca geçen sezona göre çok daha tatmin oldum.Tabi bu koçun başarısı değil kadronun büyüklüğü.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Ulebde 4olan takım seneye avrupada yok..ne kadar kkoyuyor insana

seneye cüneyt hite owens gaines hüseyin tufan Cenk kalsın.. diğerleri gitsin özeeliike dee çok iyi oynuyor ama 3lükve serbest atış atamıyor ayıp ya..
Seneye Uleb cup tayız, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma!!!

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Oğuz Uzun":zdl4lpv7]İmparator Özyer diyedurun ;)
Pardon, Özyer Murat Kaya´ya top tutmasını öğretmesi gerekiyordu da öğretmedi mi?[/quote:zdl4lpv7]
iyi bir antrenör murat kaya'yı her maç o kadar süre sahada tutmaz.hele hele son saniyelerde hayatta tutmaz.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Oğuz Uzun":2smxluj6]İmparator Özyer diyedurun ;)
Pardon, Özyer Murat Kaya´ya top tutmasını öğretmesi gerekiyordu da öğretmedi mi?[/quote:2smxluj6]

Sanırım öğretmesi gerekiyordu abi.Ya da şöyle diyelim o Erdem Türetken'e garezin neydi ne istedin o adamdan koskoca seride adam ortalıkta yok yazık değil midir ?

Eee destek verdik ne oldu ? Biliyorum şu anda en üzgünler onlar belki ama şu da açıktır ki artık istifa günü malesef gelmiştir.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
3-0 geçtiler bizi ama hiç bir maçı bana göre hakederek kazanmadılar, çok talihsiz bir şekilde elendik.
sonuna kadar hakederek kaybettik..sen o kadar hata yap hiç serbest atış atama sonra da şansızlık de..telekom gibi orta seviye bir takıma üst üste 4 maç kaybetmek ultra müthiş bir başarısızlık..hazmedemiyorum..kesinlikle hayal kırıklığı yaratan hüseyin ve harris brown gönderilmeli..

Ne desek boş bugünkü maçta en az hata murat özyerde, hemen kelle avcıları çıktı...Murat Kaya maçı buralara getir kafan nerde yaa ???orda pası veren owensta da suç var önünde cüneyt var basit oyna...

Ama boşş koca bi sezon ve iyi bi sezon böyle bitmemeliydi.Avura kupaları içinse uleb in geçen senin dördüncüsünü unutcaklarını sanmam bi wild card versinler bu sezonun en flaş takmıydık avrupa'da.

Oğuz Uzun' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":v088px99][quote="Oğuz Uzun":v088px99]İmparator Özyer diyedurun ;)
Pardon, Özyer Murat Kaya´ya top tutmasını öğretmesi gerekiyordu da öğretmedi mi?[/quote:v088px99]
iyi bir antrenör murat kaya'yı her maç o kadar süre sahada tutmaz.hele hele son saniyelerde hayatta tutmaz.[/quote:v088px99]

Murat Kaya yaptığı hata dışında fena oynamadı. Özellikle güzel asistleri ve savunmasıyla.