Robert Hite

Re: Robert HITE

yönetim bu sene iyi işler yapıyor ama her insan bir hata yapar ve bu seneki hatamız hite'yi yollamak oldu.lütfen geri alalım bizim ona onun bize çok ihtiyacı var.

Aşağılara inmiş konuyu tekrar alevlendirmek değil niyetim ama bu takımda gelip geçen oyuncular arasında ilk 3 üme girmiş, belki de en başa yerleşmiş oyuncu Hite..

Çok üzüldüm.. Çok ve ötesi yani..

Gerçekten büyük kayıp oldu bizim için, inşallah Graves yerini doldurur, zannetmiyorum ama..

Her şey için teşekkürler #5 Robert Hite !

güle güle flıght trammel darden in üstünden bastığın ve ilk canarıa maçında bastığın smaçları hiç unutmayacağız

güle güle uçan adam
çoğu zaman 3+2 ye takıldığın için süre alamadın ama içeriden bitirişlerini geliştirirsen ve hareketli şutunu da belli bir istikrar a çekersen eminim ki avrupanın en değerli sg lerinden biri olacaksın

Bu sitede yanılmıyorsam Gaines hep anketlerde liderdi. Başka bir sitede Robert Hite önde ama Gaines ile ikisi kapışıyor...

Hite phonexi gitmiş...Hayırlı olsun...Gercekten inanılmaz cok üzüldüm ama işallah bir gün geri döner cok zor bir ihtimal ama..

Umut Erdem' Alıntı:
Hite phonexi gitmiş...Hayırlı olsun...Gercekten inanılmaz cok üzüldüm ama işallah bir gün geri döner cok zor bir ihtimal ama..
Neden üzülüyorsun renktaş ;) Övünmelisin, gururlanmalısın.

Hite nba gitti hemde Suns'a...

Bizden gitmesine üzülmüştüm ama NBA'de tuttuğum takım olan Phoenix Suns'a gitmiş bu haberi duyunca çok mutlu oldum umarım bize verdiği katkıyı PHX'e de verir

Ben, Robert Hite'nin takımında fazlasıyla zaman bulacağına inanıyorum.Formda ve istikrarlı sürekli artış gösteren bir performans sergilerse iyi bir kariyerde yakalar Nba'de.Şutu iyi ama daha iyi olabilir,atlet bir oyuncu... Marcus Haislip'de Nba'de kendini gösteremedi ama avrupada şuan çok iyi durumda. Robert Hite'de Nba'de yapamazsa en kötü avrupada iyi bir takımda görev alır diye düşünüyorum.

Suns bu sene basketbolunu değiştirecek diye bir haber vardı.Hücüm basketbolu yerine savunmaya verecek artık savunma öğrenecek söylemleri vardı.Bakalım Hite kendisine yeni düzen içinde ne gibi bir rol bulacak.

hite inşallah başarılı olur ama ben inanmıyorum.hiteyi ben ilerleyen yıllarda tekrar türkiye'de göreceğimden eminim.Yine de başarılar Hite.Go Hite Go Suns Go Shaq :=)

shaq aldırmış olabilir mi phoenix'e hite'ı.. miamiden bi kankalık durumları vardı sanırım :p

ben uleb cup final8 performansından sonra, iyi bir avrupa takımına gideceğini düşünüyordum.. bizde ara ara çok iyi performanslar gösterdi, sakatlıklar ve yabancı sınırlaması nedeniyle pek istikrarlı olamadı.. başarılar dilemeliyiz bence =)

bu arada, geçen sene bize gelmeden önce de bu tip bi kontrat imzalamıştı değil mi nets ile?