Robert Hite

Re: Robert HITE

mustafakaya' Alıntı:
Hite bence bu sezonki en iyi transferlerimizden biri !

sana kesinlikle katiliyorum ama hala luke gelseydi daha iyi olurdu diyenler ulebcupta bu sene sadece tecrube kazancaz diyenler lig baslamdan once bizim play off icin oynayacagimizi soyleyenler doluydu geriye donup bakin dee transferine kadar herkez olumsuz dusunmus !!! hite her zamanki gibi super tabiki gaines ide unutmamak lazim istikrar berbabinda

Hite in Oyak maçına çıkması zormuş çıksada hiç antreman yapmamış (Mert Uyguc ) ama goren arkadaşlar hala sektiğini söylemişler eğer öyleyse ben bir sonraki maçada çıkacağını sanmam....

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Takımda tutmalıyız en karakterli oyuncumuz sonra gaines'te tutulabilir owens duruma göre gönderiledebilir ama dee brown mutlaka gitmeli yerine daha faydalı bir guard alınmalı bana kızanlar olacak bu yorum için ama dee brown ve hite'ı karşılaştırın sonra karar verin

zaten dee ve owens siyam ikizleri gibi biri kaldımı diğeride kalır o yüzden ikisinide gönderilip yerlerine daha kaliteli ve daha iyi şutları olan oyuncular alınmalı.Hite kendisini maça verdiği zaman inanılmaz işler yapıyor.Umarım sezon sonuna kadar takımda daha fazla yer alır ve daha fazla katkı veriri

owens a haksızlık yapıyorsunuz. Owens i ilk yarı biraz hatırlayınn.. Brown haric tum oyuncularımız beklenenden fazlasını sergilediler bunu kabul etmek icin transfer dönemindeki yorumlarınıza bakın . ve kazandırgı maçları aklınıza getirin

Owens istikrarsız olduğu için düşünülmüyor olabilir mi
özellikle bu sene en iyi transferimiz diye nitelediğim oyuncu olmasına rağmen benim bile tereddütlerim var!

Avrupa basketi için netteki en iyi sitelerden eurobasket ulebte 2008in en iyilerini açıklamış:

Hite en iyi ikinci takımda yer alıyor :) el-amin de var aynı takımda.
Ayrıca avrupa dışından transfer edilmiş en iyi 5 arasında yer almış. Helal olsun Robert Hite!
meraklısına : http://www.eurobasket.com/events/ulebcu ... lebcup.asp
Playoffda daha çok süre alıp rakipleri dağıtacağından eminim. bjk iyi bilir torinodan :)

Avrupa Basketboluna iyi uyum sağladı. Buraya alıştı sempatik bir adam. savunmayı seviyor. İlk geldiğinde egosu biraz fazlaydı fakat şimdi alıştı. Onu sistem içinde kullandığımızda daha verimli oluyor. Hite'a da tebrikler...

Kesinlikle kalması gereken bir oyuncu.Robert Hite bizim istediğimiz her şeye sahip.Smaç desen var,3'lük desen oda var.Savunma desen onuda yapıyor.Hatta ribaund içinde gayet iyi savaşıyor.Daha ne olsun :)

Robert Hite KALSINMI-GİTSİNMİ?

Takımızın talihsiz skoreri hite hakkında ki düşüncelerinizi merakla bekliyorum...
Talihsiz dedigim 3+2 kuralı

Kesinlikle yeni sezonda kadroda tutmalıyız Hite'ı.

Yönetimin bu konudaki tutumu nasıl olacak merakla bekliyorum...

Re: Robert Hite KALSINMI-GİTSİNMİ?

Telekom serisinde gözümden düşmüştür kendisi ..! Önümüzdeki sene olsada olur olmasada... inş olmaz
Daha statik bir şutör şart ...

Sinan Soysal' Alıntı:
Telekom serisinde gözümden düşmüştür kendisi ..! Önümüzdeki sene olsada olur olmasada... inş olmaz

Ne kadar kolay adam silebiliyomuşsun iyiymiş..

Misal Torino'da Hite'ın sayılarıyla çoşarken de aynı cümleleri kurabiliyormuydun merak ettim..

Tartışmasız uzun senelerdir gelmiş en iyi yabancımız Robert Hite.

Serkan Er' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":1xekxq9r]Telekom serisinde gözümden düşmüştür kendisi ..! Önümüzdeki sene olsada olur olmasada... inş olmaz

Ne kadar kolay adam silebiliyomuşsun iyiymiş..

Misal Torino'da Hite'ın sayılarıyla çoşarken de aynı cümleleri kurabiliyormuydun merak ettim..

Tartışmasız uzun senelerdir gelmiş en iyi yabancımız Robert Hite.[/quote:1xekxq9r]
Fly man'e saygısızlık etmek istemem ancak play-off Telekom serisinde yaptıgı 0 katkıyla ligi 5. bitirmemizde önemli rol oynamıştır .!

Şimdiden Britton jhonsen,Hite ve Dee Brown'un yolu açık olsun :)

okuduğum bi habere göre yabancılardan gaines ve hite la anlaşılmaya çalışılıyomuş işallah ikiside takımda tekrar kalır ...

Onur Karakuzu' Alıntı:
okuduğum bi habere göre yabancılardan gaines ve hite la anlaşılmaya çalışılıyomuş işallah ikiside takımda tekrar kalır ...

hite avrupadaki ilk yilinda superdi bana gore bos sutlari hic kacirmadi ozellikle koselerden. kesinlikle kalmali gaines evet cok savasci ve ilgi cekici ama 4 numarada o kadar verimli degil owens'la oynadiginda on plana cikiyor bence owens gaines'e tercih edilmeli cunku owens tam bir 4 numara !!!