Robert Hite

Re: Robert HITE

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":1e0fgxdv]okuduğum bi habere göre yabancılardan gaines ve hite la anlaşılmaya çalışılıyomuş işallah ikiside takımda tekrar kalır ...

hite avrupadaki ilk yilinda superdi bana gore bos sutlari hic kacirmadi ozellikle koselerden. kesinlikle kalmali gaines evet cok savasci ve ilgi cekici ama 4 numarada o kadar verimli degil owens'la oynadiginda on plana cikiyor bence owens gaines'e tercih edilmeli cunku owens tam bir 4 numara !!![/quote:1e0fgxdv]
kesinlikle katılıyorum bencede hem owensta ribantlarda fena değildi ama aldığım duyumlar böle

3 Oyuncu kalmayı hak etti gaines,owens ve hite bunlardan en az 2'si yada 1 tanesi kalmalı .. Hite iyi bir oyuncu ama istikrarsız olduğu zamanlarda oldu .. istikrar olarak gaines en iyisiydi takımın ..

Hite çok iyi bir oyuncu fakat maç sırasında aktif oynamıyor. Eğer aktif oynarsa ( ULEB CUP MAÇLARI ) takımımızın sayı yükünü sırtlıyor .

Kaya veya Kerem'den biri bile gelse Hite daha cok oynama fırsatı bulur. 3+2 ye takılıyordu. Sırf Hite ozel bir durum degil yani elimizdeki uzun rotasyonuyla 2 yabancı dıs oyuncu yanyana en fazla 20 dk oynayabiliyordu.(Huseyin'in oyunda oldugu dakikalar...)

hite italyan takimlari takip ediyormus bence kesinlikle kalmali takimimizin en iyi oyuncusu bana gore ozellikle avrupa maclarinda.

Hite sadece saf bir şutör değildir. Ritim bulduğunda atar. iyi bir savunmacı, atletik özellikleri üst düzey ve ribaundlara katkı veren bir oyuncudur. Umarım elimizde tutabiliriz...

Hite'ı 3 numaraya çeksek daha güzel olmazmı eger kalırsa 3 numaraya cekilmeli...Sonucta her mac 30 dakka civarı oynasa 5 ribaunt ve üzeri garanti alır....Sonra 15 sayıya rahat ulaşabilir...görev verildiginde...bundan herkes emin çünkü ROB gs sezon icinde sakatları bulundugu zamanlar takımda önder olmayı başarmıştı...boyuda uzun sayılır zaten jumping time ı tartışılmaz bence 3 numara olmalı....

şu takımda kimler kalıyor kimler gidiyor bi bilsek ne kadar iyi olacak..
ayrıca hite ın takımda kalıcağına inancım yok..