Romantik olma zamanı(Ankara'ya gidenler parmak kaldırsın)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Takımımız kötü günler geçiriyor, Türkiye kupasından önceki takımdan eser yok, oyun sistemimizi kimse anlayamıyor vs......

Böyle bir sürü şeyi ilave edebiliriz, ama bizler taraftarız, ve inanmanın aslında başarmanın yarısı olduğunu biliyoruz!

Sonuçta beklentimiz olan şampiyonluk bu kadro için çok uzak değil, ligin en iyi kadrolarından biriyiz, 100 küsür yıllık bir camiayız milyonlarca kalp bu forma ve bu arma için atıyor, bu ruhu oyuncularımıza verebilirsek hiçbir şeyi kaybetmediğimizi göreceğiz!!!

Belki bana hayalci diyeceksiniz, belki bana polyanna diyeceksiniz!

Bende size şimdi Romantik olma zamanı DİYORUM!

Şimdi Polyanna olma zamanı DİYORUM!

Şimdi ne olursa olsun Arma'ya destek olma zamanı DİYORUM!

İlk önce Aliağa'yı yeneceğiz, sonrada Ankara'da Telekom'u yenip ayağa kalkacağız!!!!

TAKIMIMIZLA BİR OLUP SAVAŞALIM!

ANKARA'YA TELEKOM MAÇINA GELENLER PARMAK KALDIRSIN!

-------------------------------------
1-EYÜP YILDIZ

Bizim için sekil değil, sevda önemlidir bu başlıkta vermiş olduğum gecici rahatsızlık için özür dilerim ...

Burak Barut

Burak Barut' Alıntı:
Sıkıldım hayal dünyasında gezinmekten.Her sene sonlarına bakın aynı yazılar.Artık bende başarı istiyorum bende Fener'i eze eze yenmek istiyorum.Bende şampiyonluk istiyorum ama hayal gücümde değil gerçekleri istiyorum ...
Sevgili antu.com sakinleri bu yazıyıda kopyalayın, doyasıya gülün!

Sevgili Eyüp hadi kalkdık gittik tutki şampiyon olduk sorarım ne değişecek. Belki olumsuzluklar ders niteliğinde olur elbette anlayana.

Bizim için sekil değil, sevda önemlidir bu başlıkta vermiş olduğum gecici rahatsızlık için özür dilerim ...

Burak Barut

Maç pazar günü oynanıcaksa benide yazar mısın Eyüp abi ? :) yada nezaman belli olur günü ? Resmi sitede pazar yazıyor eğer öyleyse bir kişilik yer rezerve olsun ;)

ben ayüp abi'nin armaya destek olayına sonuna kadar katılıyorum ancak.bu kadronun şampiyon olabilecek kapasitede olduğunu söylemesi hariç bu takımda bunu göstericek kapasite yok,oyun şeklimiz maçları kazansakta şahenkteki fener maçı hariç hangi zaman sizi tatmin etti?beni hiç etmedi herşeyi geçtim son fener maçındaki takımın bukadar basiretsiz oyunu sonrası şampiyonluk lafları bana çok uzak geliyor.armaya destek sonuna kadar ama armanın hakkını bu takım verecekmi muamma.

Eyüp Abi bekleriz...
Gelebilen gelsin inş. yine fenerbahce maçındaki gibi atmosfer oluştururuz...
Cuma günü Hacettepe maçına haftayada Telekom maçına herkesi bekleriz...
Ankara Deplasman Değil!..

Arma Peşinde değilmiyiz???
En Büyük Sen Değilmisin Cimbomum Aldırma....
Feneri Eze Eze yenmeyi bizde isteriz ama yenmesekte peşindeyiz!..
Unutmayın ki şu Türkiye'deki en başarılı ve en büyük takım GALATASARAY
En çok sevinen ve en çok mutlu olan taraftar yine GALATASARAY Taraftarıdır...
''Galatasaray'ın olduğu yerde umut her zaman vardır''

Galatasaray her zaman fenerbahçeden eze eze üstündür. 100 yıllık tarih bunu anlatıyor.
3-5 senelik branş başarısı veya başarısızlığı ile bu gerçek değişemez.

Burak Barut!

Herkes bildiği gibi sevsin bu takımı!

Ben böyle seviyorum, böylede sevmeye devam edeceğim!

Ankara yolları gözüktü bize, lütfen gelebilecek olan arkadaşlar kendini hazırlasın, Telekom'u deplasmanda yenip geleceğiz!

Diyelim ki yendik. Bizim rakibimiz TT değil. Efes ve fb.Zaten yarı finalde efesle eşleşip 1-0 geride başlayacagız. Efeside elersek buraya yazıyorum ben basketboldan anlamıyorum..

Oğuz UYSAL' Alıntı:
Diyelim ki yendik. Bizim rakibimiz TT değil. Efes ve fb.Zaten yarı finalde efesle eşleşip 1-0 geride başlayacagız. Efeside elersek buraya yazıyorum ben basketboldan anlamıyorum..

Basketboldan anlıyorsun belki de(ki o da şüpheli),taraftarlıktan hiç anlamıyorsun.

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Oğuz UYSAL":2v3u7ugd]Diyelim ki yendik. Bizim rakibimiz TT değil. Efes ve fb.Zaten yarı finalde efesle eşleşip 1-0 geride başlayacagız. Efeside elersek buraya yazıyorum ben basketboldan anlamıyorum..

Basketboldan anlıyorsun belki de(ki o da şüpheli),taraftarlıktan hiç anlamıyorsun.[/quote:2v3u7ugd]

İmza...

Oğuz UYSAL' Alıntı:
GALATASARAY adı geçiyosa herşey olur rahat olun kasmayın ;)
takım efese elense eline ne geçicek dicen şey şu olabilir;
-ben basketboldan anlıyorum be deyip havanı atarsın ve RAHATLARSIN;)