Sağlık Raporu

Re: Tufan Ersöz ve Polat Kocaoğlu takıma ne zaman dönecek?

Kerem SEÇER' Alıntı:
Herşeyde doktorlara yüklenmesek de iyi olur çünkü Polat'ın en az 1 ay oynayamayacağını hatta daha uzun süreceğini yazmıştım ben ama kimse inanmak istemedi :)
Boşver Kerem, bakış açısı belli. Alınan kötü sonuçların tek sorumlusu Murat Özyer, sakatlıkların düzelmemesinin tek sorumlusu da sağlık kurulu...

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":2rs755dx]Herşeyde doktorlara yüklenmesek de iyi olur çünkü Polat'ın en az 1 ay oynayamayacağını hatta daha uzun süreceğini yazmıştım ben ama kimse inanmak istemedi :)
Boşver Kerem, bakış açısı belli. Alınan kötü sonuçların tek sorumlusu Murat Özyer, sakatlıkların düzelmemesinin tek sorumlusu da sağlık kurulu...[/quote:2rs755dx]

Sizce sorumlu kim Onur bey? sizde bir açıklama yapsanızda bizde yeni bahaneleri öğrensek.

Mithat Bey dikkatli okursanız "tek" sıfatını kullanmışım.

Başarısızlıkta elbette Murat Özyer´in de payı var ama "tek" suçlu O değil.

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey dikkatli okursanız "tek" sıfatını kullanmışım.

Başarısızlıkta elbette Murat Özyer´in de payı var ama "tek" suçlu O değil.

Demek yalnızca payı var!!! öylemi,şimdi tranferi yapan belli, parayı veren belli ,yalnızca resmi evraklara imza atanlar belli,şimdi siz bana yalnız payı var diyorsunuz.Farkındamısınız her geçen hafta dahada dibe vuruyorsunuz.

Son üç senedir harcanan parayı üst,üste koyup bir toplayın bakalım çıkan sonucun karşılığı ve alınan neticelerin oranı karşısında yalnızca payımı var yoksa baş suçlumu? bir adalet mizanına koyun başka takımda başka hoca bunları yapsa çoktan kapı önüne konulurdu.

Madem öyle yöneticilerimiz görevlerini adam gibi yapsaydıda kapıya koysalardı.

Eğer Tufan'dan ümidimizi keseceksek -ki öyle gözüküyor- mutlaka Türk 2 numara oynayacak birini almamız gerek bence. Belki Telekom Barış Ermiş'i bırakır. Ya da Efes Cenk Akyol'u. Bunlardan birini alırsak iyi olur diye düşünüyorum ara transferde.

Tufan artık gilbert arenasımız...Ama yinede öyle bir yetenegin oynamamasından dolayı cok üzgünüm.Polatın en fazla 2 haftası var zaten ondan büyük şeyler beklemiyorum.

Galatasaray.org ta basketbol erkek A takim kadrosunda Tufan Ersozun ismi gorunmuyo, takimla ilisigi kesildide haberimizmi yok? Nedir bu isin asli?

Polat 15 gün içinde takımla beraber olacak Allah izin verirse.

tufansız bu takım hiç bence oyunda kıpırdanma olmuyooo savunma yapan yok gravesden başkaa tufanı bence çok arıyoruz inş biran önce dönerrr sana ihtiyacımız varrr

Tufan Ersöz´ün 2 kere diz ameleyatı gecırdıgını ıyı bılıyorum cunku ıkısıne de hastaneye geçmiş olsuna gıttım.

Kendisi ile ve doktoruyla konuştum. 2 ameleyatı da aynı dızınden oldu. İlk oldugu ameleyat fınal four dan hemen donuste. 2. oldugu ameliyat 16 agustosta.

Ben hala Tufan Ersöz ıle ırtıbat halındeyım, son 2 aydır İngileterde ozel bır terapıstle calısıyor ve tedavisi gayet ıyı gıdıyor.

Prof.dr. Ömer Taser kendısının 2 amelıyatını da yapmıstır. İyı bır fızık tedavı ıle ki bunu da 2 aydır ingltere´de surduruyor. Eskısınden daha ıyı bi sekılde donmemesı ıcın hıc bır sebep yok dıyen kendısıdır.

Neriman Hanım verdiğiniz bilgiler yüreğime su serpti. Umarım Tufan en kısa zamanda takımla beraber çalışmalara başlar. Bu sezonu gözden çıkarmaya razıyım, yeter ki önümüzdeki sezon bildiğimiz Tufan Ersöz dönsün sahalara.

Sanırım sözleşmesi bu sezon sonunda bitiyor. Gelişmeler doğrultusunda Tufan´la tekrar anlaşacağımızı temenni ediyorum.

Onur bey

Rica ederim verdiğim bilgiler tamamen 1. Ağızdan Tufan´ın doktorunun soyledıgı şeylerdir.
Tufan Ersöz sakatlandıktan sonra Galatasaray´la 1.5 yıllık yeni bir anlaşma yapmıştır. Seneye de cok sevdiği Galatasaray formasını giyecektir. Kimse merak etmesin :)

Neriman Hanım bilgileriniz için çok teşekkür ederiz.
Tufi'yi hepimiz bekliyoruz.
Tufi ortaya üçlü çektir Cimbom'a ;)