Sağlık Raporu

Re: Cüneyt Erden'de Sakatlandı

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":utig1pcb]Kötü filan olmadı kimse canını sıkmasın.

Alican ve Teo bu yükün altından kalkacak kapasitedeler.Şahsen ben kefilim.

1 top kaybı yaparlar,2 top kaybı yaparlar seyirci bi destek çıkar 3. top kaybı hikaye olur rotasyona bir oyuncu daha kazanmış oluruz korkmayın destek olalım gençlere geleceklerimize..
1 top kaybı , 2 top kaybı Buducnost maçını kaybederiz. Murat hoca gitsin die yeni bir topic açılır .[/quote:utig1pcb]

mh ve ms takımdan gitsin her zaman bunu diyoruz, mh bu takıma 3 beden bol eyüp bilir ben terziyim anlarım bu işten :)

Şanssızlık belki de Marshall için bir fırsat olacak bunu iyi değerlendirmesi lazım. Umarım salıya yetişir Cüneyt. -bu arada konunun başlığındaki "de" ek değil bağlaçtır, ayrı yazılır, lütfen özen gösterelim..en azından başlıklara-

Çok kötü oldu zaten çok dar bir kadroyla oynuyoruz.Kaptanın kaç hafta oynayamayacağını bilen var mı?

öncelikle geçmiş olsun..hiç bir sakatlığa sevinilmez ama bir olumsuz olaydan da fayda sağlanabilir.. umarım bu sakatlık ve rotasyon zorlukları, teknik ekibi guard alma konusunda hızlandırır,tetikler..bir an önce guard lazım.. topu karşı sahaya bile götürmiyoruz..

cüneytin verimli olduğunu yazan arkadaşa da inanamadım.. cüneyt değil galatasarayın, belki de ligin en verimsiz guardıdır.. her maç 10 tane üçlük at, 2 tane asist yap.. bu verimlilikse ben istemiyorum verim.. topu getirip doğru adama versin yeter.. buducnost maçında , erdem in sesi tribüne geldi, ver ver diye.. kısa adamla eşleşmişti pota altında, cünyet efendi kaldırdı attı.. sonraki pozisyonda top Allahtan Gurovic e geldi de o eşleşmeyi görüp, bir basket atabildik.. ben verim falan istemiyorum kendi adıma.. üçlük hiç istemiyorum.. organizasyon istiyorum, set istiyorum.. buducnost maçında eser atalaya da söyledim.. ben zizic olsam, cemal olsam, hücuma koşarken içimden küfür ederim.. 5 hücum topa dokunmadan gdip geldiler.. fikrim değişmedi.. cüneyt bu takımda 20 dakika civarı off-guard oynar.. hepsi o.. yanında dee gibi topa sahip bir adam olacak, o zaman belki.. artık yaşı da müsait değil daha fazla sahada kalmaya..

Arda Öztürk' Alıntı:
Kötü filan olmadı kimse canını sıkmasın.

Alican ve Teo bu yükün altından kalkacak kapasitedeler.Şahsen ben kefilim.

1 top kaybı yaparlar,2 top kaybı yaparlar seyirci bi destek çıkar 3. top kaybı hikaye olur rotasyona bir oyuncu daha kazanmış oluruz korkmayın destek olalım gençlere geleceklerimize..

1 top 2 top kaybını efes maçında yapamayız kaldı ki efes pilsenin hangi guardı fazladan 1 top 2 top kaybı yapar ms den katkı gelmezse çok zor günler bizi bekliyor :(

Emre Yuksel' Alıntı:
öncelikle geçmiş olsun..hiç bir sakatlığa sevinilmez ama bir olumsuz olaydan da fayda sağlanabilir.. umarım bu sakatlık ve rotasyon zorlukları, teknik ekibi guard alma konusunda hızlandırır,tetikler..bir an önce guard lazım.. topu karşı sahaya bile götürmiyoruz..

cüneytin verimli olduğunu yazan arkadaşa da inanamadım.. cüneyt değil galatasarayın, belki de ligin en verimsiz guardıdır.. her maç 10 tane üçlük at, 2 tane asist yap.. bu verimlilikse ben istemiyorum verim.. topu getirip doğru adama versin yeter.. buducnost maçında , erdem in sesi tribüne geldi, ver ver diye.. kısa adamla eşleşmişti pota altında, cünyet efendi kaldırdı attı.. sonraki pozisyonda top Allahtan Gurovic e geldi de o eşleşmeyi görüp, bir basket atabildik.. ben verim falan istemiyorum kendi adıma.. üçlük hiç istemiyorum.. organizasyon istiyorum, set istiyorum.. buducnost maçında eser atalaya da söyledim.. ben zizic olsam, cemal olsam, hücuma koşarken içimden küfür ederim.. 5 hücum topa dokunmadan gdip geldiler.. fikrim değişmedi.. cüneyt bu takımda 20 dakika civarı off-guard oynar.. hepsi o.. yanında dee gibi topa sahip bir adam olacak, o zaman belki.. artık yaşı da müsait değil daha fazla sahada kalmaya..
kesinlikle katılıyorum ya inanamıyorum bu işe sezona yarım guardla başladık bakın efes pilsen bile adamları sakatlandı gittiler nbaden adam getirdiler biz hala neyi bekliyoruz anlamıyorum

bence marshall patlama yapacak!!

Tufan Ersöz ve Polat Kocaoğlu takıma ne zaman dönecek?

Arkadaşlar Tufan ve Polat takıma ne zaman dönecek? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Re: Tufan Ersöz ve Polat Kocaoğlu takıma ne zaman dönecek?

tufanın 3 4 ayı var ama polat en az 3 hafta sonra geri dönecektir bilginize ...

polatın sakatlığıda çok ciddiydi medyaya yansıyan 3haftaydı malesef dediğim gibi 2 3 hafta sonra parkelerde

Onur Karakuzu' Alıntı:
polatın sakatlığıda çok ciddiydi medyaya yansıyan 3haftaydı malesef dediğim gibi 2 3 hafta sonra parkelerde

O zamana dönerse biz haydi haydi razıyız,umarım bir terslik olmaz...

burası galatasaray sağlık kurulu giden dönmüyor acep ne iştir:))

hayatımda galatasaray takımının doktorları kadar kötü doktorlar görmedim.polat kocaoğlu daha 1 aydan önce dönmez sahalara

Herşeyde doktorlara yüklenmesek de iyi olur çünkü Polat'ın en az 1 ay oynayamayacağını hatta daha uzun süreceğini yazmıştım ben ama kimse inanmak istemedi :)