Şampiyonlar Ligi Kuraları

İstediğim takımlarda 3'te 2 yaptım..Braga-Cluj istiyordum geldi..United tabi favori ama biz bu gruptan çıkmalıyız..Bu arada Dortmund da Real-City-Ajax'a gitmiş..

Çok iyi bir gruba düştük.Kadromuz Braga'dan ve Cluj'dan çok daha üstün.Allah'ın izniyle bu gruptan en kötü 2.olarak çıkarız..

Vira Bismillah...

Kimse kusura bakmasın da biz bu kadromuzla bu gruptan rahat çıkarız. Yok temkinli konuşmak lazım o lazım bu lazım muhabbetlerini geçelim. Bu kadro kurulduysa o gruptan çıkılmalı..

Lokum gibi kura bu olsa gerek, ben gruptan çıkacağımızı ümit ediyorum.

Ama transfer stratejisi değişebilir Tomas sakatlandı yerine bi ihtimal oyuncu alınabilir gibime geliyor...

Maç programı çok kötü olmuş. 2. ve 3. maçı kazanmamız şart. Yoksa olay strese girer. Burada zayıf kaldık bence. Maç takvimi iyi olmamış ama bu kadro bu gruptan çıkmalı.. Manchester'la deplasmanda başlamak bence kötü..
1. HAFTA: Manchester United - Galatasaray
2. HAFTA: Galatasaray - Braga
3. HAFTA: Galatasaray - Cluj
4. HAFTA: Cluj - Galatasaray
5. HAFTA: Galatasaray- Manchester United
6. HAFTA: Braga - Galatasaray

Bence fikstür o kadar kötü değil .Tek kötü tarafı Braga ile son maçın deplasman olması .O yüzden 2,3ve 4 haftalar çok kritik bu 3 haftadan 9 puan çıkartırsak bence İş Braga deplasmanına kalmaz .7 puan alırsak gelen 2 maçtan da 2 puan alsak bile bize yeter .

Bence fikstür gayet iyi Manchester United başlarda durgun başlayıp daha sonraları grupta işini gören bir takım kaldıki bunza yılın açlığı ve bu büyük arenaya oaln özelmimiz ile puan veya puanlarla dönemememiz için hiçbir neden yok.

Diğer evimizdeki 2 maçtanda puan ile ayrılırsak 4 veya 6 gayet iyi olur.

FİKSTÜR

19 Eylül 2012 Çarşamba

21.45 Manchester United - Galatasaray
21.45 SC Braga - CFR 1907 Cluj

2 Ekim 2012 Salı

21.45 Galatasaray - SC Braga
21.45 CFR Cluj - Manchester United

23 Ekim 2012 Salı

21.45 Galatasaray - CFR Cluj
21.45 Manchester United - SC Braga

7 Kasım 2012 Çarşamba

21.45 CFR Cluj - Galatasaray
21.45 SC Braga - Manchester United

20 Kasım 2012 Salı

21.45 Galatasaray - Manchester United
21.45 CFR 1907 Cluj - SC Braga

5 Aralık 2012 Çarşamba

21.45 SC Braga - Galatasaray
21.45 Manchester United - CFR Cluj

Çapraz eşleşme diye birşey yok ş.liginde ilk maçta evet m.utd zor ama eksikleri var stoperde carrick'i oynatıyolar...büyük takımlar arada süprizle başlayabilir gruplara ayrıca ilk maçta rakiplerin maçı da ilginç bir sonuç çıkabilir...