Şaziye İvegin

Basketbol hayatını rusyada sürdüren milli oyuncu kulubümüzle her konuda antlaşmaya vardığı söyleniyor.Kendisine Galatasaray ailesine katılmasından dolayı hoş geldiniz diyorum.

Re: hoşgeldin şaziye ivegin

Senelerce küfür edip ağlattık şimdi de hoşgeldin diyoruz.

İlginç bir klüp ve taraftar toplulugu olmaya başladık gerçektende.

Çok mu gerekliydi acaba?

dogrumu bu haber...
valla ne yalan söyliyeyim çok sevindim...
ben botaştandan belli GS formas giymesini istiyodum...bazı arkadaşlar alınganlık yapmasın fbde oynadı diye. bugun nevriye yılmaz da GS´den gitme...geçmişte arzu özyigit ve didem akın da bizden gitti.....hatta didem şu anda fb´de görev yapıyor...

Haberi Anadolu Ajansı da girmiş.

Bu transfer doğruysa şubede sorun olduğu artık yadsınamaz bir gerçek!

ntvsporda altyazıda geçmeye başladı...şahsen cok sewindim...
en azından 3lük atmak için tuba palazoglunun eline bakmayacagız artık!!!gerçi bakan yoktu ama kendisi sanki Diana Taurasi sanıp her mac 5-6
3 luk denemeden bitirmiyodu...en cok buna sewindim...ve takımın boy ortalamasıda arttı...artık tek eksik GS TV...onlarda artık maçları canlı vermeye başlasalar tam süper olacak...

Şaziye Karslı G.Saray'da
Galatasaray Bayan Basketbol Takımı, Rusya'nın Spartak Moskova Region ekibiyle yollarını ayıran milli oyuncu Şaziye Karslı ile anlaştı. Sarı-kırmızılı kulüple Şaziye Karslı'nın resmi sözleşmeyi bugün imzalayacağı, ancak mukavele süresiyle ilgili görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.

26 yaşında ve 1.82 metre boyundaki milli sporcu, Türkiye'de daha önce BOTAŞ Spor, Fenerbahçe ve Beşiktaş Cola Turka'da forma giymişti.

25.12.2008
Kaynak : AA

Taraftar meramını yazılı ve sözlü anlattı demiştik ama anlatamamışız demek ki.
Takıma olan sevgiyi kondens etmekten başka hiçbirşeye yaramaz bu transfer.

Ayrıyetten insan bu kadar gururlu olmayagörsün.
Sene sonu alınacak kupaları evine götüreceğini zannediyor herhalde.

Eger takımımıza gelmişse sahiplenmekten baska bir secenek düşünemiyorum.Ben ona kucak acıyorum ve mücadele gücümüze güç katacagından da eminim.Dikkat ederseniz sut sokamıyoruz.Bu konuda da güç katacagından eminim.Ben memnun oldum bu transferden bizim için o kadar da sorunlu bir oyuncu degil...

Takımımıza Hayırlı olsun Şaziye Karslının transferini uzun zamandır bekliyordum gerçekleşmesine sevindim Takımımız çok daha iyi olacak transferde emeği geçen yöneticilerimize çok teşekkür ederiz ;)

Re: Hoşgeldin Şaziye İvegin

en azından rakip coach augustus dışında başka bir oyuncuyada şutu var muamelesi yapacak...malum augustus dışında top kimde olursa olsun yakın savunmaya gerek duymadı hiçbir coach

Re: Hoşgeldin Şaziye İvegin

Murat Cesur' Alıntı:
ntvsporda altyazıda geçmeye başladı...şahsen cok sewindim...
en azından 3lük atmak için tuba palazoglunun eline bakmayacagız artık!!!gerçi bakan yoktu ama kendisi sanki Diana Taurasi sanıp her mac 5-6
3 luk denemeden bitirmiyodu...en cok buna sewindim...

bu konuda sana katılıyorum