Spor Toto Türkiye Kupası

Re: Spor Toto Türkiye Kupası; Rakibimiz Olin

Olinden rövanşı alma zamanı,keşke fenerle finalde karşılaşsaydık ama kaderde fenere final görmemek var inşallah :)

yarı finalde fenerle oynarız. uçak biletimi ctesiye almıştım. yarıfinali cumaya çektiler sanırım. forumdan giden arkadaşlar olur mu?

Kısmetse orada olacağım ben.

Ekstra motive olmak için güzel bir kura oldu Olin..Devamı da F.Bahçe-Banvit, güzel oldu güzel..

Yalnız müthiş maçlar olacak önce Olin Edirne sonra nasipse Fenerbahçe veya Banvit

Maç gününü sabırsızlıkla bekliyorum hem aslanlarımızı desteklemek hem de bu seneki Olin maçının intikamını almak için. Büyük bir ihtimalle Fenerbahçe gelecek yarı finalde. Şöyle güzel bir derbi seyredelim. Hayatımın en güzel 4 günü olacak inşallah. Sabırsızlanıyorum :)

Ekstra enerji ve motivasyon için Olin'in gelmesi iyi oldu. Takımın yorulacağını sanmıyorum. Yüksek viteste başlarsak Fener'i de eleriz. Yalnız dinlenmiş bir Efes ile final oynamak zor olabilir.

167801_168163439896061_122379131141159_343473_8198958_n.jpg

Diğer taraftan efes çok rahat gelir gibi ama bakarsınız beşiktaş bir süpriz yapar,hiç belli olmaz.
Biz bence Olini yeneriz benim istediğim bir eşleşmeydi.aldığımız yenilgi çok üzmüştü beni.Ardından yarı finalde fener-banvit eşlesmesi var.Bakalım hayırlısı olsun..

Yükseliyoor sesimiiz taa ufuklara kaadaaar
Şampiyonluk Bekliyoruuz Şanlı Galatasaraay

Sırf Galatasray'ı Fenerbahçe önünde bir kez daha görmek istediğimi için sevindiğim bir eşleşme oldu. Tabi önce Olin'i elemek lazım. Haydi aslanlar...

Açıkçası iyimser bir bakış açısıyla bakamayacağım oluşan eşleşmelere. Sonuçta performans olarak düşüşte olduğumuz bir dönemdeyiz ve takımda rolü çok önemli olan oyuncu eksiklerimiz var. 10'una kadar tam kadro olabilir miyiz bilemiyorum ama Olin maçı bizim adımıza çok zor geçecektir. 2 hafta önce bizi Abdi İpekçi'de yenerek moral faktörünü de ellerine geçirdiler bu eşleşme öncesi. Buradan galibiyet ile ayrıldığımız takdirde ise bizi bekleyen iki takımda oldukça güçlü.

Rotasyonumuzun darlığından dolayı günü birlik olayı da oyuncularımızı oldukça zorlayacaktır. Ancak her zaman olduğu gibi takımımıza güveniyorum sonuna kadar. Olin'den alınacak bir intikam var, diğer ikisini yendik zaten. Dilerim Kayseri'de maçlarımıza ilgi de iyi olur, bu takım sonuna kadar hak ediyor.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Dost acı söyler
2 sene önce yarı finalde Erdemire elenmiştik
dikkatli olmak lazım.....

Murat kayanın coştuğu Gurovicin sustuğu maçtı. Çok keyifli bir turnuva olacak bu sefer. Olinden rövanşı alırız umarım. Oktay hoca aynı hatayı 2. kez yapmaz

Arca Yıldırım' Alıntı:
Açıkçası iyimser bir bakış açısıyla bakamayacağım oluşan eşleşmelere. Sonuçta performans olarak düşüşte olduğumuz bir dönemdeyiz ve takımda rolü çok önemli olan oyuncu eksiklerimiz var. 10'una kadar tam kadro olabilir miyiz bilemiyorum ama Olin maçı bizim adımıza çok zor geçecektir. 2 hafta önce bizi Abdi İpekçi'de yenerek moral faktörünü de ellerine geçirdiler bu eşleşme öncesi. Buradan galibiyet ile ayrıldığımız takdirde ise bizi bekleyen iki takımda oldukça güçlü.

Rotasyonumuzun darlığından dolayı günü birlik olayı da oyuncularımızı oldukça zorlayacaktır. Ancak her zaman olduğu gibi takımımıza güveniyorum sonuna kadar. Olin'den alınacak bir intikam var, diğer ikisini yendik zaten. Dilerim Kayseri'de maçlarımıza ilgi de iyi olur, bu takım sonuna kadar hak ediyor.
Kayseri'de ki ilgi konusunda hiç şüphe olmasın Kayseri'de aslanlarımızı asla yalnız bırakmayız. ;)

Can Akogul' Alıntı:
[quote="Kamil Sarper Özsefer":3l08c8yi]Dost acı söyler
2 sene önce yarı finalde Erdemire elenmiştik
dikkatli olmak lazım.....

Murat kayanın coştuğu Gurovicin sustuğu maçtı. Çok keyifli bir turnuva olacak bu sefer. Olinden rövanşı alırız umarım. Oktay hoca aynı hatayı 2. kez yapmaz[/quote:3l08c8yi]
35 sayı atmıştı.inanılmaz oynamıştı.