Spor Toto Türkiye Kupası

Re: Spor Toto Türkiye Kupası; Rakibimiz Olin

Mustafa Yanar' Alıntı:
Kayseride destek çok iyi olacaktırda kayserili bir arkadaş bizi rahatlatsa daha iyi olacak =) Umarım taraftar desteğiyle adım adım kupaya gideriz.
Daha öncede yazmıştım bu konuda destek konusunda kesinlikle sıkıntı olmayacaktır. Orada aslanlarımızın yanında olacağız. Onların yanına gitmemek büyük bir ayıp olur zaten.

Fatih Sinan Durak' Alıntı:
Daha öncede yazmıştım bu konuda destek konusunda kesinlikle sıkıntı olmayacaktır. Orada aslanlarımızın yanında olacağız. Onların yanına gitmemek büyük bir ayıp olur zaten.
Sağol Fatih, o zaman bu takımada size canlı canlı bir kupa hediye etmek düşer =)

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Fatih Sinan Durak":jjgqbolr]Daha öncede yazmıştım bu konuda destek konusunda kesinlikle sıkıntı olmayacaktır. Orada aslanlarımızın yanında olacağız. Onların yanına gitmemek büyük bir ayıp olur zaten.
Sağol Fatih, o zaman bu takımada size canlı canlı bir kupa hediye etmek düşer =)[/quote:jjgqbolr]
Vallahi geceleri rüyalarıma giriyor. Bu takımı bu sene canlı izleyemenin bana da nasip olacağı hiç aklıma gelmezdi. Maçların burada oynanacağını duyunca sevinçten havalara uçtum. Burada en güzel desteği vereceğiz ve inşallah kupayı aslanların elinde göreceğiz. :)

Türkiye Kupasını kazanan takım Avrupa Kupalarına katılma hakkı kazanıyor mu? (Efes veya F. Ülker dışında bir takım tabii ki, veya bu ikisiyle final oynayıp kaybeden bir takım)

O erdal bibo denen zatın ilk maç sonunda yaptığı hareketleri ve söylediklerini ona yedirdiğimizi görmeyi o kadar çok istiyorum ki !

Edirnebasket forumuna girdim ve bizimle eşleşmeleri hakkında oraya yazılan tek yorum dikkatimi çekti. Çok güzel gerçekten. :)

İnandık, başaracağız...

Bu kadar çabuk olacağını beklemiyordum.

Olin'e nefes aldırmayalım istiyorum. Maç sonu" Bu fasulya 7.5 lira"yı ağlamaklı tondan söylesinler.

Maç çok sıkıcıydı bana göre.Sürekli top kayıpları yapıldı iki taraftanda çokta mücadele edilen bir maç değildi.
Ayrıca sports tv niye almış bu yayın hakkını ki ne doğru düzgün süre okunuyor ne de skor.. Çekimde bi garip.

Açıkcası,maçı izleyen biri olarak hiç de sürpriz olmadığını söylemek isterim :) Belki top kaybı çok,basket azdı.Ama BJK Cola Turka geri dönüşü ve azmiyle hak etti diye düşünüyorum.Ayrıca Efes,bazı boş hücumlarda çok komik basketler kaçırdı ve cezasını çekti.

Son olarak,Efes Pilsen umarım Euroleague'deki kalan maçlarında böyle oynamaz,böyle oynarlarsa çok üzülürüm gerçekten.İnanılmaz basketler kaçtı.

Edit : Bu arada SPORTS TV ile ilgili de bir şey belirtmek isterim.Umarım gelecek senelerde yayın hakkını alamazlar.Hiç iyi değildi yayınları.

Beşiktaş'ın Trabzon'u yeneceğini düşünüyorum.Beşiktaş finalist bana göre.Biz Olin'i yeneriz. Banvit-Ülker maçını Banvit kazanırsa şampiyon biz Ülker kazanırsa Ülker olur bana göre.