Spor Toto Türkiye Kupası

Re: Spor Toto Türkiye Kupası; Rakibimiz Olin

Çekilebilecek 3. iyi kurayı çekmişiz. Eleyeceğimize inanıyorum. Yarı finalde eğer Banvit gelirse eleriz diye düşünmekteyim, Fener gelirse sakatlardan dolayı dar rotasyonlu olmamız ciddi biçimde zorlar bizi. Fener'i elesek bile o yorgunlukla muhtemelen gelecek Efes'e direnmemiz zor olur...

Olin'i eler Banvit ile eşleşirsek finale olabilecek en az yorgunlukla gideriz. Finalde de Allah kerim diyorum. Çeyrek finalde hiç sürpriz olmassa, yarı finalde elenmemiz daha yüksek ihtimal Ancak sürprizsiz kupa olmaz hiçbir zaman... Yolumuz açık olsun

Fatih Sinan Durak' Alıntı:
[quote="Arca Yıldırım":2hwz5fe3]Açıkçası iyimser bir bakış açısıyla bakamayacağım oluşan eşleşmelere. Sonuçta performans olarak düşüşte olduğumuz bir dönemdeyiz ve takımda rolü çok önemli olan oyuncu eksiklerimiz var. 10'una kadar tam kadro olabilir miyiz bilemiyorum ama Olin maçı bizim adımıza çok zor geçecektir. 2 hafta önce bizi Abdi İpekçi'de yenerek moral faktörünü de ellerine geçirdiler bu eşleşme öncesi. Buradan galibiyet ile ayrıldığımız takdirde ise bizi bekleyen iki takımda oldukça güçlü.

Rotasyonumuzun darlığından dolayı günü birlik olayı da oyuncularımızı oldukça zorlayacaktır. Ancak her zaman olduğu gibi takımımıza güveniyorum sonuna kadar. Olin'den alınacak bir intikam var, diğer ikisini yendik zaten. Dilerim Kayseri'de maçlarımıza ilgi de iyi olur, bu takım sonuna kadar hak ediyor.
Kayseri'de ki ilgi konusunda hiç şüphe olmasın Kayseri'de aslanlarımızı asla yalnız bırakmayız. ;)[/quote:2hwz5fe3]
Hafta içi olması nedeniyle bütün maçlarımıza gitmem imkansız ama turu geçersek Fener maçında ben de Kayseri'de olmayı umuyorum :)

İntikam için çok beklememize gerek kalmadı.

Gösterelim şu çakma Litvanyaya nasıl savunma yapılırmış...

10'una dek tam kadro olamayacağımıza dahil bilgi nerden arkadaşlar? Ben o tarihte tam kadro + yeni uzun olruz diye düşünüyordum da

Bizim için orta şeker bir eşleşme oldu. Daha kolayını da çekebilirdik, daha zorunu da.

Olin karşısında yorulacağız ama rakibimiz de zorlu bir eşleşmeden gelecek. Finale çıkarsak -ki yürekten inanıyorum- 1 günlük ara ilaç gibi olacak.

Evet kupaya uzanmamız kolay değil ama çok zor da değil. Mahmuti ve oyuncularımıza güveniyorum. Ve Kayseri'deki gönüldaşlarımıza. Geçtiğimiz yıl Kadınlar Türkiye Kupası finalinde rüştlerini zaten ispat etmişlerdi.

Onur Yavuz' Alıntı:
Mahmuti ve oyuncularımıza güveniyorum. Ve Kayseri'deki gönüldaşlarımıza. Geçtiğimiz yıl Kadınlar Türkiye Kupası finalinde rüştlerini zaten ispat etmişlerdi.

Abi Bandırma'da almıştık kupayı, bu senede Kayseri Kadir Has'ın ilk kupasını Mahmuti ve aslanlarımızla alıcaz inşallah

Hafta sonuymuş. 11-12-13'indeki maçlara gidebileceğim. Umarım son maça kadar gideriz. Kupayla döneriz. Bilet nerden alacağım. Biltixte satılıyor mu?

Bağdat Kaynak' Alıntı:
Hafta sonuymuş. 11-12-13'indeki maçlara gidebileceğim. Umarım son maça kadar gideriz. Kupayla döneriz. Bilet nerden alacağım. Biltixte satılıyor mu?

şu anda biletix'te satışta biletler.. fiyatlar 7 ila 23 tl arasında

T.Kupası maçlarını hazırlık karşılaşması gibi görüp, takımı fazla yıpratmadan oynasak daha iyi olur bence. Kupayı alamadıktan sonra bir getirisi yok(ki almak kolay değil) klasman ve Avrupa arenasından bu açıdan farklı. Takımı yıprattığımızla kalırız bu durumda zaten takım mental ve fiziksel olarak yorgun ve formsuz.

çektiğimiz kura zorlu ama bu kupayı kazanırsak müthiş olcağıda kesin muhtemelen olin fener ve efesi yenerek alırız kupayı biz zoru severiz olmayacak şey değil

Mert Necati Nalbantoğlu' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":2ebzj1iu]Finale kalırsak Avrupa için inanılmaz sıkıntı olur 6 gün içinde 4 maç olur ve yuh olur ..
belki fikstürde 1-2 günlük kaydırma veya erteleme olabilir[/quote:2ebzj1iu]
Avrupa ' da yapılıyor mu o durum ?

ben fenerbahçeyi eleyeceğimizi düşünmüyorum
abdi ipekçi deki maçta o maçı tarafdar kazandırdı. öyle atmofer yılda bir olur.
olin maçı da zor
ve fener in kadrosu daha geniş
yarı finalden döneriz bence.

Kayseride destek çok iyi olacaktırda kayserili bir arkadaş bizi rahatlatsa daha iyi olacak =) Umarım taraftar desteğiyle adım adım kupaya gideriz.