SSL 8. Hafta | Galatasaray - Ankaragücü

Ferit Erdem' Alıntı:
Bu gece eğer yönetim varsa Hocadan önce, ki hocada artık gitmeli olmuyor. Olmayacakta.

Hakan-Servet-Ayhan-Barış vs gibi bir kaç oyuncuyu direk A2 ye yollamalı devre arasında teklif gelirse satılacaksınız diyerek.

Oyuncularda artık bi zahmet cezalandırılsın. Hep hoca suçlu o suçlu bu suçlu da sahada mücadele etmeyen adamlar suçsuzmu?

Ayhan'a haksızlık oluyor şu eleştirilerde.Diğer oyuncular düşünüldüğünde bu sezon Ayhan'la aynı cümlede bile kullanmak ayıptır.

Fatih Terin'in Özhan başkan zamanında bize yaşattıklarını hemen unutabiliyormuyuz. Fatih Terim' den başka teknik direktör yok mu?

Bu takımın taktiğe değil disipline filan ihtiyacı var. Terim'i Tanburacı olayından beri sevmem ama takım onun gibi biri hatta o lazım. Rijkaard ile işimiz bitmiştir ne yazıkki.

Doğan Sağlam' Alıntı:
[quote="Ferit Erdem":23vro5d2]Bu gece eğer yönetim varsa Hocadan önce, ki hocada artık gitmeli olmuyor. Olmayacakta.

Hakan-Servet-Ayhan-Barış vs gibi bir kaç oyuncuyu direk A2 ye yollamalı devre arasında teklif gelirse satılacaksınız diyerek.

Oyuncularda artık bi zahmet cezalandırılsın. Hep hoca suçlu o suçlu bu suçlu da sahada mücadele etmeyen adamlar suçsuzmu?

Ayhan'a haksızlık oluyor şu eleştirilerde.Diğer oyuncular düşünüldüğünde bu sezon Ayhan'la aynı cümlede bile kullanmak ayıptır.[/quote:23vro5d2]

Ayhanı yazma nedenimi alta açıkladım. Hocam profosyoneliz diyorlar. O zaman bu şekilde fevri davranmaya hakkı yok. 1 hafta var ayhan 1 hafta yok. Diğerlerini zaten yazabilecek yer yok. Cidden yer yok. Kimle yazsam bu elemanları yazdığım adama ayıp olacak.

Herkes eleştirisini içi dolu mesajlarla yapsın lütfen. Kimse Galatasaray ile dalga geçemez, takımını seven önce kendi takımıyla dalga geçmesin. Aynı mesajları cevap gelmemesine rağmen tekrarlamasın kimse ve herkes sakin olsun.

Devam edelim.

Düşünüyorum kadro dışına başlasak kimler olur diye.

Mustafa-Barış-Servet-Hakan Balta- Pino - diye saymaya başlarız.
10-12 tane çıkıyor da alt yapıdan baya oyuncu lazım bize 18 e tamamlamak için kadroyu.

Burak Barut' Alıntı:
Ya istifa et, ya da onurlu ol yarın 10 futbolcuyu kadro dışı bırak...

Ayıp artık KELLE istiyorum...
Rijkaard'in olurunun olmadigini soylemistim abi senle konusurkende goruyoruz iste onca destek guven hepsi bosa cikti.

Bende kelle istiyorum aksi taktirde fb macina cikmayip 3-0a razi olalim!!!

Eskiden bir maç kaybettiğimizde o maç insanın içine otururdu, üzüntü çok daha büyük olurdu. Uzun zamandır kötü futbolu ve kötü sonuçları kanıksadığımız için bu duygudan noksandık, öfke daha hakim olan bir duygu olmaya başlamıştı ama bu maçta Galatasaray'ın içler acısı halini garip bir yüz ifadesi, acı bir tebessümle izlerken Baros'un yürekten mücadelesini, tek başına çırpınmasını ve sakatlandığını görünce ister istemez boğazım düğüm düğüm oldu.
Galatasaray bu durumları hak etmiyor ya, bu durumu hak görenler umarım hak ettikleri duruma düşerler. Artık bu saatten sonra belli ki birileri gidecek bunun başında da Rijkaard geliyor ama görüyoruz kaç yıldır Rijkaardlar gelip gidiyor, peki sonuç? Demek ki tek gidecek kişi ve tek suçlu o olmamalı.

Emel Dizili' Alıntı:
Eskiden bir maç kaybettiğimizde o maç insanın içine otururdu, üzüntü çok daha büyük olurdu. Uzun zamandır kötü futbolu ve kötü sonuçları kanıksadığımız için bu duygudan noksandık, öfke daha hakim olan bir duygu olmaya başlamıştı ama bu maçta Galatasaray'ın içler acısı halini garip bir yüz ifadesi, acı bir tebessümle izlerken Baros'un yürekten mücadelesini, tek başına çırpınmasını ve sakatlandığını görünce ister istemez boğazım düğüm düğüm oldu.
Galatasaray bu durumları hak etmiyor ya, bu durumu hak görenler umarım hak ettikleri duruma düşerler. Artık bu saatten sonra belli ki birileri gidecek bunun başında da Rijkaard geliyor ama görüyoruz kaç yıldır Rijkaardlar gelip gidiyor, peki sonuç? Demek ki tek gidecek kişi ve tek suçlu o olmamalı.

Baros yere yattığı anda sanki ben sakatlanmışım gibi acı hissettim.

Yani Düşünmeye Gerek Yok.Başta Rijkaard Gitsin Ama Fatih Terim Gelmesin Allah Aşkına Şahsi Fikrim Megoloman ve İtici Geliyor Bana Göre.Çözüm Olarakta Salı Yada Çarşambaya Kadar Teknik Direktör Manasında Abdullah Avcıdır.Seçimde de Adnan Polat Gitsin Ben Bir Galatasaray Başkanının En Basitinden Ezeli Rakibimizin Benimde Nefret Ettiğim O Haysiyetsiz Başkanlarıyla Bu Kadar Samimi Olmalarını Midem Kaldırmıyor...!

Emel Dizili' Alıntı:
Artık bu saatten sonra belli ki birileri gidecek bunun başında da Rijkaard geliyor ama görüyoruz kaç yıldır Rijkaardlar gelip gidiyor, peki sonuç? Demek ki tek gidecek kişi ve tek suçlu o olmamalı.

Bisürü şeyler yazıp hiçbirşey anlatamamaya ne gerek var...İşte birkaç cümle ile anlatılan ve anlamamız gereken herşey...Ellerinize sağlık...

Şu maçtan sonra Servet ile Ayhan süresiz kadro dışı bırakılmaz da Rijkaard gönderilirse, yönetim hayatının hatasını yapar. Çıban başları kalsın zaten.

Her şeyinizi geçtimde.. Ulan sizi izlemeye gelen kulüple yaşıt olan 105 yaşındaki Fatma Nine'ye yazık bee.. Fatma Nine için olmadı, armanız için olmadı, formanız için olmadı, taraftar için olmadı, ruhunuz.. Aa pardon.. Ruh mu? O ne ki?..