SSL 8. Hafta | Galatasaray - Ankaragücü

Yazık ya üzülüyorum Baros için.

Şu oyunun sorumluluğu sahadan yukarı şekilde gider benim gözümde.Mümkünse hepsi derhal gitsin olmuyorsa önce bir kaç oyuncu ve futbol ve sistem profesörü Rijkaard hemen gönderilsin.Geri kalanın zaten seçimde aday olmaya yüzü olmayacak bu gidişle.

Ozan Deniz' Alıntı:
Gerideyiz oyuna giren adam Aydın.Bravo prof Rijkaard.Böyle devam.
Tamam ben de begenmiyorum Rijkaard'i ama ne yapsaydi Elanoyu ya da Cana'yi alip 1 adam daha mi eksik olsaydik?

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Ozan Deniz":3k3u8ek0]Gerideyiz oyuna giren adam Aydın.Bravo prof Rijkaard.Böyle devam.
Tamam ben de begenmiyorum Rijkaard'i ama ne yapsaydi Elanoyu ya da Cana'yi alip 1 adam daha mi eksik olsaydik?[/quote:3k3u8ek0]

Salih biz sahada 11 kişimiydik?

1,5 sene oldu az kaldı beyler sistemimiz oturuyor biraz daha sabır 4-8-6 modeli,ya getir hikmet karamanı valla billa daha cok biliyor futbolu.

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Ozan Deniz":31a24mpj]Gerideyiz oyuna giren adam Aydın.Bravo prof Rijkaard.Böyle devam.
Tamam ben de begenmiyorum Rijkaard'i ama ne yapsaydi Elanoyu ya da Cana'yi alip 1 adam daha mi eksik olsaydik?[/quote:31a24mpj]

Elanoyu alsın hiç değilse bir pas atar,bir sut atar adam.Aydın ne yapar kontra atak dışında.

Rijkaard Elanoyu da kendisi gibi görüyor.Ben çuvalla para alıyorum hiç birşey yapmıyorum diyor.Elano da çuvalla para alıyor oda birşey yapmasın diye oyuna almıyor.

Doğan Sağlam' Alıntı:
Kesinlikle degil, o yüzden dedim zaten eksigiz, (Ufuk varken de eksiktik) bir adam daha mi eksilelim anlaminda.

Ozan Deniz' Alıntı:
Elanoyu alsın hiç değilse bir pas atar,bir sut atar adam.Aydın ne yapar kontra atak dışında.

Rijkaard Elanoyu da kendisi gibi görüyor.Ben çuvalla para alıyorum hiç birşey yapmıyorum diyor.Elano da çuvalla para alıyor oda birşey yapmasın diye oyuna almıyor.

Elano'dan hala birsey bekliyorsunuz ya hayret ediyorum x 100. 2 senedir ne bir pas, ne bir sut göremedik hala ya bir sut atar ya bir pas verir diye nasil umuyorsunuz?

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Doğan Sağlam":3jznqygl]
Kesinlikle degil, o yüzden dedim zaten eksigiz, (Ufuk varken de eksiktik) bir adam daha mi eksilelim anlaminda.[/quote:3jznqygl]

Bende diyorum ki Mustafa oynarken sahada eşit mi oluyoruz.Pino oynarken eşit mi oluyoruz.Bu silik adamların yerine en azında topa vurma pas verme ihtimali olan adamları koyacaksın bu herifin işi buydu ama kalifiye eleman değilmiş arkadaş.

Tamam Dogan iste Aydin'i aldik, hepsinden de daha iyi oynuyor. Aydin cok iyi oldugu icin degil, ötekiler cok kötü oldugu icin.

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Ozan Deniz":2yo8u7gt]Elanoyu alsın hiç değilse bir pas atar,bir sut atar adam.Aydın ne yapar kontra atak dışında.

Elano'dan hala birsey bekliyorsunuz ya hayret ediyorum x 100. 2 senedir ne bir pas, ne bir sut göremedik hala ya bir sut atar ya bir pas verir diye nasil umuyorsunuz?[/quote:2yo8u7gt]

Aydın da 5 senedir yani konyada son dakika attığı golden sonra nerelerde.5 yıldır yatan ve hücumda bir tane silahı olan(kontratak) adamdan sen ne umuyorsun Salih?

Ozan Deniz' Alıntı:
Aydın da 5 senedir yani konyada son dakika attığı golden sonra nerelerde.5 yıldır yatan ve hücumda bir tane silahı olan(kontratak) adamdan sen ne umuyorsun Salih?
Bu seneki maclarin tamamini izlediysen aradaki farki görürsün. Aydin 3 metre önündeki adama pas verebiliyor, Elano veremiyor. Burdan Aydin cok iyi oyuncu anlami cikartmak istemiyorum dedigim gibi Elano cok kötü, ötekiler cok kötü.

Neyse arkadaş bana kimse Rijkaard hazretlerinin futboldan anladığına, bir bilgisi olduğuna inandıramaz.Antrenmanda oyuncuları izlediğinden bile şüpheliyim artık.

Taktik bilgi;yok , oyuna müdahale; yok , motivasyon;yok , disiplin;yok , takıma her hangi bir şekilde olumlu bir katkı; tabiki yok ozaman sorarım basın önünde oyuncuna sövmek dışında ne haltı becerirsin futbol uleması Rijkaard?