SSL 8. Hafta | Galatasaray - Ankaragücü

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Ozan Deniz":23yapnkj]
Aydın da 5 senedir yani konyada son dakika attığı golden sonra nerelerde.5 yıldır yatan ve hücumda bir tane silahı olan(kontratak) adamdan sen ne umuyorsun Salih?
Bu seneki maclarin tamamini izlediysen aradaki farki görürsün. Aydin 3 metre önündeki adama pas verebiliyor, Elano veremiyor. Burdan Aydin cok iyi oyuncu anlami cikartmak istemiyorum dedigim gibi Elano cok kötü, ötekiler cok kötü.[/quote:23yapnkj]

Diğerlerinin çok kötü olduğu zaten ortada.Ama dünyanın her yerinde,her iyi hocanın yapacağı hamle özellikle gerideyken Elano olur.Bu adam Aydın olmaz.Elano süper bir oyuncu değil.Ama bizdeki kadarda kötü oyuncu değil.Onun için adamı oynatamayana da bakmak lazım biraz.

fener macına takımın başında cevat hoca,yardımcı antrenörde Hakan şükür ile hasan şaş gaz verici olarak cıkalım valla daha iyi sonuç alırız.

Salih Coskun' Alıntı:
Iddaasever arkadaslar, tüm malvarliginizi Fener'e yatirin, en azindan güzel bir teselli bulursunuz.

Hocam milyon tl kazanacağımı bilsem bu maçı Fenere yine oynamaya elim gitmez. Hiç oynamam iddia ama rakip Barca olsa oynayacaksam yine galibiyetimize yada beraberliğe oynarım :)

Herşeyi geçtim bu takım hocasız olsa bu kadar kötü olamaz. Var bir b.kluk.

Ve Adnan Polat ben sana hep güvendim ama senden de birşey olmazmış.
4 oldu tamam oldu.

Utancı olan istifa eder. Yada çıkar adam gibi ben bok yedim temizleyecez der.

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Şeref tribününde oturan asıl suçludan başka herşey konuşuluyor,Fatmagül'ün suçu ne değilmi ama...

Asıl suçlu zaten tünelcide.O gitmeyeceğine göre(en azından olağanüstü kongre falan olana kadar.) futbol dahisi gitmelidir.

O değil Ayhanın amacı ne sarı zaten yemiş kırmızı görmek mi?

Taraftar adam gibi davransın yuhalasın hepsini sonrada Baros lehine bağırsın 10 dakika.

Barça'nın şampiyonluğu şerefli ve hocasız kazanılan bir şampiyonlukmuş gözüm açıldı.

Tribünde olup dolu dolu istifa diye bağıramıyorum ya içimde kalan o.

Skor mu? O az bile kaldı.

Umut Öncel' Alıntı:
Ulan yeni aklıma geldi, haftaya kalede Aykut olacak.Ulan Ufuk, ulan Ufuk... :(
Ufuk da zaten aratmadiki Aykut'u o yüzden bence herhangi bir kaybimiz yok kaleci yönünden al birini vur ötekine.

Doğan Sağlam' Alıntı:
Barça'nın şampiyonluğu şerefli ve hocasız kazanılan bir şampiyonlukmuş gözüm açıldı.

Tribünde olup dolu dolu istifa diye bağıramıyorum ya içimde kalan o.

Skor mu? O az bile kaldı.

Hocasız bile bu kadar rezil oynamaya hakları yok bu futbolcu geçinenlerin.

Hocanın etkisi yok takıma bu kesin. Oyuncumuzda yok buda belli oldu.

Hoca zaten gitsin de gelecek olan bu müsveddelerden nasıl oyuncu yaratacak.

Ferit Erdem' Alıntı:
O değil Ayhanın amacı ne sarı zaten yemiş kırmızı görmek mi?

Taraftar adam gibi davransın yuhalasın hepsini sonrada Baros lehine bağırsın 10 dakika.
Ciddi ciddi gercekten olabilir bu diyorum. Oynamak istemiyordur haftaya ben de olsam ben de oynamak istemezdim, cünkü inanilmaz bir hezimet olma ihtimali cok yüksek.

Milli takım defanslarına bakın birde.Amatör takımdamı oynuyosunuz siz,rakip forvetleri yıldız yaptınız be.Ufuğa yazık.Orta sahada kurmaya çalışıyolar birde defansı bu kapasiteyle.Ayıptır ayıp.Çıkalım tugayla a2 takımıyla falan bunlardan iyilerdir yinede.

Ferit Erdem' Alıntı:
Hocasız bile bu kadar rezil oynamaya hakları yok bu futbolcu geçinenlerin.

Hocanın etkisi yok takıma bu kesin. Oyuncumuzda yok buda belli oldu.

Hoca zaten gitsin de gelecek olan bu müsveddelerden nasıl oyuncu yaratacak.

Hiç hiç olmuyorsa bari sezon sonuna kadar Terim getirilsinde adam en azından asılacağı assın kesileceği kessin.

Ayhan'la Baros ne yapsa hakları.

Ölümüne Rijkaard.

Sen süper insansın,beyefendisin,büyük futbolcusun.Bizi son sıralara getirmeden gitme emi futbol profesörü.

Tek kurtuluş Terim dir.En azından bu adamın takımı mücadele eder.Bu profesörü sallayanda yok.

Bu gece eğer yönetim varsa Hocadan önce, ki hocada artık gitmeli olmuyor. Olmayacakta.

Hakan-Servet-Ayhan-Barış vs gibi bir kaç oyuncuyu direk A2 ye yollamalı devre arasında teklif gelirse satılacaksınız diyerek.

Oyuncularda artık bi zahmet cezalandırılsın. Hep hoca suçlu o suçlu bu suçlu da sahada mücadele etmeyen adamlar suçsuzmu?

Ayhan bugün kötü değildi yazma nedenim sonlarda haftaya olan maçı umursamadan atılmak için çabalamasıydı.