Süper Kupa 2013 | Galatasaray 1 - Fenerbahçe 0

Muslera, Eboue -Emirates Kupası'nda cidden cok iyiydi- Melo, Wesley, Drogba. İmparator'un bu maçta bu oyuncuları keseceğini hiç sanmıyorum, diğer yabancı oyuncumuz Chedjou mu olacak yoksa Riera mı ? Sanırım bunu anca maç saatinde öğrenebileceğiz :)

Ben geçen sene ki gibi oynayacaksa Gökhan Zan'dan yanayım. Hakan Balta'dan alabileceğimizi iki yıl önce aldık bence daha da bir şey beklemek ütopik olur. Ayrıca Yunus Gökyıldız bile Hakan Balta'dan bile ümidi kesmişse hiç düşünmemek lazım :)

Muslera ve Eboue konusuna katılıyorum. Çok formdalar. Dany ve Riera'ya tribün yolu gözükür büyük ihtimalle... Ben olsam Semih'in yanına Gökhan'ı koyarım ama Fatih Hoca hazırlık maçlarında bu ikiliye pek şans tanımadı. Muhtemelen göbekte yine Semih ve Chedjou ikilisi oynar. Sol beke de Hakan Balta gelir bu durumda... Fakat orta saha nolucak? Sneijder, Melo ve Drogba'nın yeri garanti olduğuna göre Amrabat kadro dışı kalır. Ancak Nordin hazırlık döneminin en formda oyuncusu.. Emre, Yekta, Engin, Erman... Hiçbiri Amrabat kadar faydalı değiller henüz. Bu yüzden göbekte Semih-Gökhan ikilisi bence en doğrusu...

---------Muslera-----------
Balta-Semih-Gökhan-Eboue-
-------Selçuk-Melo---------
Hamit-Sneijder-Amrabat----
---------Drogba-----------

hala hamit i mi alıyorsunuz 11 e. 11 tahmini yaparken bile hamit i koymamak lazım. zaten kendi 11 inizi yapıyorsanız hiç koymamak lazım. ayrıca gökhan zan sakat olduğu için emirates de oynamadı diye biliyorum. maç gününe kadar durumu nolur belli olmaz sonuçta gökhan zan bu. semih-chedjou banko oynar. balta ne yazıkki oynar, eboue oynar. ben en büyük sürprizi melo-ceyhun değişikliğinde bekliyorum. benim yabancı tahminim muslera-eboue-chedjou-amrabat-sneijder-drogba. bi ihtimal eboue yerine riera gelebilir ama düşük bi ihtimal.

Amrabat nasıl en faydalı oyuncu oluyor abi. "Nasıl" izliyorsunuz maçları.
Bu adamda zerre kadar futbol zekası yok. 2 çalım attı diye gözünüzü boyamasın.
Hele Arsenal maçında yaptıkları. İsyanımın baş sebebidir.
Hamitle birlikte takımın belini büken oyuncudur kendisi. İkisininde yeri yok Galatasarayımızda.

788299_Galatasaray_SK.jpg

Bence bu kadro ile çıkmalıyız. Hamit hazırlık maçlarında rezalet performans verdi. Takımın el freni konumunda şu an.Arsenal maçında iyi uyumlu olan Semih-Chedjou'yu bozmayacaktır Terim. Hazırlık dönemini verimli geçiren ve iyi oynayan Emre-Engin de oynamalı süper kupada.Amrabat'ın oynamasını çok isterdim ama ne yazık ki yabancı kontenjanı.En ideal 11 bu gibi duruyor bana.

Yedek olarak da

Burak
Umut
Hamit
G.Zan
Sabri
Eray

Hamitle birlikte takımın belini büken oyuncudur kendisi. İkisininde yeri yok Galatasarayımızda.
İkinci cümle olmamış Abi. Herkes aynı düşünceye sahip olsaydı ne işi vardı Gsbasket'in, Alisamiyen.net'in, Sözlüğün?

Düşüncemizi, bilgimizi karşıdakini incitmeden, seviyeli bir şekilde aktaralım.

788299_Galatasaray_SK.jpg

Bence bu kadro ile çıkmalıyız. Hamit hazırlık maçlarında rezalet performans verdi. Takımın el freni konumunda şu an.Arsenal maçında iyi uyumlu olan Semih-Chedjou'yu bozmayacaktır Terim. Hazırlık dönemini verimli geçiren ve iyi oynayan Emre-Engin de oynamalı süper kupada.Amrabat'ın oynamasını çok isterdim ama ne yazık ki yabancı kontenjanı.En ideal 11 bu gibi duruyor bana.

Yedek olarak da

Burak
Umut
Hamit
G.Zan
Sabri
Eray

Sol çizgide Emre ile pek olmuyor. Ortada daha verimli. Sneijder sol iç, Emre ortada olabilir...

Futbol zekası olmadığına katılıyorum ancak o "iki çalımı" kanatlarda Amrabat haricinde kimseden göremiyoruz maalesef. Eimizde Robben var da, ben mi bilmiyorum?

Hamit'i de Terim'in vazgeçilmezi olduğu için yazdım Şinasi Bey... Beğendiğimden değil. Fatih Hoca banko oynatacaktır yine...

2.yarida Salzburg'un Fenerbahçe'ye tecavúzunu maçi izleyenler gormustur. Volkan'in insan ustu 5 net pozisyonu var. 3 tane cizgiden çikan pozisyon var. Çok balli takim gercektende bu fenerbahçe. Futbol'un adaleti olmus olsaydi Salzburg'un en az 5 tane atmasi gerekiyordu. Çok üst düzey bisey olmazsa Allah'in izniyle ben Fenerbahce'yi yenecegimizi dusunuyorum. Mehmet Topuz'un kanadini cok iyi kullanmak gerekir. Bence bu maçta Amrabat'i mutlaka kullanmaliyiz. Mehmet Topuz'a ustunluk saglayacaktir. Kaliteli bir sol acigimiz olsaydi Nani gibi Topuz'un kanadini kevgire cevirirdik. Biz bu maçi insaAllah kazanacagiz. Allah utandirmasin..

Bomba gibi bir takıma sahibiz. Beni en çok tereddütte bırakan adamlar kendilerini toparlamış durumda. Drogba yıllara resmen meydan okuyor. Dany ve Elmander takımımızın tek sıkıntısı olan 2 ismi. Onlar harici ben bi sıkıntı göremiyorum. Bana Kalırsa Burak'ı oynatmayabilir Fatih Hoca. Drogba-Sneijder ikilisi oldukça formda. Süpriz bir 4-4-2 izleyebiliriz haberiniz olsun. Gönül isterdi yabancı kısıtlaması olmasın. Ama biz Galatasaray'ız.

Her Yerde , Her Zaman , En Büyük CİMBOM. İyi Forumlar.. :)

Futbol zekası olmadığına katılıyorum ancak o "iki çalımı" kanatlarda Amrabat haricinde kimseden göremiyoruz maalesef. Eimizde Robben var da, ben mi bilmiyorum?

Hamit'i de Terim'in vazgeçilmezi olduğu için yazdım Şinasi Bey... Beğendiğimden değil. Fatih Hoca banko oynatacaktır yine...

Bora haklısın. Keitasız kaldığımızdan beri çalımlarıyla yardıracak kanat oyuncusu eksikliği çekiyoruz. Bu işi aklınıda kullanarak yapabilecek tek oyuncumuz yok. Belki biraz Amrabat. Ama onunda durumu malum işte.
Asıl mevzu o çalımı attıkdan sonra yaptıklarıdır benim için. Merak ediyorum kullandığı tek bir olumlu top görebildiniz mi. Özellikle Arsenal maçında.
?
Takıma verdiği zararı görmemek için kör olmak lazım. Sneijderi bile isyan ettirdiyse fazla söze gerek yok bence.

transfer başlığında birkaç yorum hatırlıyorum "adamlar transfer yaptı biz hala bekliyoruz" türünden.. umarım Fenerbahçe'nin transferlerini ve savunmasını görmüşsünüzdür.. pazar akşamı karşılarında çaylak forvet olmayacak.. Volkan'ı olmayan bir Fenerbahçe..kaleyi gören vursun..

Hakan Balta'yi 11'e yazmaya bir turlu gonlum el vermiyor, Gokhan'i kullanirsak Chedjou tribune cikacagindan kulubede stoperimiz kalmiyor bu sefer de. Gokhan'in da her an sakatlanabilen bir isim oldugunu dusununce bu da buyuk risk olur. Malesef Eboue tribune cikmali diye dusunuyorum. 11'im de soyle:

Muslera
Sabri-Chedjou-Semih-Riera
Engin-Melo-Selcuk
Sneijder
Burak-Drogba

Kaç fark atarsak yanına bir sıfır koyarak prim olarak versinler.Tarihi fırsat var elimizde şu takımı motive etsinler de 4-5 farklı kazanalım onlar bizi kötü yakaladıklarında it gibi saldırıyorlar bizse golü attık mı hemen vitesi 3 e takıyoruz

Hakan Balta'yi 11'e yazmaya bir turlu gonlum el vermiyor, Gokhan'i kullanirsak Chedjou tribune cikacagindan kulubede stoperimiz kalmiyor bu sefer de. Gokhan'in da her an sakatlanabilen bir isim oldugunu dusununce bu da buyuk risk olur. Malesef Eboue tribune cikmali diye dusunuyorum. 11'im de soyle:

Muslera
Sabri-Chedjou-Semih-Riera
Engin-Melo-Selcuk
Sneijder
Burak-Drogba

Sabri cezalı diye biliyorum.Malum kadıköydeki maç.