TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Rekora davet)

Tbl'nin sitesinde yok bu haber sen nereden öğrendin ki?

Efes ile bizim maçı yer değiştirsinler ya !!! Offf maça gidecektik ama yine de gideriz ya P.tesi imiş.Bir an pazar zannettim Pazar derbi var :)

Sanırım Türkiye Kupası performansı şüphesi olan taraftarları da biraz olsun inandırmıştır. Biletlerde geçen seneki gibi 5-10 TL falan olsa daha iyi olur tabi..

maç cumartesi 4-5 gibi olursa süper olur, benim için sorun değil ama yanımda getireceğim adamların dersane, kurs vs.leri olduğundan gelemezler.

aslında pazar günü 3-4 gibi olursa trabzon derbisine gidecekler salondan asy'e geçerler, böylece birini tercih etmek zorunda kalmazlar.

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
maç cumartesi 4-5 gibi olursa süper olur, benim için sorun değil ama yanımda getireceğim adamların dersane, kurs vs.leri olduğundan gelemezler.

aslında pazar günü 3-4 gibi olursa trabzon derbisine gidecekler salondan asy'e geçerler, böylece birini tercih etmek zorunda kalmazlar.
saat 2de pazar günü bayan voleybol macı var fenerbahçe ile en iyisi oyak maçı cumartesi olması:)

Geçen sene bi karişiklik yüzünden efes maçinda 3 tane fazlzdan bilet almiştik o biletlerle girebilir miyiz acaba yardim eder misiniz