TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Rekora davet)

yapılacak tek şey sadece 4 maç sanırım 1 ay kapalı kalacak ........

2 ev 2 deplasman olacağına 4 deplasman olsun sorun çözülsün...

valla sinirden guluyorum hic pazartesi olabilecek ihtimalini dusunmedim. pazartesi 19.20 de donuyorum ne yazık ki.:(

Pazartesi olması çok kötü olmuş.Salonun dolması artık hayal gibi duruyor.Türkiye'de hiçbir takım amatör branşta salonu fulleyemez

Hemen pes etmeyelim, salonu belki fulleyemeyeceğiz, ama şöyle cevval bir ortam pek ala yaratabiliriz!

Hedef 3-4 bin kişi!

İnsanın ister istemez sorası geliyor; Ey TBF hafta sonu çuvala mı girdi!

Demek ki sezonu açmadan -Ankara´daki maçı saymazsak- kapatacağız.

Bence salonun dolmasına en büyük engel zihniyet! P.tesi 20:00 de olması değil! Koskoca İstanbul'dan bahsediyoruz.Basketbola verilen değer ortada...Evet dolmayacak gibi görünüyor ama neden hatırı sayılır bir kalabalık olmasın ?Onun için çabalamak lazım ,tabi şimdiden mesela maça 1 hafta kaldı nasılsa her yerde, her dakika reklam olması lazım yarından itibaren !

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Hemen pes etmeyelim, salonu belki fulleyemeyeceğiz, ama şöyle cevval bir ortam pek ala yaratabiliriz!

Hedef 3-4 bin kişi!

Mac Pazartesi aksamı saat 20:00'de olursa eger 1000 kişiyi bulursak öpüp basımıza koyalım.Forumdan bile catlak sesler cıktı..Herkes imkanlarını biraz zorlasın..

Arkadaşlar!
Facebook'taki fan page'de bu maçın sürekli duyurusu olacak, fan pagedeki duyuruları elimizden geldiğince paylaşıp, yorumlamalıyız, lütfen herkes buna özen göstersin!
2. Bir konuda resmi sitemizde eminim bize destek olacak açıklamalar yapacak.

Ama bu iş bizde bitiyor, msn, facebook, forumlar, okul, iş heryerde bu iş için çabalamalıyız!
Pazartesiyi unutup, bu iş için çalışalım!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!
Facebook'taki fan page'de bu maçın sürekli duyurusu olacak, fan pagedeki duyuruları elimizden geldiğince paylaşıp, yorumlamalıyız, lütfen herkes buna özen göstersin!
2. Bir konuda resmi sitemizde eminim bize destek olacak açıklamalar yapacak.

Ama bu iş bizde bitiyor, msn, facebook, forumlar, okul, iş heryerde bu iş için çabalamalıyız!
Pazartesiyi unutup, bu iş için çalışalım!

Su macın saatini erkene almak için bişiler yapmak lazım eyüp abi..Umutsuzluk sacmak istemiyorum ama inan ilgi az olur..Ben mac 5 te olsa belki 4-5 arkadasımı,hatta kız arkadasımı getiririm,ama 8 de olunca olmuyor işte..