TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Rekora davet)

Ne yazık ki ucak bileti promosyon yani gidis - donus 83tl yoksa arastırdım ama gece ucak yok. En gec 8 de ne yazık ki. Zaten olsa da bisi fark etmiyor iptal sansı yok promosyon yani normale gore cok daha ucuz oldugu icin. Bakalım yarın iddaa tutarsa yansın be salı'ya yeni bilet alırım derim.:)

Mustafa Yanar' Alıntı:
Abla biletini erteletme şansın filan yok değil mi ? Belki varsa da işin vardır herhalde ?

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Ne yazık ki ucak bileti promosyon yani gidis - donus 83tl yoksa arastırdım ama gece ucak yok. En gec 8 de ne yazık ki. Zaten olsa da bisi fark etmiyor iptal sansı yok promosyon yani normale gore cok daha ucuz oldugu icin. Bakalım yarın iddaa tutarsa yansın be salı'ya yeni bilet alırım derim.:)
Neyse o zaman sağlık olsun :)

2 haftadır sanal alemden uzak kaldım neler neler oluyor yahu :) Hep beraber salondayız inşallah.Maç tarihi 17si mi bu arada?

ya su macın gunu ve saatı kac allah ıcın bır acıga kavussun artık. Ligtv de maç yayını 18 EKIM 2009 20:00 dıyor. 19 Ekimi kım cıkardı ????

Mithat Duran' Alıntı:
Yapmayın yanlış yapıyorsunu alınan 3 galibiyet yönetimin gözünü yeterince boyadı zaten.

Bir de taraftar desteklerse iyiye doğru yaptıklarına ,inanacaklar..Oyak zaten ligin en zayıf iki takımından biri,bizim bu takıma 30 sayı fark atmamızdan daha doğal ne olabilir,bu alınacak galibiyet,kimse büyütmesin şimdiden taraftarı galyana getirip yanlışa ortak etmenim hiç bir faydası yok!!!

Mithat abi;

Buradan maca gitmeyin mesajını almak istemiyor bünyem sende bunu söylemek istemiyorsun degil mi ?

Maça gitmemek bence tepki göstergesi olamaz.Eğer tepki gösterilecekse salonda gösterilsin.Tamamen gözönünden çekilerek tepki olamaz.Hem bizim için önemli olan ne takım ne yönetim ne galibiyet.Esas olan sadece arma değil mi?

Mithat'ı boşverin maça gelin :)

Alınan bu üç galibiyetle tamam işte bu iş bu kadar,başardık filan diyorlarsa olay bitmiştir zaten...Neyi tartışıyoruz ki...Bence bu destek küçültemessiniz anlamına gelecektir,şayet gerçekleşirse...Aksi halde 300 kişiye oynarsak zaten kimse ilgilenmiyor yatırımın ne anlamı var gibi bir anafikirde ortaya çıkabilir...Bu anafikir geçen yıl oldukça karşımıza çıkmıştı,yok çıkmaz demeyin...

Valla pazartesi akşamı sizinle resmen tanışacağım inşallah! :) Saat 18.00'da salon önündeyim :)