TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Rekora davet)

Tabiki Umut Abi gerekli desteği veriyor yazdıklarım yanlış anlaşılmasın yalnız kerem abi'ninde yazdığı gibi geçen gün duyuru yapılmıştı altına yazılan yorumlara bakınca anladım durumu millet sadece yorum yapıyor veya beğeniyor onun dışında umut abi diğer ürünlerinde reklamını yapıyor gsmobile,gstv gibi fakat ilginin yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Ha esas konumuz bu akşam ki Bayram Gecesine gelince bende salonun dolacağına inananlardanım keşke şartlar elverseydi istanbul'da olsaydım ve her maç takımla birlikte olsaydık ama yine'de salonda sizlerin varlığı biz maça gidemeyenleri mutlu ediyor.

BEN MUSTAFA YANARIN KUZENİYİM ÇOBANÇEŞMEDE OTURUYORUM. ZEYTİNBURNUNA GİTMEYİ BİLİYORUM AMA HANGİ DURAKTA İNİCEĞİMİ SÖYLERMİSİNİZ?

Mustafa Yanar' Alıntı:
BEN MUSTAFA YANARIN KUZENİYİM ÇOBANÇEŞMEDE OTURUYORUM. ZEYTİNBURNUNA GİTMEYİ BİLİYORUM AMA HANGİ DURAKTA İNİCEĞİMİ SÖYLERMİSİNİZ

Sevgili kardeşim sen çobançeşmeden direk topkapıya gel, ve ordan z.burnu minibüsüne bin.ipekçide ineceğini söylemen yeterli..

koraç kupasının heykelini görunce in kardeşim tam orası yanlıs hatırlamıyorsam belgrad kapısı oluyor. Ama sen yınede şöföre ıletırsın abdı ıpekcıde ıneceğını ;)

Onur Karakuzu' Alıntı:
ben yola çıkmaya başlıyorum içimden bir ses az kişi olacak diyor ama olsun
Bana da tam tersi olacak gibi geliyor :) (inşallah)...Bu arada herkes maça gitti heralde forum bi hareketsiz :)

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":3641adan]ben yola çıkmaya başlıyorum içimden bir ses az kişi olacak diyor ama olsun
Bana da tam tersi olacak gibi geliyor :) (inşallah)...Bu arada herkes maça gitti heralde forum bi hareketsiz :)[/quote:3641adan]
İnşallah dediğin gibi olur şu perdeler bir kerede kuçuk takımla oynanan maçta kalksında hangi taraftar daha buyuk anlası millet

az kaldı bekliyoruz :)