TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Rekora davet)

Ya Aslantepeye salon keske hemen yapılsa futbol basketbol yanyana olunca ayni güne koyarsa federasyon maclari full tirbünlere bile oynariz basket maçlarını

Yıllardan bu yana Galatasaray'ın kendine ait bir basketbol salonu olmamışsa bu bizim ayıbımızdır futbol'da avrupa devleriyle yarışabiliriz ama basketbol'da durum çok vahim henüz kendimize ait bir salonumuz bile yok gelecek başarıların alt yapısı bile yok nasıl şampiyonluktan bahsedebiliriz zaten kendi salonumuz olmadıkça şampiyon'da olmayalım o şampiyonluğu kendimize ait bir salonda kutlayamayacaksak.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Yıllardan bu yana Galatasaray'ın kendine ait bir basketbol salonu olmamışsa bu bizim ayıbımızdır futbol'da avrupa devleriyle yarışabiliriz ama basketbol'da durum çok vahim henüz kendimize ait bir salonumuz bile yok gelecek başarıların alt yapısı bile yok nasıl şampiyonluktan bahsedebiliriz zaten kendi salonumuz olmadıkça şampiyon'da olmayalım o şampiyonluğu kendimize ait bir salonda kutlayamayacaksak.
Ekol dediğimiz Efes Pilsen'in bir salonu var mı?

Aslında bu akşam stad da bu maçın anonsu yapılsa :) O biraz zor da tribün liderleri uyarabilir mesela taraftarları yarın mutlaka gelin girersiniz falan diye (Derler zaten ama ne bilim işte ) :)

bu .bir haksızlık .pazartesi .maç .oynamak.fenerbahçe perşembe.kupa maçı yaptı .cumartesi.lig maçına çıktı.asıl bizim maçı cumartesi oynatacaklardı.fedarasyon seyirci gelmemesi için şimdiden elinden geleni yapmaya başladı.yarın iş günü .pazartesi .basketbolda maçı yanlış seçim .sırp spormax için bu maçı oynatıyorlar.fedarasyon yaptıgı ayıp birşey.lütfen yönetim böyle şeylerle .müdale etsin .gs basket .org .yöneticilerine sesleniyorum .lütfen .bunu galatasaray .yetkili yöneticilerine .iletmesini rica ediyorum .saygıyla selamlıyorum .ben.ve benim gibi gs ilk maçına gitmek isteyen vardı .ama malesef engellendi.hafta sonu olsaydı .binlerce kişi gelirdi .şimdi hafta içi oldu için .yüzlerce kişiye .oynıyacaz .sırp televizyon versin diye bunu yapıyorlar .inşahllah .bida böyle şey bizim takıma gelmez .gs basket org yöneticilerine sesleniyorum .lütfen rica ediyorum .böyle şeylerde sesiniz çıksın .taraftarı savunun.herşey galatasaray için

mesut ışıktürk' Alıntı:
bu .bir haksızlık .pazartesi .maç .oynamak.fenerbahçe perşembe.kupa maçı yaptı .cumartesi.lig maçına çıktı.asıl bizim maçı cumartesi oynatacaklardı.fedarasyon seyirci gelmemesi için şimdiden elinden geleni yapmaya başladı.yarın iş günü .pazartesi .basketbolda maçı yanlış seçim .sırp spormax için bu maçı oynatıyorlar.fedarasyon yaptıgı ayıp birşey.lütfen yönetim böyle şeylerle .müdale etsin .gs basket .org .yöneticilerine sesleniyorum .lütfen .bunu galatasaray .yetkili yöneticilerine .iletmesini rica ediyorum .saygıyla selamlıyorum .ben.ve benim gibi gs ilk maçına gitmek isteyen vardı .ama malesef engellendi.hafta sonu olsaydı .binlerce kişi gelirdi .şimdi hafta içi oldu için .yüzlerce kişiye .oynıyacaz .sırp televizyon versin diye bunu yapıyorlar .inşahllah .bida böyle şey bizim takıma gelmez .gs basket org yöneticilerine sesleniyorum .lütfen rica ediyorum .böyle şeylerde sesiniz çıksın .taraftarı savunun.herşey galatasaray için

Fener'in Euroleague maçı var hafta içi yanlış bilmiyorsam,onun için c.tesi ye verdiler.Tanjevic de maç sonunda bundan bahsetti zaten 40 saat sonra 2, bir maça çıkıyoruz dedi.

ya macı pazar gununden aldırmak için canımız çıktı. simdide pazartesine herkes laf söyluyor. Gelecek adam maça hergun her saatte gelir. ARMA sevdalısıyız. Gece 12 de bile olsa gelinir Lutfen bahane bulmayalım.....

Her yerede ulaşım rahatça varken..

Kusura bakmayın ama Efes'le Fülker'in euroleague macları var..Aynı günede koyamayacaklarına göre,P.tesi gününden baska bir alternatif yok..

Dediginiz gibi maca gelicek adam her türlü gelir..Aksam 8'de ne iş var ne okul mac 10'da biter en uzaktaki bile 1 saatte gider evine..Maca gelen girer diyor herkes işte daha ne istiyorsunuz..Bu maca'da keyfiyen gelmeyen ben taraftarım demesin..

Tolga olaya yanlış açıdan bakıyorsun bence. Mesela ben pazartesi günü saati ve parayı dert etmeden gelirim ama benim veya senin gibi kaç tane adam varki? Salon dolacaksa her şartta gelecek insanlarında yanlarında başkalarını getirmesi lazım. O başkalarıda bizim gibi olmadığı için fiyatın ve zamanın uygun olması lazım. Mesela bu maç 8 değilde 5 gibi olsa ben yaklaşık 9 kişiyle gelecektim ama saatin 8 olması bizim gibi olmayanları düşünmeye itiyor.

Eren Aydın' Alıntı:
Tolga olaya yanlış açıdan bakıyorsun bence. Mesela ben pazartesi günü saati ve parayı dert etmeden gelirim ama benim veya senin gibi kaç tane adam varki? Salon dolacaksa her şartta gelecek insanlarında yanlarında başkalarını getirmesi lazım. O başkalarıda bizim gibi olmadığı için fiyatın ve zamanın uygun olması lazım. Mesela bu maç 8 değilde 5 gibi olsa ben yaklaşık 9 kişiyle gelecektim ama saatin 8 olması bizim gibi olmayanları düşünmeye itiyor.

Eren dikkat etmedin sanırım,ben keyfen gelmeyecek olanlara karsı söyledim bu sözleri..Yani gelebilecek durumda olan ama evde uzanıp macı izleyen kişilere..

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Bakalım yarın salon'da kaç bin seyirci olacak

2 bin kişiyi bulursak cok mutlu olurum..Bu mac için yarın 150 tl'lik bir işi çöpe attım.Gitmemek için bir sürü yalan söyleyip günahada girdim..Sadece bu mac için..

Merak etmeyin, güzel bir kalabalıkla karşılayacağız aslanlarımızı!
Bu arada A.İpekçi'nin son hali muhteşem, bizede bu salon yakışırdı!

Haydi hayırlısı.. Başlangıçlar önemlidir..